H. Moser & Cie. Pradeda „Pioneer Center“ sekundę „Swiss Mad Red“ su „Scarlet Fumé Dial“ | „WatchTime“

H. Moseris ir Cie, Indie prekės ženklas iš Schaffhausen, 2019 m. pristatė „Pioneer Center Seconds“ kaip savo kasdienio drabužių kolekcijos dalį. Tai buvo sportiškiausias laikrodis, kurio atsparumas vandeniui yra 120 metrų. Tai buvo sportiškiausias „Moser“ laikrodis kol šiemet pasirodys „Streamliner“. 2020 m. „Moser“ dabar pristato „Pioneer Center Seconds“ su nauju veidu, kurį jis vadina Šveicarijos „Mad Red“ fumé ciferblatu.

„Pioneer Center Seconds“ yra „Moser“ „kasdienio dėvėjimo“ laikrodis.

Tie, kurie yra susipažinę Moserio protesto laikrodis „Swiss Mad Watch“ 2017 m, šis raudonas vinjetės ratukas bus pažįstamas. Satyriškai stengdamasis išreikšti nepasitenkinimą, kaip laisvai buvo reglamentuotos „Šveicarijoje pagamintų“ laikrodžių normos, „Moser“ sukūrė laikrodį su dėklu, kuris buvo visiškai pagamintas iš šveicariško sūrio.

Taip, šveicariškas sūris – Vacherin Mont d’Or médaille d’or – buvo sumaišytas su sudėtine medžiaga, apdirbtas ir poliruotas, kad būtų sukurtas unikalus dėklas. Šis originalus „Swiss Mad“ laikrodis buvo suporuotas su dirželiu, pagamintu iš Šveicarijos karvės odos, ir ant jo buvo ryškus raudonas dūmų ciferblatas, o 12, 3, 6 ir 9 val. Padvigubėjo indeksai, subtiliai primenantys Šveicarijos vėliavą.

Raudonasis vinjetės ciferblatas pirmą kartą buvo pastebėtas „Swiss Mad Watch“.

„Pioneer Center Seconds“ naudoja 42,8 mm pločio nerūdijančio plieno dėklą su išlenktu safyro kristalu virš raudono dūmtraukio ciferblato. Kaip minėta anksčiau, korpusas yra atsparus vandeniui iki 120 metrų ir yra 10,6 mm storio, o ant jo yra antgaliai.

Dvi iš dalies skeleto formos lapo formos rankos rodo valandą ir minutę ant pritaikytų plieno indeksų; tiek rankos, tiek valandos žymekliai yra apdorojami „Super-LumiNova“. Centrinės sekundės (taigi ir laikrodžio pavadinimas) nuslenka ryškiai raudoną ciferblatą.

„Moser“ rūkyti ciferblatai tapo prekės ženklu.

„Caliber HMC 200“, matomas per kitą safyro langą gale, turi stilistinius „Moser“ judesių požymius, įskaitant emblemiškas dvigubas juosteles ant tiltų ir pagrindinės plokštės. Didelis, išgraviruotas dvikryptis rotorius perduoda energiją į statinę per rankenėlių apvijų sistemą, sumažindamas laiką, reikalingą judėjimui suvynioti iki trijų dienų galios. „Pioneer Center Seconds“ yra su sportišku, perforuotu juodu guminiu dirželiu su sagtimi ir parduodamas už 12 900 EUR.

Šio straipsnio versija pirmą kartą pasirodė mūsų seserų svetainėje „WatchTime Middle East“.

vyriški laikrodžiai