Didėjantis plonumas: 4 naujų Panerai Luminor Due laikrodžių debiutas | Žiūrėjimo laikas

Panerai 2016 m. pristatė pirmuosius „Luminor Due“ modelius, kurių dėklai yra 40 procentų plonesni nei originalaus „Luminor“, kad riešo vaizdas būtų labiau neįvertintas. Šiais metais prekės ženklas į liniją įtraukė keturis naujus modelius, pristatydamas naujas ciferblato spalvas ir korpuso medžiagas. Skaitykite toliau ir sužinokite apie naujus Panerai Luminor Due laikrodžius ir tai, kuo kiekvienas iš jų yra unikalus.

Panerai Luminor Due 3 Days Titanio – 42mm

The Panerai Luminor Due 3 Days Titanio (Nuor. PAM00728, aukščiau) ir Luminor, 3 dienų Oro Rosso (PAM00741, žemiau) yra atitinkamai šlifuoto titano ir poliruoto rožinio aukso korpuse. Abu „Luminor 1950“ stiliaus dėklai yra 42 mm skersmens ir tik 10,5 mm storio, juose yra patentuotas tiltelio ir svirties įtaisas, apsaugantis karūnėlę ir padedantis užtikrinti laikrodžių 30 metrų atsparumą vandeniui. Titano modelio ciferblatas yra saulės nušveistos mėlynos spalvos; rožinio aukso laikrodyje yra retas Panerių dramblio kaulo spalvos ciferblatas su mėlynais skaitmenimis. Abu ciferblatai yra gerai žinomo Panerių „sumuštinio“ stiliaus, su šviečiančiais žymekliais ir mažu sekundės ratuku 9 val.

Panerai Luminor Due PAM741 - šoninis

Panerai Luminor Due 3 Days Oro Rosso – 42mm

„Titanio“ viduje yra „Panerai“ rankos žaizda gamyba Kalibras P.1000, su trijų dienų galios rezervu, saugomu dviejose pagrindinės spyruoklės statinėse; jos sudėtingesnė, labai karkasinė versija, vadinama P.1000/10, maitina Oro Rosso (pavaizduota žemiau). Pastarajame judesyje didelis, šlifuoto apdailos tiltas, dengiantis didžiąją dalį mechanizmo, buvo ažūrinis, kad būtų galima pamatyti daugiau dalių, įskaitant dvi statines ir balansą po tiltu, pritvirtintą ant dvigubų atramų, kad būtų užtikrintas didesnis stabilumas. Abu laikrodžiai yra ant skirtingų atspalvių mėlynų aligatoriaus dirželių – tamsesnės mėlynos, kad atitiktų titano laikrodžio ciferblatą, ir šviesesnės mėlynos, kad atitiktų valandų skaičius ant rožinio aukso, ir juose yra patentuota „Panerai“ sistema, skirta lengvai ir greitai pakeisti, valdoma stūmimo mygtuku. gabalas po vienu auselių rinkiniu. Kainos yra 8 600 EUR už Titanio ir 21 900 EUR už Oro Rosso.

Panerai Luminor Due PAM741 - atgal

Aiškus korpusas atskleidžia skeletuotą P.1000/10 kalibrą.

Kiti du nauji modeliai turi automatinius judesius ir didesnius, 45 mm korpusus Panerai Luminor Due 3 Days Automatic Titanio (PAM00729) ir Luminor Due 3 Days Automatic Acciaio (PAM00739). Kaip ir ranka suvyniotas 42 mm versija, „Titanio“ modelis turi tamsiai mėlyną ciferblatą ir atitinkamą mėlyną dirželį (apačioje), o nerūdijančio plieno „Acciaio“ turi antracito pilką ciferblatą ir rudą aligatoriaus dirželį. Korpusai yra tik šiek tiek storesni nei rankiniu būdu suvyniojami dėklai (10,7 mm), galbūt dėl ​​to, kad yra papildomas savaime suvyniojamas judesys.

Panerai Luminor Due PAM729 - Priekyje

Panerai Luminor Due 3 Days Automatic Titanio – 45mm

Kiekviename laikrodyje yra įdiegta „Panerai“ automatinio mechanizmo versija „Caliber P.4000“, kuri taip pat saugo trijų dienų galios rezervą ir naudoja necentrinį mikrorotorių, kad laikrodis suktųsi į abi puses. Dvigubas balanso tiltelis užtikrina saugesnę ir tvirtesnę tipinio konsolinio tiltelio komponentų atramą, sako Panerai, o kitas integruotas įrenginys sustabdo pusiausvyrą, kai apvija karūnėlė (apsaugota, kaip ir kituose modeliuose, bet visur esantis fiksavimo tiltelis). ištrauktas, todėl naudotojas gali puikiai sinchronizuoti laikrodį.

Panerai Luminor Due PAM739 - kampas

Panerai Luminor Due 3 Days Automatic Acciaio – 45mm

„Luminor Due 3 Days Automatic Acciaio“ maitinama suskeldinta judesio versija, pavadinta P.4000/10 (toliau). Matomas per safyro „iliuminatorių“ korpuso nugarėlėje, jame yra 22k aukso mikrorotorius, papuoštas „Clus de Paris“, ažūriniai tilteliai su apskrito šlifuoto apdaila ir paauksuota graviūra. (P.4000 kalibro, kuris varo laikrodį su titano korpusu, mikrorotorius pagamintas iš volframo, kurio didelis savitasis svoris idealiai tinka savo funkcijai.) Abiejų laikrodžių sumuštinių ciferblatai yra padengti satino padais – arabiškų skaitmenų deriniu. ir juostos valandų žymekliai, mažos sekundės 9 valandą ir šviečiantys paryškinimai ant rodyklių ir valandų indikacijų. Kainos yra 11 200 EUR už Titanio ir 14 300 EUR už Acciaio.

Panerai Luminor Due PAM739 - atgal

Kalibras P.4000/10 yra suvyniotas į abi puses necentruotu 18k aukso mikrorotoriumi.

vyriški laikrodžiai