Pilka, auksinė ir paryškinta: „Breitling Navitimer B03“ chronografas „Rattrapante 45“ „WatchTime“

Breitlingo „Navitimer 1 B03 Rattrapante 45“, pristatytas 2017 m., tai buvo naujas aviacijai skirtų laikrodžių gamintojų techninis aukštis: būtent jo pirmasis modelis su vidaus chronografo judesiu, padalintu sekundžių. Šiais metais „Breitling“ iš naujo interpretuoja savo sudėtingiausią chronografo laikrodį nauju modeliu, sujungdamas prabangų 18 tūkst. Rožinio aukso dėklą su firmos ženklu „Stratos grey“.

„Breitling Navitimer B03“ chronografas „Rattrapante 45“ iš rožinio aukso su „Stratos“ pilku ciferblatu (nuoroda RB0311E61F1P1)

Laikrodžio dėklas išmatuoja tvirtą 45 mm skersmens korpusą, jame yra vidinis besisukantis rėmelis su apskrito slydimo taisykle, naudingas įrankis aviatoriams pirmosiomis skrydžio dienomis ir „Navitimer“ parašas nuo originalo debiuto 1952 m. , dvigubai neatspindintis dengtas safyro kristalas, ciferblate yra trys tamsiai pilkos spalvos tonų subdialai (30 minučių chronografų skaitiklis 3 val., 12 valandų chronografų skaitiklis – 6 val., mažos sekundės – 9 val.) ir valandų žymekliai bei centrinės rankos, padengtos „Super-LumiNova“.

Kaip ir ankstesnėse „Navitimer Rattrapante“ versijose, sutampančios centrinio chronografo sekundės rankos su prekės ženklo „inkaro B“ atsvara atsveria protingą dizainą: „B“ yra ant pagrindinės raudonos chronografo rankos, o inkaras yra sekundžių dalimi rodoma ranka. Du logotipo elementai yra atskirti, kai sekundžių daliklis rodomas sustabdžius, ir vėl sujungiami, kai abi rankos uždengiamos. Sekundės pertraukiklis, kuris sustabdo ir iš naujo paleidžia sekundžių dalelę, yra įterptas į 3 valandos karūną.

„Breitling Navitimer B03“ chronografas „Rattrapante 45“ - priekis

Vidinis besisukantis slydimo taisyklės rėmelis yra „Navitimer“ skiriamasis ženklas.

Judėjimas viduje „Caliber B03“ gali pasigirti dviem patentais ir moduline architektūra, pastatyta ant pagrindo „Caliber B01“, pirmojo „Breitling“. gamyba judėjimas, kuris debiutavo 2009 m. Jis tęsia „Breitling“ įtaką istorijai istoriniame vaidmenyje mechaninių chronografų srityje, į kurį įeina tokie etapai kaip pirmasis chronografas su nepriklausomu stumdomu elementu, 1915 m. pirmasis su antru nepriklausomu stūmikliu, 1934 m. vienas pirmųjų savarankiškų chronografo judesių, svarbiausių 1969 m. ir 1944 m. sukurtas klasikinis „Duograph“ – itin kolekcinis kūrinys su ypač plonu sekundžių chrono judesiu, kurį galima laikyti „Navitimer Rattrapante“ dvasiniu protėviu.

Kaip ir visi „Breitling“ judesiai, kurių pagrindas yra B01, „Caliber B03“ turi automatinį vyniojimą, datos rodymą, integruotą 1/4 sekundžių chronografo funkciją ir 70 valandų galios rezervą – visa tai be COSC chronometro sertifikato, suteikto dauguma „Breitling“ kalibrų. Šiam didelio našumo horologiniam varikliui pridedamą sekundžių pertraukos modulį sudaro tik 28 dalys, sumontuotas tarp pagrindinės plokštės ir kalendoriaus mechanizmo – konstrukcija ne tik supaprastina surinkimą, bet ir priežiūrą: laikrodžių gamintojas gali išimti modulį kaip vieną bloką. aptarnavimui ir remontui.

„Breitling Caliber B03“

„Breitling“ savo „Caliber B03“ debiutavo su dalinių sekundžių moduliu 2017 m.

Šis naujausias ir neabejotinai elegantiškiausias „Navitimer 1 B03 Rattrapante 45“ leidimas yra sumontuotas ant juodos aligatorinės odos dirželio su aukso segtuku ir jam suteikiama penkerių metų garantija. Kaina yra 27 480 EUR.

vyriški laikrodžiai