Visame internete: kūdikio Rūtos laikrodis, paklausūs erotiniai laikrodžiai, CŽV laikrodžiai ir dar daugiau | „WatchTime“

Sveiki atvykę į šios savaitės dalį „Aplink internetą“. Kaip visada, „WatchTime“ socialinės žiniasklaidos žinovas Alanas Lorenas atnaujina žiūrėjimo entuziastus, manydami, kad tai vienos įdomiausių pastarųjų savaičių su laikrodžiais susijusių istorijų ir naujienų, išimtų iš jūsų mėgstamų prekės ženklų svetainių, taip pat populiarių laikrodžių tinklaraščių ir kitų žiniasklaidos priemonių. Štai kas šią savaitę patraukė mūsų dėmesį.

1. Kūdikio Rūtos laikrodis aukcione

Šią savaitę „New York Post“ pristatė puikų kūrinį, kuris patiks ir mėgėjams, ir sporto mėgėjams.

Dar gerokai prieš tai, kai pergalėms pažymėti Pasaulio serijos žiedai buvo įteikti Didžiosios lygos beisbolo žaidėjams, komandos šventė čempionų titulus, padovanodamos savo sportininkams atminimo laikrodžius. Vienas geidžiamiausių šių Pasaulio serijos laikrodžių priklausė legendinei Niujorko „Yankee“ žaidėjai Babe Ruth, kurios „Gruen Verithin“ 1923 m.

Babe Ruth 1923 m. Pasaulio serijos laikrodis, pagamintas Gruen Verithin

Babe Ruth 1923 m. Pasaulio serijos laikrodis, pagamintas Gruen Verithin

„Yankees“ nugalėjo savo konkurentus „New York Giants“ „23 Classic“ (beisbolo milžinai), tačiau per pastaruosius 65 metus, nuo Rūtos mirties 1948 m., Niekas tikrai nežinojo, kur baigėsi 14 k aukso laikrodis. Tiesą sakant, Bambino padovanojo jį savo geram draugui Charlesui Schwefeliui ir netgi turėjo specialiai išgraviruotą pranešimą, užrašytą ant nugaros „Mano draugui Charlesui Schwefeliui“.

Kūdikio Rūtos laikrodis 5

Vėliau laikrodis buvo perduotas kitam Schwefelio šeimos nariui ir galiausiai, 1988 m., Atiteko privačiam kolekcininkui. Tačiau jo buvimo vieta nebuvo paviešinta.

Tikimasi, kad laikrodis aukcione surinks mažiausiai 750 000 EUR. Tačiau jis gali gauti daugiau nei 1 mln. Pasak Chriso Ivy, „Heritage“ sporto aukcionų direktoriaus, laikrodžio vertę teigiamai veikia tai, kad „tai pirmoji čempionato įranga, kurią laimėjo Rūta“ (citata iš Skelbti ataskaita).

Babe Ruth 1923 m. Pasaulio serijos laikrodžio interjeras

Babe Ruth 1923 m. Pasaulio serijos laikrodžio interjeras

Ar manote, kad šis laikrodis yra namuose? Praneškite mums toliau pateiktose pastabose. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite originalų straipsnį čia.

2. Lėtas laikrodis

Iš kietos medžiagos; laikrodis, kurio laikas pamažu atėjo?

Mums patinka šio labai patrauklios kainos laikrodžio idėja. Jis vadinamas „Lėtu laikrodžiu“, o jo kūrėjai sujungė vidinį sudėtingumą ir išorinį paprastumą, kad sukurtų vieną labai utilitarų produktą.

Ruda senovinė oda, juodas dėklas, juodas ciferblatas

Ruda senovinė oda, juodas dėklas, juodas ciferblatas

„Lėtas laikrodis“ iš esmės yra 24 valandų laikrodis, kuris pašalina bet kokią painiavą dėl AM ir PM (tiesa, tai nėra europiečių problema). Pasak prekės ženklo, laikrodis naudoja „šveicarišką„ Ronda Caliber 505.24H GMT “judesį, kuris iš pradžių turi keturias rankas ir datą“.

Tamsiai ruda senovinė oda, auksinis dėklas, auksinis ciferblatas

Tamsiai ruda senovinė oda, auksinis dėklas, auksinis ciferblatas

Tačiau ji naudoja tik vieną ranką paros valandoms pažymėti. Kadangi reikia 24 valandų, kol ranka padarys vieną pilną apsisukimą aplink ratuką, tai sukuria iliuziją, kad laikas juda lėčiau.

Šveicariškas „Ronda Caliber 505.24H GMT“ judėjimas

Šveicariškas „Ronda Caliber 505.24H GMT“ judėjimas

Įdomu tai, kad Hamburge įsikūręs prekės ženklas ant laikrodžio ratuko neįdėjo jokio logotipo.

„Lėti laikrodžiai“ yra prieinami tik internetu ir pristatomi klientams tiesiai iš prekės ženklo gamyklos Šveicarijoje. Norėdami juos patikrinti, galite apsilankyti jų parduotuvėje spustelėję čia.

vyriški laikrodžiai