Skatinimas: „Hublot“ leidinys „LaFerrari“ leidžia riešui suktis | „WatchTime“

Visuotinai žinomas dėl „sintezės meno“ koncepcijos, „Hublot“ sustiprino savo inovacijų čempionų reputaciją, 2013 m. „Baselworld“ pristatydamas „Masterpiece MP-05 LaFerrari“.

Visiškai suprojektuota, sukurta ir pagaminta inžinierių ir laikrodininkų Hublote gamyba, laikrodžio judėjimas dar labiau išsiskiria 50 dienų galios rezervu – tai yra rankomis suvynioto „Tourbillon“ rankinio laikrodžio pasaulio rekordas. Konceptuotas, atsižvelgiant į „Ferrari“ komandos indėlį, sudėtingas, formos safyro krištolas atkartoja sportinio automobilio kontūrą, kaip ir korpusas, pagamintas iš juodo PVD titano.

Naujausio „Hublot“ riboto leidimo laikrodžio sukūrimas neturėtų stebinti: Šveicarijos laikrodžių gamintojas jau seniai yra savo srities novatorius ir yra priešakyje tiriant naujausias aukštųjų technologijų medžiagas. Prekės ženklas anksčiau pateko į antraštes sukūręs savo „Magic Gold“ lydinį – atsparų įbrėžimams metalą, kuris yra gryno aukso ir boro karbido sintezė.

„Hublot LaFerrari“ - priekis„Hublot LaFerrari“ - kampas„Hublot LaFerrari“ - pusė

Šis „Featured Watch“ įrašas yra „WatchTime“ skaitmeninės reklamos programos dalis, kurioje reklamuotojai ir remiantys prekės ženklai gali skelbti naujienas ir naujienas apie savo produktus ir paslaugas. „Featured Watch“ įrašų turinį teikia prekės ženklas; „WatchTime“ veikia tik kaip kuratorius ir neatsako už turinį. Panašūs žiūrėjimo įrašai yra reklama.

vyriški laikrodžiai