„The White Sands of Time: Hublot“ pristato klasikinius „Fusion Eden Rock“ ribotus leidimus jam ir jai | „WatchTime“

Tarp daugybės bendradarbiavimų ir partnerystės „Hublot“ Praėjusiais metais kartu su „Hotel du Cap-Eden-Roc“, įsikūrusiu Cap d’Antibes mieste, Prancūzijoje, buvo sukurtas specialus riboto leidimo laikrodis, o egzotiškos saulės ir smėlio tema sekė kitu specialiu leidimu, švenčiančiu Kaprio salą. ten atidarytas Šveicarijos prekės ženklo butikas. Šią savaitę „Hublot“ pristatė naujausius itin išskirtinius laikrodžius, sukurtus bendradarbiaujant su prabangių viešbučių kolekcija „Oetker“, abu įkvėpti legendinio Edeno roko de Saint Barthélemy. Vyrams ,. maison siūlo Klasikinis „Fusion Aerofusion“ chronografas „Eden Rock“, su skeletuoto chronografo kalibru; moterims, tai Klasikinis „Fusion Eden Rock“, trijų rankų su brilianto rėmeliu ir rubino indeksais.

„Hublot Classic Fusion Eden Rock“ riboti leidimai

Laikrodžiai, kurių abiejų yra tik 25 vienetai, buvo pradėti gaminti kartu su iškilmingu Edeno uolos atidarymu, kuris nuo pat įkūrimo 1950 -aisiais buvo daugelio garsenybių ir šviesuolių paskirties vieta. Uraganas „Irma“ 2017 m. „Eden Rock St. St. Barth’s“ VIP pristatymo vakarėlyje dalyvavo nauji kūriniai „Hublot“ generalinis direktorius Ricardo Guadalupe, olimpinis sprinteris ir „greičiausias gyvas žmogus“, ilgametis „Hublot“ ambasadorius Usainas Boltas, kilęs iš netoliese esančios Karibų jūros salos. iš Jamaikos. Laikrodžiai, kuriuos iš pradžių bus galima įsigyti tik viešbutyje ir galiausiai pasirinktuose „Hublot“ butikuose, pasižymi akinančiai baltomis spalvomis, atkartojančiomis balto smėlio paplūdimius Šv. „Eden Rock red“ prisilietimas, išryškinantis laikrodžių ratukus ir dirželius.

Eden Rock Hotel St. Barth's

Eden Rock Hotel St. Barth’s

Usainas Boltas nešioja „Hublot Eden Rock“

Usainas Boltas dėvi klasikinį „Fusion Aerofusion“ chronografą „Eden Rock“

„Classic Fusion Aerofusion“ chronografas „Eden Rock“ turi 45 mm dėklą, pagamintą iš poliruoto ir satino šlifuoto titano; jo simbolinis iliuminatoriaus rėmelis pažymėtas aštuoniais specializuotais H formos varžtais, kuriuos išgarsino „Hublot“ (pažodžiui išvertus reiškia „iliuminatorius“). Safyro ciferblatas turi poliruotas, rodiu padengtas valandines aplikacijas ir rodykles, taip pat 9 ir 3 val. Antrinius numerius, ant kurių yra subtili „Eden Rock St. Barth“ emblema. Visiškai matomas po šiuo aiškiu ratuku yra judesys, automatinis „Hublot“ karkasinis HUB1155 kalibras, kurio greitis yra 28 800 vph, išsaugomas 42 valandų galios rezervas ir 6 valandą rodomas datos rodymas kartu su chronografo funkcija. Judėjimas taip pat matomas per safyro langą titano dėkle, kuris turi išgraviruotą riboto leidimo numerį ir gali būti pritaikytas jo savininkui.

„Hublot Classic Fusion Aerofusion Eden Rock“ - gulimas

„Hublot Classic Fusion Aerofusion“ chronografas „Eden Rock“ (nuoroda 525.NE.0123.LR.ERS19)

Mažesnio dydžio ir paprastesnio funkcionalumo „Classic Fusion Eden Rock“ moterims turi savitą patrauklumą. Titano dėklas, kurio skersmuo yra 38 mm, o storis vos 10 mm, yra padengtas 36 briliantai iškirptais deimantais (1,16 ct), o baltai lakuotas ciferblatas naudoja 10 rubinų kaip valandų žymeklius, o 12 val. vieta pažymėta pritaikytu „Eden Rock“ „ER“ logotipu, o 3 val. padėtis – datos langas. Korpuso viduje ir ekrane už išgraviruoto korpuso yra automatinis „Caliber HUB1100“, kurio pagrindas yra „Sellita SW 300-1“ ir kuris siūlo 42 valandų galios rezervą.

„Hublot Classic Fusion Eden Rock“ - ponios

„Hublot Classic Fusion Eden Rock“ (nuoroda 565.NE.2010.LR.1204.ERS19)

Abiejuose ribotuose „Eden Rock“ leidimuose yra trys dirželiai: vienas iš baltos aligatoriaus odos su raudonu guminiu pamušalu ir raudonu viršutiniu siūlu, ir du iš visiškai smulkiai briaunotos gumos, po vieną – balta ir raudona. Visi pritvirtinami prie riešo su nerūdijančio plieno skląsčiu. Klasikinis „Fusion Aerofusion“ chronografas „Eden Rock“ parduodamas už 18 700 EUR, „Classic Fusion Eden Rock“ – už 15 800 EUR.

vyriški laikrodžiai