„Zenith“ sukuria „Defy“ kolekciją | Žiūrėjimo laikas

Praėję metai „Zenith“ buvo dideli. Buvo pristatytas ir „Defy El Primero 21“, ir „Defy Lab“. Dėl naujo monokristalinio silicio osciliatoriaus, kuris buvo sukurtas kaip suderinamas mechanizmas ir siūlė beveik 10 kartų didesnį tikslumą, pastarasis pateko į laikraščio tinklaraščio ir už jos ribų. „Baselworld 2018“ prekės ženklas ir toliau kuria „Defy“ seriją su dviem atskiromis laikrodžių linijomis: „Defy Classic“, padedančiu standartizuoti ir normalizuoti išskirtinę „El Primero 21“ ir „Lab“ išvaizdą, ir „Zero-G“, kuris tęsia prekės ženklo sutelkti dėmesį į naujoves.

„Zenith Defy Classic“ yra trijų rankų laikrodis su data, taigi ir „Classic“ pavadinimas. Jis yra 41 mm dydžio ir turi titano korpusą. Yra dvi skirtingos versijos. Vienas su skeletiniu ciferblatu, praėjusių metų iteracijos, o kitas su saulės spindulių mėlynu uždaru ciferblatu. Bet kuriame modelyje galima pasirinkti integruotą metalinę apyrankę, guminį dirželį, padengtą aligatoriaus oda, arba vienos struktūros guminį dirželį. Laikrodžio viduje yra Zenith Manufacture Elite 670 bazinis kalibras, kuris buvo modifikuotas silicio padėklo svirtimi ir pabėgimo ratuku. Jis turi 50 valandų galios rezervą. Skeletinėje versijoje yra pajuodinta judesio versija su išpjautu datos disku 6 val.

„Defy Zero G“ yra visiškai naujas žvėris, kuris save vadina „futuristiniu“. Aukštoji horlogija“ dėka sumažinto ir optimizuoto giroskopinio „Gravity Control“ modulio. Dar 2000-ųjų pradžioje Zenith pradėjo dirbti su savireguliuojančiu gravitacijos valdymo įtaisu, kuris panaikintų gravitacijos poveikį laikydamas reguliavimo organą ir balansavimo ratą horizontalioje padėtyje. Šis modulis buvo sumažintas efektyvumo sumetimais ir dabar užima iki 30 % mažiau vietos. Jį galite pamatyti judant 6 valandą, o valandų ir minučių poslinkius galima rasti ant mėlynos spalvos žiedo su liuminescenciniais briaunotais valandų žymekliais ir lazdelės tipo rodyklėmis. Mažas sekundžių antrinis skaitiklis ir galios rezervo skaitiklis yra tiesiogiai simetriški vienas kitam nuo 9 iki 10 ir nuo 2 iki 3 valandų.

44 mm laikrodis yra titano arba rožinio aukso spalvos. Jame yra integruota apyrankė, kuri dera prie korpuso metalo su šlifuotomis ir poliruotomis H formos jungtimis arba guminiu dirželiu, padengtu aligatoriaus oda. „Zero G“ serijoje naudojamas rankiniu būdu apvyniojamas „El Primero 8812S“ kalibras, kuriame yra 324 komponentai (139 vien tik giroskopiniam vežimėliui) ir 50 valandų galios rezervas.

vyriški laikrodžiai