Piaget „Begaliai asmeniška“ koncepcija permąsto asmeninio laikrodžio programą XXI amžiui | „WatchTime“

Individualūs ir pagal užsakymą pagaminti laikrodžiai nėra nauja prabangių laikrodininkų ir juvelyrų koncepcija Piaget. 1960 m maison’s Amerikos dukterinė įmonė sukūrė įrankį „Piaget“ stiliaus parinkiklį, norėdama sukurti asmeninius laikrodžius, kuriuos ji pavadino „Piaget high-society“, leidžiančiais pirkėjams pritaikyti komponentus, korpuso formą, rėmelį ir ciferblatą. Praėjus keleriems metams po šios programos pasaulinės sėkmės, prekės ženklas vėl įdiegė koncepciją ir ją pervadino Piaget be galo asmeniška, pritaikydamas jį neseniai pristatytam itin sudėtingam laikrodžiui „Altiplano Tourbillon“.

„Piaget“ be galo asmeninė koncepcija

„Turėjome tai padaryti ekonomišku, bet ir užtikrinti, kad jis visada būtų unikalus ir labai retas, todėl pridėjome savo„ Infinitely Personal “koncepciją, kuri leis klientams pasirinkti daugiau nei 10 000 šio laikrodžio galimybių“, – sakė „Piaget“ generalinis direktorius Chabi Nouri. naujausiame interviu „WatchTime“, kuriame aprašyta naujoji programa, startuojanti šį rudenį.

2017 m. „Piaget“ atšventė 60 metų itin plono judėjimo jubiliejų, paleidus „Altiplano Flying Tourbillon“, kuris rodė laiką 8 val., O „Tourbillon“ – 2 val. „Mes labai džiaugiamės, kad tai įvyktų, nes tai buvo svajonė pastaruosius šešerius metus. Kaip žinote, norėjome labai reikšmingai paminėti 60-ąsias mūsų itin plono „Caliber 9P“ judėjimo nuo 1960 m. Sukaktį. Taigi mums kilo ši beprotiška mintis pagaminti pilną laikrodį, kurio storis būtų 2 mm “, – tame pačiame interviu teigė Nouri.

„Piaget Altiplano Tourbillon“ garsėja savo elegantišku dizainu, plonomis lazdelės formos rankomis ir plonos formos kilpomis; šie elementai yra laikrodžio pagrindas, o būsimas savininkas dabar gali pasirinkti korpuso skersmenį – 38 mm arba 41 mm – dėklo tipą, ciferblatą, „Tourbillon“ žiedą, dirželį ir sagtį.

„Piaget Infinitely Personal Concept“ suteikia savininkui galimybę pasirinkti dėklo skersmenį ir kitus elementus.

38 mm modelį galima rinktis su deimantais nustatytu baltojo aukso arba rožinio aukso rėmeliu ir plačiu ciferblatų pasirinkimu, įskaitant saulės spindulių perlamutrą mėlynos, rožinės, raudonos arba baltos spalvos. Ranka giljotina, aukso spalvos ciferblatai permatomos mėlynos, žalios, žalsvai mėlynos arba raudonos spalvos didžioji feu taip pat yra emalio arba deimanto sniegu grįstas ciferblatas, taip pat galimybė pasirinkti saulės spindulių lako ciferblatą, kuris gali derėti prie bet kokios spalvos.

41 mm modelyje siūlomi baltojo arba rožinio aukso dėklai, kuriuos visus galima nustatyti su briliantu arba bagete išpjautais deimantais, taip pat su bagete išpjautais smaragdais, safyrais ar rubinais. Rinkimo variantuose yra ranka išgraviruotas giljotinos emalis, didžioji feu versijos, deimantais padengtas sniegu ir padengtas saulės spinduliais.

Abiejų modelių žiedai yra baltojo arba rožinio aukso, su deimantais arba išgraviruoti asmenine žinute; grąžinimas taip pat gali būti asmeniškai išgraviruotas. Toliau pateikiami trys pritaikytų „Altiplano“ modelių pavyzdžiai.

Pirmieji du pavyzdžiai (aukščiau) yra 38 mm skersmens, 18 tūkst. Baltojo aukso dėklo. Nuoroda G0A45034 (dešinėje) yra sniego rinkimo ratukas, kuriame yra 521 brilianto briliantų (apie 2,16 tūkst.) Ir baltojo aukso spalvos indeksų masyvas, o nuorod. G0A45033 (kairėje) yra rėmelis ir „Tourbillon“ diafragmos rinkinys su 98 brilianto briliantais (apie 1,20 tūkst.) Deimantais ir raudona giljožė, perlamutriniu ciferblatu, su balto aukso spalvos rankomis ir rodyklėmis. Abi nuorodos sujungiamos su raudonu aligatoriaus dirželiu.

Nuoroda G0A45035.

Trečiasis modelis, 41 mm ref. G0A45035 taip pat yra baltojo aukso dėklas, kuriame yra 265 brilianto briliantais (apie 2,42 tūkst.) Ir 48 deimantais su bagete (apie 2,51 tūkst.) Pliusas, taip pat vienas rožėmis pjaustytas deimantas (apytiksliai 0,09 tūkst.) Ant karūnos. . Rankinis giljožinis auksinis ciferblatas, padengtas permatomu didžioji feu, žalios spalvos emalis, pasižymi baltojo aukso spalvos rodyklėmis ir derinamas su žalios spalvos aligatoriaus dirželiu.

Kiekviename ciferblate yra valandos ir minutės, nukreiptos ne į centrą, 8 val., Skriejantis turbulionas – 2 val., Ir sekundžių indikacija per „Tourbillon“ vežimėlį. Viduje yra itin plona, ​​rankomis suvyniota „Piaget“ gamyba judėjimas 670P, sudarytas iš 157 komponentų, įskaitant 23 brangenybes, ir apytiksliai 48 valandų galios rezervą.

„Piaget“ be galo asmeninė koncepcija bus galima įsigyti daugiau nei 90 „Piaget“ butikų 23 šalyse, jų kainos skiriasi priklausomai nuo brangakmenių nustatymo ir dėklo dydžio. Spustelėkite šią nuorodą, kad gautumėte naujausią informaciją apie „Piaget“ naujoves 2020 m.

vyriški laikrodžiai