„Carnegie Hall“ įrengtas „Breguet Tourbillon“ laikrodis | „WatchTime“

Trečiadienio vakarą „Breguet“ pradėjo naują rėmimą Niujorko „Carnegie Hall“, pradedant 2012–2013 m. Sezonu, su dideliu gestu: Carnegie Hall „Morse“ vestibiulyje pristatytas specialiai sukurtas „Breguet“ turbilloninis laikrodis. Laikrodžio pristatymas, kurį pristatė JAV prekės ženklo „Breguet“ vadovas Michaelas Nelsonas, „Carnegie Hall“ meno vadovas Clive’as Gillinsonas, finansininkas ir „Carnegie Hall“ valdybos pirmininkas Sandy Weill, įvyko prieš iškilmingą atidarymo vakaro koncertą, kuriame dalyvavo Čikagos simfoninis orkestras ir muzikos vadovas Riccardo Muti, kartu su Čikagos vaikų choru ir solistais Rosa Feola, Antonio Giovanni ir Audun Iversen. „Breguet“, kuri taip pat rėmė iškilmingą atidarymo vakaro vakarienę po pasirodymo, dabar tapo oficialiu Carnegie Hall „išskirtiniu laikrodžiu“. Vakarienė vyko netoliese esančio viešbučio „Waldorf-Astoria“ didžiojoje pobūvių salėje.

Laikrodis, sukurtas pagal originalų „Breguet“ turbillono laikrodį, suprojektuotą 1801 m., Yra pirmasis laikrodis, kurį bendrovė sukūrė pastatui JAV. Tai pirmasis Carnegie Hall vestibiulio papildymas po jo atnaujinimo 1986 metais. Baltas laikrodžio ciferblatas yra apšviestas ir turi žinomą prekės ženklo giljažo modelį ir klasikines mėlynas Breguet rankas. Jo korpusas yra padengtas geltonu auksu, kad atitiktų aplinkinį dekorą. Laikrodis buvo surinktas Šveicarijoje maždaug per šešis mėnesius, sako Breguet, ir jame yra judesys, kurio balansą maitina elektra; pusiausvyros judėjimas suteikia mechaninę galią dideliam vienos minutės turbiliui 6 val.

Apskritai daugiau nei 500 svečių, įskaitant Niujorko merą Michaelą Bloombergą, Sarah Jessica Parker ir Chelsea Clinton, dalyvavo atidarymo vakaro renginyje, kuris surinko daugiau nei 2,7 mln. „Breguet“ rėmimas „Carnegie Hall“ yra paskutinis žingsnis į ilgalaikį prekės ženklo ryšį su kultūros institucijomis, tokiomis kaip Los Andželo filharmonija ir Niujorko filharmonija.

„Breguet“ laikrodžio pristatymas Carnegie salėje

Breguet’o Michaelas Nelsonas (centre), šalia Carnegie Hall’o Clive’o Gillinsono ir Sandy Weill, pristato laikrodį

Breguet laikrodis Carnegie salėje

Naujasis laikrodis sveikina globėjus Carnegie Hall Morzės fojė

Breguet Carnegie salėje

„Breguet“ laikrodžiai eksponuojami „Waldorf-Astoria“

Šventinės vakarienės svečiai

Atidarymo vakaro šventinės vakarienės svečiai

Gaukite visas „WatchTime“ naujienas, funkcijas ir apžvalgas nemokamai! Užsiprenumeruokite nemokamą savaitės naujienlaiškį ir gaukite visas naujienas į savo pašto dėžutę.

vyriški laikrodžiai