5 įperkami „Omega“ laikrodžiai naujiems kolekcionieriams „WatchTime“

Omega per daugelį metų sukūrė daugybę žymių laikrodžių, įskaitant bene garsiausią pasaulio chronografą, visame pasaulyje žinomą kaip „Omega Moonwatch“. Čia yra penki modeliai prieinamomis kainomis * tiek naujiems, tiek patyrusiems kolekcininkams.

1. „Omega Speedmaster Moonwatch Professional“

„Omega“ „Speedmaster Moonwatch Professional“ siūlo nemažai kainos.

1957 m. Paleistas „Speedmaster“ yra kosminių skrydžių ir nuotykių sinonimas. Kaip ir daugumos puikių piktogramų, dizainas per kelis dešimtmečius mažai pasikeitė, o tai reiškia, kad šiandien „Moonwatch“ yra pripažįstamas visame pasaulyje. Jame yra išskirtinis juodas ciferblatas, padengtas hesalito kristalu su firminiais plonais valandos ir minutės rodyklėmis, mažas sekundžių subdialas, 30 minučių ir 12 valandų grotuvai ir būdinga centrinė chronografo sekundės ranka. Juodas rėmelis su savo tachimetro skale yra sumontuotas ant 42 mm nerūdijančio plieno korpuso, atsparaus vandeniui iki 50 metrų.

Šio chronografo esmė yra „Omega“ mechaninis kalibras 1861 m. Nors šis rankos žaizdos judėjimas per keletą metų buvo atnaujintas kelis kartus, jis iš esmės išlieka toks pat, kaip ir maitinant laikrodžius, lydėjusius NASA astronautus šešių kelionių į Mėnulį metu.

„Moonwatch“ yra ant dirželio arba apyrankės. Kiekvienas laikrodis siūlomas su specialia pristatymo dėžute, kurioje yra du papildomi dirželiai – „NATO“ diržas ir juodas „Velcro“ diržas. Taip pat yra įrankis diržams pakeisti, „Speedmaster“ lupa ir knyga, pabrėžianti „Speedmaster“ nuotykius.

The „Omega Speedmaster Moonwatch Professional“ kaina yra nuo 5250 USD, todėl tai yra labai gera vertė tarp naujų chronografų. Norėdami sužinoti daugiau apie „Speedmaster Moonwatch“ istoriją, spustelėkite čia.

2. „Omega“ žvaigždyno bendraašis

įperkamus „omega“ laikrodžius

„Constellation“ siūlo nuosavą „Omega“ judėjimą ašimi.

„Omega“ sukūrė „Constellation“ šeimą 1952 m., Nors Jungtinėse Valstijose kolekcija iš pradžių buvo žinoma „Globemaster“ vardu dėl prekių ženklų konflikto, kuris buvo išspręstas 1956 m.

Ženevos observatorijos kupolas buvo šeimos herbas, nes „Omega“ praėjusiais metais ką tik ten sumušė savo tikslumo laiko rekordą. Kupolą apsupo aštuonios žvaigždės, žyminčios didžiausius chronometrinius „Omega“ pasiekimus pasaulio observatorijose, įskaitant 1931 m. „Švarų šlavimą“ Ženevos observatorijoje, kuriame „Omega“ sumušė tikslumo rekordą kiekvienoje kategorijoje.

1982 m. „Omega“ paleido žvaigždyną „Manhetenas“. Šis laikrodis 3 ir 9 valandą pristatė keturis jau pažįstamus „grifus“ arba nagus, kurie iš pradžių laikė safyro kristalą ir padėjo užtikrinti, kad laikrodis išliktų nepralaidus vandeniui.

2007 m. „Omega“ pristatė savo patentuotus „Co-Axial“ kalibrus su naujais ir unikaliais šlifuokliais, kurie laikui bėgant siūlo mažesnę trintį, didesnį mechaninį efektyvumą ir puikų chronometrinį našumą. Naujo pabėgio charakteristikos yra tokios, kad kiekvienas „Omega“ laikrodis su „Co-Axial“ kalibru yra COSC sertifikuotas chronometras, kuriam suteikiama visa ketverių metų garantija, o tai yra vienas geriausių mechaniniame laikrodyje versle. Išskirtinis judėjimas yra 38 mm dėkle su safyro korpusu ir 100 metrų atsparumu vandeniui.

The Žvaigždynas Koaksialinis kainuoja nuo 4 400 USD.

3. „Omega Seamaster Aqua Terra Master“ ašinis

įperkamus „omega“ laikrodžius

Magnetiniai laukai neturi įtakos šiam „Seamaster Aqua Terra“.

„Seamaster Aqua Terra“ yra tvirtas laikrodis su švariomis, išskirtinėmis linijomis. „Aqua Terra 150 M“ kolekcijos ciferblatai primena gražius medinius denius, randamus ant puikiausių prabangių burlaivių. Žemiau pateiktame pavyzdyje yra lakuotas sidabrinis ciferblatas, papuoštas „Teak Concept“ raštu. 18 tūkst. Aukso sekundžių rodyklę komplektuoja giliai mėlynos, briaunotos valandos ir minutės rodyklės.

Geriausias bruožas yra nerūdijančio plieno 41,5 mm korpusas: „Omega Master“ ašinio ašies kalibro 8500 COSC sertifikuotas chronometro judesys, specialiai pagamintas atspariems magnetiniams laukams, didesniems nei 15 000 gausų. Skirtingai nuo daugumos antimagnetinių laikrodžių, „Aqua Terra“ judėjimą galima pamatyti per skaidrų korpusą.

Keletas prekių ženklų siūlo mechaninius laikrodžius, kurių judesiai apsaugoti nuo antimagnetinių vidinių dėklų. „Omega“ tobulina šį dizainą, sukurdama pagrindinius judėjimo komponentus iš spalvotųjų medžiagų, todėl pats judėjimas tampa nepralaidus magnetiniams laukams. Ši funkcija ypač svarbi šiandien, nes su magnetais susiduriame labiau nei bet kada, pradedant išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių dėklais, baigiant portfelių uždarymo elementais ir šaldytuvo durimis.

The „Omega Seamaster Aqua Terra Master“ ašinis kaina yra 7 350 USD. Norėdami išbandyti šį laikrodį, spustelėkite čia.

4. „Omega Seamaster Planet Ocean 600 M koaksialinis“ 42 mm

įperkamus „omega“ laikrodžius

„Omega Seamaster Planet Ocean“ siūlo puikią formą ir funkciją.

„Omega“ yra bent jau taip gerai žinomas dėl našumo jūrose, kaip ir dėl kosminės erdvės, ir iš tikrųjų šis prekės ženklas buvo pradininkas abiejose srityse. 1932 m. „Omega“ išleido „Marine“, kurį daugelis pripažino kaip pirmąjį laikrodį, suprojektuotą nuo žemės (arba iš paviršiaus), naudojamą giliesiems nardymams. Nuo tų pirmųjų dienų laikrodžiai „Omega“ lydėjo daugybę tyrinėtojų kelionėse į gilumą. Jūrų biologas ir tyrinėtojas Williamas Beebe savo rekordinio nardymo batizferoje metu dėvėjo „Omega Marine“, kaip ir „Scuba“ išradėjas vadas Yvesas Le Prieuras. Jacquesas Cousteau garsiai dėvėjo „Omega Seamaster PloProf“, o Jacquesas Mayolis – garsus laisvalaikis, žinomas kaip „Delfinų žmogus“ – taip pat sportavo su „Omega Seamaster“ savo rekordų nardymuose.

2005 m. „Omega“ išplėtė savo jūrinį palikimą paleidus „Planet Ocean“ liniją. Stilingas „Seamaster Planet Ocean 600 M“ pagerbia „Omega“ nardymo laikrodžių paveldą. Šiame modelyje yra juodas keramikinis vienakryptis besisukantis nardymo rėmelis, sumontuotas ant 42 mm nerūdijančio plieno dėklo, atsparus vandeniui iki 600 metrų ar 2000 pėdų. Helio pabėgimo vožtuvas yra tikro profesionalaus nardymo instrumento ženklas.

Korpuso viduje, tačiau matomas per safyro nugarėlę, mušamas savaime vyniojamas „Omega Co-Axial“ kalibro 8500 COSC sertifikuotas chronometro judesys. Laisvai spyruoklinės pusiausvyros ir dviejų spyruoklių statinės prisideda prie chronometrinio tikslumo ir išskiria šį kalibrą nuo tų, kurie randami daugelyje kitų nardymo laikrodžių.

The „Omega Seamaster Planet Ocean 600 M koaksialinis“ 42 mm kainuoja nuo 6 200 USD.

5. „Omega De Ville Prestige“

įperkamus „omega“ laikrodžius

„Omega De Ville“ yra įvairių metalų ir rinkimo spalvų.

Net užkietėję nuotykių ieškotojai retkarčiais turi dovanoti suknelę, ir čia „Omega“ vėl siūlo ilgą laiką rinktinę. „De Ville Prestige“ kolekcijai būdingas grynas, klasikinis stilius ir prabangi išvaizda, kuri niekada nėra madinga. Žemiau pateiktame modelyje yra 39,5 mm nerūdijančio plieno dėklas su ryškiu dviejų zonų saulės spindulių šepetėliu, kurį apsaugo įbrėžimams atsparus safyro kristalas. Korpusas pasižymi 30 metrų atsparumu vandeniui.

Šio laikrodžio esmė yra automatiškai vyniojamas ašinis kalibras 2500. Tai yra judėjimas, kurio metu ašies pabėgimas debiutavo 1999 m. Pasaulio scenoje, suteikdamas kalibro istorinę reikšmę.

Tai „Omega De Ville Prestige“ nerūdijančio plieno kaina yra 3 600 USD.

* Šis straipsnis iš pradžių buvo paskelbtas 2014 m.

Merken

Merken

Sutaupyti

Sutaupyti

Sutaupyti

Sutaupyti

Sutaupyti

Sutaupyti

Sutaupyti