Panerai Radiomir 1940 3 dienų keramika – 48 mm | „WatchTime“

Naujausia „Panrai“ „Radiomir 1940 3 Days Ceramica“ versija, šios savaitės „Watch to Watch“, sujungia istoriją ir modernumą-su šiuolaikišku, matiniu juodu keramikiniu dėklu ir minimalistiniu ratuku, įkvėptu prekės ženklo, kaip Italijos karališkojo karinio jūrų laivyno laikrodžių tiekėjo, istorijos. .

„Panerai Radiomir 1940 3 Days Ceramica“ atveju naudojama medžiaga yra sintetinama iš cirkonio oksido. Šio tipo keramika yra aukštesnė už dažniausiai naudojamą plieną tokiose srityse kaip kietumas, lengvumas ir atsparumas įbrėžimams, koroziniams elementams ir aukštai temperatūrai. Korpuso skersmuo yra 48 mm, o jo atsparumas vandeniui – 100 metrų – kaip dauguma tikėtųsi ir tikėtųsi iš laikrodžio, kurio istorinis pirmtakas buvo skirtas kariniams narams.

Juodasis ciferblatas pagamintas iš panevėžietiško „sumuštinio“ stiliaus, kurį sudaro dvi plokštės, tarp kurių yra šviečiančios medžiagos sluoksnis. Šį dizainą bendrovė pradėjo naudoti praėjusio amžiaus trečiojo dešimtmečio pabaigoje. Valandos pažymėtos paprastais juostų ir taškų indeksais, visi (kartu su valandos ir minutės rodyklėmis) padengti ekrolo spalvos „Super-LumiNova“, suteikiančiu jiems šiek tiek kovingai atrodantį „chaki“ švytėjimą esant silpnam apšvietimui (arba giliam vandeniui) . Kitas ratuko akcentas yra subtilus reljefinis „Silura a Lenta Corsa“ („žmogaus torpedos“) vaizdas, nuoroda į 1930 -ųjų Italijos karinio jūrų laivyno komandus, kurie savo misijose nešiojo ankstyvuosius Panerai laikrodžius.

Panerai PAM577 - kampas
Panerai PAM577 - šone

Laikrodis yra varomas vidaus judesio, „Panerių“ rankinio vėjo P.3000, kurį galima pažvelgti pro didelį poliruoto safyro langą dėkle, kuris pagamintas iš titano. Šis judesys yra įspūdingas 161⁄2 lignes arba apie 37,22 mm – tokio dydžio, kuris tinka ne tik seniems Panerių laikrodžiams, bet ir puikiai tinka dideliam dėklui. Tarp jo savybių ir klestėjimo yra platūs, šepečiu padengti tiltai, apimantys didžiąją dalį ratų, neįprastai didelis balansavimo ratas (13,2 mm skersmens) ir dvi spyruoklinės statinės, kuriose saugomas trijų dienų galios rezervas. P.3000 judesyje taip pat yra įrenginys, skirtas greitai reguliuoti laiką, o tai leidžia valandinei rodyklei judėti vienos valandos šuoliais į priekį arba atgal, netrukdant minutinei rodyklei.

Panerai PAM577 - atgal

„Panerai Radiomir 1940 3 Days Ceramica“ (nuoroda PAM00577, visiems jums, Paneristi) yra ant rudos, neapdorotos odos dirželio su rankomis siuvama kontrastine siūle ir pritvirtinta trapecijos formos sagtimi, kuri, kaip ir dėklas nealergizuojančio titano su DLC (į deimantą panašią anglį) danga, atitinkančia dėklo atspalvį. Jo mažmeninė kaina yra 11 200 EUR.

vyriški laikrodžiai