Koks skirtumas tarp „Tourbillon“ ir „Carrousel“? | „WatchTime“

„Blancpain“ yra unikalus laikrodžių gamybos pasaulyje, nes tai vienintelis namas, įvaldęs karuselės įdėjimo į rankinį laikrodį meną. Iš pradžių karuselės buvo sumanytos nepaisyti sunkumo ir su tuo susijusių greičio klaidų, atsirandančių, kai laikrodis yra vertikalioje padėtyje. Tokiu būdu karuselės yra tarsi turbulionai. Tačiau laikrodžių žinovai dažnai sutrinka mėgindami suprasti, kuo karuselės ir turbulionai skiriasi viena nuo kitos. Laimei, „Blancpain“ sukūrė du laikrodžius, puikiai tinkančius suprasti karuselių ir turbulionų panašumus ir skirtumus: prieš dvejus metus vykusį „Le Brassus Tourbillon Carrousel“, „L-Evolution C Tourbillon Carrousel“, kuris debiutavo 2015 m. „Baselworld“. Sudėtingiausias pasaulyje seniausių laikrodžių prekės ženklų seminaras Le Brassus leidžia judesį pastatyti po mikroskopu ir atidžiai išnagrinėti šiuos du laiko elementus, kad parodytume, kaip jie yra vienodi ir kuo skiriasi.

Norite sužinoti daugiau apie geriausių pasaulyje laikrodžių surinkimą? Prenumeruokite „YouTube“ kanalą „IBG Worldwide“: https://www.youtube.com/channel/UCMX5ykcx0ieT4pkJwB5DBBA

„IBG Worldwide“ yra vaizdo platforma, skirta parodyti, kaip iš tikrųjų gaminami geriausi laikrodžiai. Jame rengiami mūsų dokumentiniai filmai, kuriuose kolekcininkai mokomi daugybės metodų, naudojamų kuriant rafinuotus mechaninius laikrodžius. Tai yra angliškas vaizdo kanalas, kurio nė vienas atskiras laikrodžių prekės ženklas negalėjo sukurti pats.

vyriški laikrodžiai