Rodoma „WatchTime New York 2017“: „Baume & Mercier Clifton Manual 1830“ „WatchTime“

Tęsdami 2014 m. Skraidantį „Tourbillon“ modelį ir praėjusių metų kišeninį laikrodį su penkių minučių kartotuvu, Baume & Mercier prie savo senovinės kolekcijos įkvėptos „Clifton“ kolekcijos prideda dar vieną žymų laikrodį. „Clifton Manual 1830“ išorėje atrodo paprasta, tačiau viduje yra visiškai naujas patentuotas judėjimas, kuris pirmasis turi išskirtinę, tikslumą gerinančią sistemą „TwinSpir“. Naujas laikrodis bus vienas svarbiausių prekės ženklo elementų artėjančiame „WatchTime New York“ renginyje spalio 13–14 dienomis. Skaitykite daugiau informacijos.

„Baume & Mercier Clifton Manual 1830“

Laikrodžio 42 mm poliruoto ir satino apdailos rožinio aukso dėklo viduje yra naujas rankiniu būdu vyniojamas „Caliber BM12-1975M“, kurį sukūrė „Baume & Mercier“ bendradarbiaudama su „Manufacture Horlogerie Valfleurier“ judesio specialistais. Judėjimas, turintis 18 brangenybių ir 28 800 vph dažnio bei pasižymintis 90 valandų galios rezervu, aprūpintas išskirtine „TwinSpir“ technologija, apimančia daugybę techninių naujovių, kurias sukūrė „Baume“ motininė įmonė Richemont tyrimų ir inovacijų skyrius. & Mercier ir daugybė kitų prabangių laikrodžių prekių ženklų.

„TwinSpir“ technologija sutelkta aplink naujai sukurtą kompozicinę struktūrą turintį plauką, sujungiantį du silicio sluoksnius, alternatyviai orientuotus ir surištus per papildomą silicio dioksido sluoksnį, kuris taip pat veikia kaip termokompensuojantis elementas. Pasak „Baume & Mercier“, ši technologija kartu su kitu dėmesio vertu judėjimo techniniu elementu – naujai sukurtu inercijos tipo balansiniu ratu – turi keletą privalumų. Tai apima judėjimo tikslumo padidinimą įvairiose padėtyse ir laikui bėgant; apriboti judesio jautrumą aplinkiniam magnetizmui; užtikrinant didesnį atsparumą mažiems smūgiams ir pasikartojančioms vibracijoms.

„Baume & Mercier Clifton Manual 1830“ - atgal

„Caliber BM12-1975M“ turi 90 valandų galios rezervą ir keletą pirmųjų pasaulyje techninių naujovių.

Norėdami sužinoti šiek tiek daugiau techninių detalių, plaukų spyruoklėse naudojamas monokristalinis silicis yra nemagnetinė, lengva, atspari korozijai medžiaga, pasižyminti skirtingomis elastinėmis ir termoelastinėmis savybėmis, esant skirtingoms kristalinėms orientacijoms – reakcijos variantas, žinomas kaip medžiagos „ elastinė anizotropija “. Kai laikrodžio plaukai svyruodami plečiasi ir susitraukia, elastinė anizotropija turi įtakos tų svyravimų tolygumui ir atitinkamai laikrodžio chronometriniam veikimui. „TwinSpir“ sistema įveikia šiuos apribojimus derindama du silicio sluoksnius su skirtingomis kristalinėmis orientacijomis, todėl variacijos yra subalansuotos, todėl svyravimai tampa tolygesni ir dėl to laiko tikslumas yra tikslesnis. Be to, papildomas išorinis silicio dioksido sluoksnis veikia kartu su vidiniu, termokompensuojančiu tos pačios medžiagos sluoksniu, siekiant užtikrinti plaukų plaukų stabilų veikimą esant įvairioms temperatūroms.

„Baume & Mercier Clifton Manual 1830“ - dviejų kadrų

„TwinSpir“ sistema naudoja dviejų sluoksnių silicio plaukus, kad subalansuotų svyravimus ir užtikrintų tikslesnį laiko nustatymą.

Galiausiai, naujai sukurtas „Caliber BM12-1975M“ balansinis ratas yra inercijos reguliavimo tipas, palyginti su tradiciškesniu tipu, kuriame naudojamas rodyklinis kaištis. Naudojant pastarąjį surinkimo tipą, balanso normą galima sureguliuoti tik pakoregavus aktyvų plauko ilgį. Inercijos reguliavimo tipai, priešingai, teikia pagrindinį atsparumo vibracijoms greičio pranašumą, nes inercijos reguliavimo svoriai, užtikrinantys tikslų laikrodžio dažnio reguliavimą, yra saugiai laikomi ant balanso rato tarp jo rankų ir yra skirti palaiko.

„Baume & Mercier Clifton Manual 1830“ pavaizduotas elegantiškas, neįvertintas veidas, kurio opalino sidabro spalvos ciferblatas yra patobulintas 18 tūkst. Aukso valandų skaičiais ir indeksais bei paauksuotomis valandos ir minutės rankomis. Kitoje pusėje judėjimas haute horlogerie dekoracijos – įskaitant Ženevos krantai ant tiltų apskrito pagrindo pagrindo grūdėtumas, išlydyti varžtai ir išgraviruotas tekstas rodomi per užsukamą safyro korpusą. Juodą aligatoriaus diržą pritvirtina rožinio aukso segtuko sagtis. Gaminamas labai ribotas kiekis, laikrodis kainuoja 12 000 Šveicarijos frankų (maždaug 12 045 EUR).

Taip pat per mažiau nei dvi savaites jis retai pasirodo didžiausiame Amerikos prabangių laikrodžių šou „WatchTime New York“. „Baume & Mercier“ yra tik vienas iš 30 rėmėjų laikrodžių prekių ženklų, kurie rodys naujausius laikrodžius, todėl nedelskite: paspauskite čia užsisakyti bilietus.

vyriški laikrodžiai