Tėvo diena, 2020 m. Dovanų vadovas: prabangūs radiniai šiuolaikiniam džentelmenui | „WatchTime“

Tėvo diena yra šį sekmadienį, birželio 21 d., Ir jei dėl įtempto grafiko jūs stengiatės šią vėlyvą dieną sugalvoti dovaną savo tėčiui, seneliui, broliui ar sūnui, „WatchTime“ yra čia, kad padėtų. Akivaizdu, kad manome, kad mūsų platūs laikrodžiai šioje svetainėje, mūsų spaEurintame žurnale ir mūsų socialinėje žiniasklaidoje suteikia daugiau nei pakankamai informacijos ir įžvalgų tiems, kurie nori įsigyti laikrodžio pirkinį. Bet ką daryti, jei ieškote kažko šiek tiek kitokio ar kažko, kas papildytų tą laikrodžio dovaną? Čia siūlome įvairių pasirinkimų iš mūsų mėgstamiausių prabangių tiekėjų, įvairiomis kategorijomis.

Tarptautiniai alkoholiniai gėrimai: Ardbeg Wee Beastie (46.99 EUR, www.ardbeg.com) yra naujausia dūminė dvasia, atsiradusi iš Islay durpynų, penkerius metus brandinta buvusiuose burbono ir chereso statinėse ir turinti intensyvių, druskos atspalvių skonių ir pipirų, šokolado, pušies kvapų. derva ir vanilės bei eukalipto užuominos. • škotiškas viskis kitame amžiaus spektro gale, BenRiachas 21 metų (174,99 EUR, www.benriachdistillery.com) yra daugiau nei dviejų dešimtmečių senėjimo produktas keturių rūšių statinėse: „Bourbon“, „Virgin Oak“, „Pedro Ximenez“ chereso ir raudonojo vyno. Šis „Speyside“ salyklas, sumaišytas „Master Blender Rachel Barrie“, yra nepaprastai subalansuotas ir daugialypis viskis su džiovintų vaisių, vanilės ir karamelės skonio natomis. • kilęs iš Meksikos Jalisco regiono Povandeninis vanduo Reposado Tekila (40 EUR, www.reservebar.com), surinkta iš 100% mėlynosios agavos, kuri vėliau kepama tradicinėse plytų krosnyse, atidaryta fermentuota ir dvigubai distiliuota, paskui brandinama viskio statinėse, kad būtų sklandus, su ąžuolu akcentuotas skonis ir ilga, glamoninti .

Cigarai: Cohiba Royale (23,99–28,99 EUR / cigaras, www.cohiba.com) debiutuoja kaip iki šiol pilnavertė „Cohiba“ ir pirmoji rankomis gaminta Hondūre. Daugelio šalių mišinyje yra derlingo mikroklimato dirvožemio Nikaragvoje, Hondūre ir Dominikos Respublikoje tabakas, suvyniotas į blizgantį saulėje išaugintą lapą iš Nikaragvos Jalapa slėnio, kuris kartu suteikia drąsų kedro, odos, juodos spalvos profilį. pipirų ir prieskonių. • „Porsche Design“ siūlo prabangius priedus, skirtus paruošti šiuos aukščiausios kokybės dūmus maksimaliam malonumui: P’3621 Cigarų pjaustytuvas (115 EUR, www.porsche-design.com) su radialiniu valdomu dvigubu ašmeniu iš japoniško plieno ir P’3647 Žiebtuvėlis (165 EUR, www.porsche-design.com), su frezuotu horizontaliu grioveliu, kuris užtikrina idealų sukibimą, ir plokščią, reguliuojamą dujų liepsną, kad kaskart būtų puiki šviesa.

Vasaros stilius: Golfo aikštynai vėl atidaromi vasarai ir Johnston & Murphy turi įvairius golfo marškinėlius ir batus, kuriuos tėtis gali paimti ant nuorodų. Garbingi mados namai yra atsparūs raukšlėms, spalvingi „XC4 Golf Polos“ (69,50 EUR, www.johnstonmurphy.com) yra pagaminti iš kvėpuojančio, drėgmę praleidžiančio audinio, užtikrinančio 50 UPF apsaugą nuo saulės. Naujai išleistas „XC4-H1-Luxe“ hibridas avalynė (179 EUR, www.johnstonmurphy.com) yra ideali vieta pereiti tiesiai iš biuro į golfo aikštyną, pagaminta iš lengvos neperšlampamos odos ir pasižyminti atminties putų amortizacija, velėną prigludusiais guminiais padais ir „J&M“ „Smart Degree“ aušinimo technologija. • Tane yra Meksiko sidabro dirbtuvių ir juvelyrų dirbinys, kurio dizainas vyrams ir moterims atspindi jos gimtosios šalies iki Ispanijos laikų kultūrą. Tane’s Cukraus kaukolės rankogalių saitai (209 EUR, www.atelierallday.com) įkvėpė calaveras, kaukolės formos saldumynai, tradiciškai gaminami mirusiųjų dienos šventėms; jie yra rankų darbo iš 925 sterlingų sidabro ir leidžia pažodžiui nešioti meilę senovės Meksikos kultūrai. Galiausiai, tinkamai prižiūrimas džentelmenas visada yra tinkamas kvapas ir Monsieur Dada (2,75 EUR už 1,75 fl. Oz., Www.krigler.com) parfumerija Krigleris yra tas, kuris išsiskiria iš kvapnios pakuotės. Kaip ir anarchiškas šiuolaikinio meno judėjimas, iš kurio jis paėmė savo pavadinimą, naujas tualetinis vanduo yra „netikėtų natų“ mišinys, kuris paprastai nėra maišomas – tarp jų – kedro mediena, juodieji pipirai, kardamonas, muskatas ir pačiuliai, kurių apelsinų atspalvis yra „maištingas“ ir labai vyriškas.

Amerikos spiritai: Triušio skylė „Dareringer“ tiesus „Bourbon“ viskis (79,99 EUR, www.rabbitholedistillery.com) vardą perėmė įkūrėjo Kaveho Zamaniano žmona ir „firmos mūza“ ir tai yra vienintelė Luisvilyje įsikūrusios amatų varyklos išraiška, baigta Pedro Ximenez Sherry statinėse po ketverių metų senėjimo naujuose suanglėjęs Amerikos ąžuolas. Ištaigingas rezultatas yra išskirtinai elegantiškas skonio masyvas su karamele, juodąja vyšnia, migdolais ir razinomis, baigiantis ilga, prieskoniais atspalvio apdaila. • Vermonto „nuo butelio iki fermos“ ŠvilpukasKiaulė spirito varykla pagamino pirmąjį viskį iš minios, gautą maišymo eksperimente „kartu, o atskirai“, kurio metu tiek entuziastai, tiek stipriųjų gėrimų profesionalai per pastaruosius vainikinių virusų užrakinimo atvejus pateikė atsiliepimus iš namų. „Whistlepig Homestock“ viskis (72,99 EUR, www.flaviar.com arba www.caskers.com) sumaišomi rugiai, kviečiai ir miežiai, kad gautųsi daugiasluoksnė skonio patirtis, o gomuryje paliekami irisai, apelsinų žievelės, pypkės tabakas ir medus.

Kelionė: Nulis Halliburtonas pirmąjį aliuminio lagaminą pasauliui atnešė dar 1938 m., ir šiais metais išradė aukščiausios klasės kelioninių dėklų seriją su naujais pažangiausiais dizainais ir tvirta, patentuota struktūrine technologija. „Continental Carry-On“ Camo mieste (525 EUR, www.zerohalliburton.com) iš ZH „Edge Lightweight Collection“ yra 22 colių dėklas, sveriantis mažiau nei 8 svarus, su sudėtinga vidine pakavimo struktūra aukšto efektyvumo išorėje. Dizaino detalėse yra ergonomiška teleskopinė traukimo rankena, pažangūs ratai, sukurti sklandžiai slystant 360 laipsnių kampu, įgaubti apvadai, kad maksimaliai sugertų smūgį, ir įmagnetintas odos ID ženklelis. • Montblanc savo įspūdingą rašiklių ir laikrodžių portfelį papildo nauju MB01 „Smart Travel“ ausinės (595 EUR, www.montblanc.com), puikiai tinkantis tiems tolimiems skrydžiams, kuriuos tėtis netrukus vėl atliks, su triukšmo slopinimo technologija, ergonomiškai sukurta optimaliam patogumui ir funkcionalia įvairiuose „Bluetooth“ palaikančiuose įrenginiuose, įskaitant „iOs“ ir „Android“. • Žinoma, taip pat reikia įsitikinti, kad laikrodžio kolekcija lieka sužeista, kol jis yra kelionėje. Vilkas laikrodžių vyniotuvai, žinomi dėl odos, medžio, stiklo ir plieno sintezės, dirba 24 valandų ciklą su šešių valandų pertraukiamu laikotarpiu, po kurio seka „miego“ laikotarpiai, leidžiantys sumažinti įtampą laikrodžių pagrindinėse spyruoklėse. , vengiant perviršio. Iš viso savininkas gali pasirinkti 50 skirtingų ciklų, kurie sujungia įvairius veiksnius, įskaitant sukimosi kryptį ir apsisukimų skaičių per dieną, nuo 300 iki 1200. Būgnai, laikantys laikrodžius, yra daugiau nei 75 mm skersmens, pritaikyti bet kokio dydžio laikrodžiams, su saugiais užrakinamais rankogaliais. Visas dalis, išskyrus japonišką „Mabuchi“ variklį, surenka namuose britų įmonė. Kainos svyruoja nuo 179 EUR už vieno laikrodžio vyniotuvą iki 3 000 EUR už aštuonių laikrodžių vyniotuvą (nuotraukoje; apsilankykite www.wolf1834.com).

vyriški laikrodžiai