„Baselworld 2014“: „Omega Speedmaster Professional Apollo 11“ 45-metis | „WatchTime“

Tarp naujųjų „Omega“ laikrodžių „Baselworld 2014“ – apie kelis iš jų jau anksčiau rašėme WatchTime.com – buvo riboto leidimo „Omega Speedmaster Professional“ „Moonwatch“, įamžinantis istorinį 1969 m. Mėnulio nusileidimą.

„Omega Speedmaster Professional“ buvo sukurtas mėnulio spalvoms ir „Apollo 11 Lunar“ komandų modulio medžiagoms sužadinti. Iš šio modulio išlipo astronautai Neilas Armstrongas ir Buzzas Aldrinas, pastarasis dėvėjęs „Omega Speedmaster“, kad pirmiausia pakeltų koją ant mėnulio paviršiaus. „Omega Speedmaster Professional Apollo 11 45“tūkst „Anniversary Limited Edition“ turi 42 mm dėklą, pagamintą iš visiškai šlifuoto 2 laipsnio titano, ir juodą PVD ratuką su auksiniais elementais. Ciferblatas gaminamas naudojant specialų lazerį, kuris pašalina aplink tekstą esančią medžiagą, trijų subdialų skaičius (30 minučių ir 12 valandų chronografų skaitikliams ir mažoms sekundėms) ir valandų žymeklius, kad sukurtų 3D efektą, kurį daugelis „Omega Speedmaster Professional“ gerbėjai įvertins.

„Omega Speedmaster Moonwatch Apollo 45“ - priekis

„Omega Speedmaster Moonwatch Apollo 45“ - diržas

Rožinis auksas yra protingai naudojamas valandos rodyklėms ir rodyklėms, o „Omega“ firmos „Sedna“ auksas yra rėmelio medžiaga, apjuosianti matinį juodą keramikos žiedą su tachimetro skale, apibrėžiančiu „Omega Speedmaster“ „Moonwatch“ modelių elementą. . Centrinė chronografo ranka yra paauksuota.

„Omega Speedmaster Professional“ valandos, minutės ir chronografo sekundžių rankos taip pat yra padengtos „Super-LumiNova“, taip pat valandos indeksai ir du taškai 12 val. Dėžutės formos safyro kristalas, esantis virš ciferblato, yra atsparus įbrėžimams ir iš abiejų pusių apdorotas neatspindinčia danga. Pilkasis titano korpusas, kuris yra panašus į mėnulio nusileidimo modulio metalą, yra atsparus vandeniui iki 50 metrų.

vyriški laikrodžiai