„GO Seventies Pano“ data | „WatchTime“

„Glashütte Original“ užfiksuoja dešimtmečio išvaizdą ir jausmą, kai septintojo dešimtmečio panoramos data pristatė daugybę dizaino piktogramų. Aštuntojo dešimtmečio išvaizda, pagaminta iš plieno, turi tris pasirinkimo ratukus, kartu su naujausia šiuolaikine laikrodžių gamybos patirtimi, kad būtų sukurta galutinė laiko mašina.

Ciferblatas, pagamintas iš vokiško sidabro, yra cinkuoto sidabro, cinkuoto rutenio arba mėlynos spalvos. Visos trys versijos parodytos žemiau. Rutenio ciferblatas turi saulės spindulių paviršių, o sidabrinė versija yra matinė. Mėlynas ciferblatas pasižymi subtiliu atspalviu, pereinančiu iš šviesesnio centro į tamsesnį periferiją tikru 70 -ųjų stiliumi.

Subtilus, bet svarbus dizaino elementas yra įgaubtas safyro kristalų korpusas, kuris patogiai priglunda ir puikiai mato 39-47 kalibro automatinį judesį.

Gerai pagaminta keturių jungčių metalinė apyrankė labai gerai priglunda prie riešo, nes jame yra dar viena modernaus dizaino savybė: patentuota smulkaus reguliavimo sistema, užtikrinanti nepriekaištingą dydį. Integruotas dvigubas G logotipas veikia ir kaip užsegimo mygtukas, ir kaip tikslaus reguliavimo mechanizmo aktyvatorius, kurį aštuoniais žingsniais galima reguliuoti iki aštuonių milimetrų. Nuorodos yra prisukamos viena prie kitos ir nėra vietos tarpusavio sąveikai, kad jos būtų stabilesnės nei jungtys, sujungtos kaiščiais. Dvigubas apsaugos mechanizmas su dviem mygtukais abiejose pusėse padeda išvengti atsitiktinio užsegimo atidarymo.

Septintojo dešimtmečio panoramos data turėtų ateiti į mažmenininkus gegužės/birželio mėn. Kaina Europoje yra 8150 eurų.

Vaizdus galima padidinti vienu paspaudimu.

Septintojo dešimtmečio panoramos data
Septintojo dešimtmečio panoramos data
Septintojo dešimtmečio panoramos data
Septintojo dešimtmečio panoramos data

vyriški laikrodžiai