Pliki kaulai: 10 išsiskiriančių S.

Pliki kaulai: 10 išsiskiriančių S.

Į griaučių laikrodžiai, laikrodininkas apnuogina laikrodžio ciferblatą ir (arba) judesį iki būtiniausių dalykų, atskleisdamas kuo daugiau laikrodžio interjero. Laikrodžių mėgėjams, mėgstantiems techninį „ažūrinį“ meistriškumą, kuris yra susijęs su griaučių laikrodžių gamyba, šie laikrodžiai suteikia jiems išsamų vaizdą į laikrodžio vidinį darbą. Žemiau apžvelgsime 10 pastaraisiais metais pristatytų skeleto laikrodžių.

1. „Blancpain Squelette 8 Jours“

 

„Blancpain Villeret Squelette 8 kelionės“

 

The Blancpain „Squelette 8 Jours“ (Nuoroda 6633-1500-55B) iš elegantiškos prekės ženklo „Villeret“ kolekcijos siūlo vieną iš sudėtingiausių ažūrinių judesių rinkoje. The gamyba judėjimas per priekinius ir galinius safyro kristalus yra rankinio vėjo „Caliber 1333SQ“, kuriame yra titano svarstyklės, „Breguet“ balanso spyruoklė ir trys serijomis sujungtos statinės, kurios laikrodžiui suteikia įspūdingą aštuonių dienų trukmę („8 kelionės “ lt Francais) galios rezervas. Spustelėkite čia norėdami gauti daugiau informacijos apie „Blancpain Squelette 8 Jours“.

2. Chronoswiss Timemaster Chronograph

Chronoswiss Timemaster Chronograph Skeleton - mėlynos rankos

 

„Chronoswiss Timemaster“ chronografo skeletas

 

2014 m. „Baselworld“ Chronoswiss pirmą kartą išleido savo sportiško karkaso versiją Chronoswiss Timemaster Chronograph, kuris dėvėtojams leidžia nevaržomai žiūrėti į laikrodžio filigratą ir dekoruotą automatinį judėjimą, ir siūlo du skirtingus ciferblatus, abu apjuosti tvirtais, DLC dengtais rėmeliais. Abi „Chronoswiss Timemaster Chronograph Skeleton“ versijos turi nerūdijančio plieno dėklus (44 mm skersmens ir 15,3 mm storio) su rėmeliais iš poliruoto, juodo DLC. Norėdami gauti daugiau informacijos apie šį laikrodį, spustelėkite čia.

3. „Glashütte“ originalus „Senator“ rankinio apvyniojimo skeleto leidimas

„Glashutte“ originalus „Senator“ rankinis apvyniojimo skeletas

 

„Glashütte“ originalus „Senator“ rankinis apvyniojimo skeletas

 

Vokietijos prabangių laikrodžių prekės ženklas Originalus „Glashütte“ pristatė „Senator“ rankinis vyniojamasis skeletas „Baselworld 2014.“. Jame yra visiškai naujas, skeleto formos judėjimas, sukurtas namuose, „Glashütte Original Caliber 49-18“. Laikrodis, kurio 42 mm skersmens dėklas pagamintas iš poliruoto 18k rožinio aukso, demonstruoja savo sudėtingai ažūrinį judesį cinkuoto sidabro, ažūrinio ciferblato centre. Juodas geležinkelio bėgių minučių žiedas ir smulkiai nupiešti romėniški skaitmenys puošia ciferblato periferiją, o mėlynos, nerūdijančio plieno valandos ir minutės rankos laiko laiką. Norėdami sužinoti daugiau apie laikrodį, spustelėkite čia.

4. „Hublot Classic Fusion Classico Ultra-Thin All Black“

„Hublot Classic Fusion Classico Ultra-Thin All Black“

 

„Hublot Classic Fusion Classico Ultra-Thin All Black“

 

Neseniai Hublotas pristatė naują savo „Classic Fusion“ griaučių laikrodžių linijos papildymą: „Hublot“ „Classic Fusion Classico Ultra-Thin All Black“. Itin plono laikrodžio skersmuo yra 45 mm, o korpuso storis – vos 8,3 mm. Skeletizuotas judesys, „Hublot“ rankiniu būdu vyniojamas HUB1300 „Classico“ kalibras, buvo suprojektuotas ir pastatytas tik pagal prekės ženklą. gamyba Nyone. Jį sudaro 130 dalių, įskaitant 23 brangenybes, plokštelės storis yra 2,9 mm. Dėl ažūrinės judesio struktūros dėvėtojai darbe gali matyti laikrodžio reguliavimo organą, jo pusiausvyrą ir pabėgimą, net skaitydami laiką. „Classico“ plaka 21 600 vph (3 Hz) dažniu ir gali pasigirti 90 valandų galios rezervu.

5. Maurice’o Lacroix’o šedevro „Squelette“ sukimo momentas

Maurice'o Lacroixo šedevro griaučiai

 

Maurice’o Lacroix’o šedevro „Squelette“ sukimo momentas

 

Maurice’as Lacroix’as neseniai pridėjo Šedevro „Squelette“ sukimo momentas į savo šedevrų kolekciją. Šiame karkasiniame laikrodyje yra 43 mm nerūdijančio plieno dėklas su kupolo formos safyro krištolu, kad būtų galima parodyti skeletu sukonstruotą „Caliber ML 134.“. Jame yra automatinė apvija ir 45 valandų galios rezervas. Visiškai rodomi tiltai, diskai ir ratai; tiltai yra apdorojami tantalu arba aukso spalvos PVD ir padengti satino danga. Pagrindinis tiltas dekoruotas Maurice’o Lacroix’o pažįstama „Grand Colimaçon“ apdaila ir užpustyta smėliu.

6. „Piaget Altiplano 38mm Only Watch 2013 Skeleton 1200S“

„Piaget Altiplano 38mm Only Watch 2013 Skeleton 1200S“

 

„Piaget Altiplano 38mm Only Watch 2013 Skeleton 1200S“

 

Pagaminta labdaros aukcione „Tik žiūrėti 2013“ Piaget laikrodis sugriovė dar vieną lieknumo rekordą – įgūdį, dėl kurio šis prekės ženklas yra gerai žinomas. Laikrodyje įmontuotas „Caliber 1200S“ – ploniausias pasaulyje automatinis ažūrinis judėjimas (2,40 mm storio). Šiame unikaliame kūrinyje „Piaget“ apdorojo ir judesį, ir 18 tūkst. Baltojo aukso dėklą su juoda PVD apdaila. Laikrodis, kurio dėklas yra tik 5,34 mm storio, yra pats liekniausias pasaulyje su automatiniu skeleto judesiu.

7. Roger Dubuis Excalibur Spider Italdesign Edition

Roger Dubuis Excalibur Spider ItalDesign Edition

 

Roger Dubuis Excalibur Spider ItalDesign Edition

 

The „Roger Dubuis Excalibur Spider Italdesign Edition“, apribotas tik aštuoniais kūriniais visame pasaulyje ir buvo išleistas kartu su „Italdesign Automobili Special“ – itin ribotos serijos automobiliu, kurį galima pritaikyti iš Moncalieri, Italijoje įsikūrusio „Italdesign“, garsaus pažangiausių prototipų automobilių parodų gamintojo. Aštuonis kūrinius bus galima įsigyti tik Roger Dubuis parduotuvėse. Visa informacija apie laikrodį čia.

8. „Tissot T“ komplikacijų skeletas

„Tissot T“ komplikacijų skeletas

 

„Tissot T“ komplikacijų skeletas

 

The Tissot T formos komplikacijų skeletas turi ratų įkvėptą dizainą, su penkiais stipinais, už kurių matyti judėjimas skeletu. Sekundės skaitiklis yra ant vieno iš stipinų, išgraviruotas žodžiu „sec“. Nerūdijančio plieno dėklo kilpos taip pat yra panašios į ciferblato stipinus. laikrodis yra varomas rankiniu vėjo judesiu, skirtu tik „Tissot“.

9. „Ulysse Nardin“ griaučių gamyba

„Ulysse Nardin“ skeletų gamyba

 

„Ulysse Nardin“ skeletų gamyba

 

Ulisas Nardinas pradėjo savo Skeleto gamyba, jo pirmasis laikrodis su skeleto „Tourbillon“ judesiu, visiškai sukurtu namuose, 2013 m. Rankiniu vėjo mechaniniu judesiu yra skraidantis turbulionas, kurį sudaro pusiausvyros spyruoklė, inkaras ir iš silicio pagamintas avarinis ratas. Žemiau 12 valandos padėties yra raketinis ratas, išgraviruotas prekės ženklo pavadinimu ir įspūdingo 170 valandų galios rezervo indikatorius. Rožinio aukso versijoje (matoma čia) kiekvienas traukinio ratas padengtas rodžiu, o platininės versijos apdaila – 18 tūkst. Geltono aukso. „Ulysse Nardin Skeleton Manufacture“ yra dviejų ribotų tiražų: 99 vienetai rožinio aukso ir 99 vienetai platinos.

10. Vacheron Constantin Métiers d’Art Mecaniques Ajourées mėlyna

Vacheron Constantin Metiers d'Art Mecaniques Ajourees mėlyna

 

Vacheron Constantin Métiers d’Art Mecaniques Ajourées mėlyna

 

Pagal Vacheronas Constantinas, jos įkvėpimas Métiers d’Art Mecaniques Ajourées kolekcija („Ajourée“ yra prancūzų k. „ažūriniai“) kilo iš XIX amžiaus Europos geležinkelio stočių architektūrinio projekto – gotikinių arkų ir erdvių pramoninės revoliucijos skliautų, taip pat išskirtinių geležinkelio sieninių laikrodžių ir jų romėniškų skaičių. Šių laikrodžių „Caliber 4400 SQ“ („squellette“) judėjimą kompanija apibūdina kaip „raižytą rankomis“, pasižymintį rankiniu išlenkimu, graviravimu ir tiesinimu, puikiais interjero kampais ir kontrastingais šepečiais ir poliruotais apdailos elementais. Išoriniai žiedai (juodos, pilkos arba mėlynos spalvos; taip pat yra papuošalų iš papuošalų su batonu deimantais). didžioji feu emalis. Baltojo aukso dėklai yra 40 mm skersmens, o ant judėjimo yra Ženevos ženklas. Norėdami pamatyti kitus šios kolekcijos laikrodžius, spustelėkite čia.

Šis straipsnis iš pradžių buvo paskelbtas 2013 m. Ir buvo atnaujintas nauja medžiaga.

Merken

Sutaupyti

Sutaupyti

Sutaupyti

Sutaupyti