SIHH 2014: Naujieji „Panerai Radiomir 1940“ tradiciniai chronografai | „WatchTime“

Vakar spaudai pristatyti nauji „Panerai“ gaminiai, pristatyti SIHH 2014 m., Buvo gausūs chronografų-ir, kaip visada, „Panerai“, labai pagerbė garsią ir dabar gerai žinomą (Paneristiui, bet kokiu atveju) prekės ženklo tiekėjo istoriją. tvirti nardymo laikrodžiai Italijos kariniams jūrų pajėgų komandams, pradedant 1930 -aisiais.

Tarp labiausiai pastebimų naujų leidinių yra nauja „Chrono Tradition“ kolekcija, kurią sudaro trys nauji „Panerai“ chronografiniai laikrodžiai „Radiomir 1940“ dėkle. (Pagalvėlės formos „Radiomir 1940“ dėklas laikomas perėjimu tarp originalaus „Radiomir“ ir modernesnio „Luminor“ dėklo.)

Kitas istorinis „Chrono Tradition“ laikrodžių elementas yra kieto, utilitarinio plexiglas kristalo, o ne modernesnio ir puošnesnio safyro kristalo naudojimas; jausitės kaip grubus karinis naras, net jei nešiojate laikrodį operoje.

Laikrodžiai siūlomi iš trijų skirtingų korpuso medžiagų (rožinio aukso, baltojo aukso ir platinos; platinos versija yra iki 50 vienetų) ir trijų skirtingų ciferblatų (dramblio kaulo baltos spalvos – platinos, juodos – baltojo aukso ir juodos spalvos „Kalifornijos“ „Rožinio aukso ciferblatas; senovinis„ Panerai “laikrodis, išaugęs į originalų„ Radiomir “, turėjo tokio tipo ciferblatą, kuriame maišomi romėniški ir arabiški skaičiai). Baltojo aukso ir platinos modelių ciferblatai dar kartą linkteli į Panerių istoriją; jie turi taškų ir smūgių indeksus, kurie atkartoja tuos, kurie buvo 1947 m. Ir, žinoma, visi ciferblatai yra „Panerių“ dvisluoksnio „sumuštinio“ stiliaus. Žemiau rasite keletą nuotraukų, kurias padariau parodoje.

Panerai Radiomir Chrono Tradition - dramblio kaulo ciferblatas

Panerai Radiomir Chrono Tradition - juodas ciferblatas

Pastebėsite, kad ratuke yra dar vienas netradicinis („Panerai“) elementas – tachimetro rėmelis. Nors ši skalė dažniausiai siejama su laikrodžiais, įkvėptais vairavimo, o ne nardymo, ji padeda atskirti „Tradition“ liniją nuo kitų chronografų, esančių didžiuliame „Panerių“ portfelyje.

Kitas istorinis naujosios „Panerai Radiomir“ kolekcijos elementas yra viduje: judėjimas yra „Panrai“ rankinis vėjas „OP XXV“, pagrįstas „Minerva 13-22“. „Minerva“, dabar įsiurbta į Montblancą, garsėja ne tik savo chronografų judesiais; pasirodo, kad įmonė buvo Panerių tiekėja dar ankstyvosiomis dienomis.

Žemiau rasite rožinio aukso laikrodžio su Kalifornijos ciferblatu riešo nuotrauką ir judesio momentinį vaizdą, matomą per parodos korpusą.

Panerai Radiomir 1940 Kalifornijos ciferblatas - riešas
„Panerai Radiomir“ 1940 m. Kalifornijos rinkimas atgal

Norėdami pamatyti daug daugiau naujų „Panerai“ laikrodžių, parodytų „SIHH 2014“, įskaitant daugybę naujų originalių nuotraukų, apsilankykite „Watch-Insider.com“, kur rasite išsamų mūsų kolegos Aleksandro Linzo apžvalgą.

vyriški laikrodžiai