Naujas Roger Dubuis Excalibur Spider Limited Edition su baltu guminiu dirželiu | „WatchTime“

Rogeris Dubuis pristatė savo „Excalibur Skeleton Flying Tourbillon“ – techninį virėjas d’oeuvre Šių metų vasarą šveicarų prekės ženklas pristato ribotą laikrodžio leidimą, kurį galima įsigyti tik neseniai atidarytoje Niujorko parduotuvėje.

Rogeris Dubuisas yra gerai vertinamas kaip skeletuotų laikrodžių judesių pradininkas, nusprendęs juos kurti iš ažūrinio stiliaus nuo pat pradžių, o ne taikydamas tipišką metodą, kurį naudoja dauguma prekių ženklų, esamo judėjimo skeletizavimą. Taip pat pažymima, kad visi jo laikrodžio judesiai yra pažymėti prestižiniais Poinçon de Genève (Ženevos žymė), kokybės antspaudas, suteiktas nepriklausomo biuro Ženevoje, kuris vertina judėjimą pagal 12 kriterijų.

„Roger Dubuis Excalibur Spider Skeleton Flying Tourbillon“ žengia ažūrinį motyvą keliais žingsniais toliau nei dauguma kolekcijos laikrodžių, naudojant skeleto metodus ne tik judesiui-rankinio vėjo „Caliber RD505SQ“-, bet ir korpusui, flanšui ir rankoms. „Voras“ nurodo judėjimo sudėtingą, skulptūrinę, į voratinklį panašią architektūrą, kuri taip pat apima ne žvaigždės „žvaigždės“ motyvą, būdingą visiems Rogerio Dubuiso skeleto kalibrams. Taip pat yra ir kitas Roger Dubuis Excalibur linijos dizaino motyvas, būtent keltų kryžiaus formos turbillono vežimėlis.

Judėjimas, sudarytas iš 179 dalių ir turintis 60 valandų galios rezervą, pelno savo Ženevos žymę su daugybe aukščiausios klasės apdailos medžiagų, įskaitant apskrito grūdėtumo plokštelę ir Žydrojo kranto apdaila. Skraidantis turbilonas, pastatytas netoli 7 valandos padėties, sukasi vieną kartą per minutę.

Roger Dubuis Excalibur Spider Limited Edition America - karys

Titano korpusas yra 45 mm skersmens ir atsparus vandeniui iki 50 metrų. Juodas flanšas turi perdavimo minučių skalę ir Rogerio Dubuiso logotipą; auksinės rankos yra apdorojamos juodu DLC. „Excalibur Spider Skeleton Flying Tourbillon Americas“ leidimas, kurį sudaro tik 20 dalių, yra ant balto guminio dirželio su titano sulankstomu užsegimu (originalus modelis buvo ant juodo guminio dirželio), taip pat išsiskiria iš savo pirmtako raudona ir geltona spalvomis. akcentai ant ratuko ir flanšo. Laikrodis, kurį galima įsigyti tik „Roger Dubuis“ butike, esančiame Niujorko Madison prospekte 545, parduodamas už 167 500 EUR.

vyriški laikrodžiai