„Montres Journe“ pristato 3 naujus „FP Journe“ laikrodžius | „WatchTime“

Francois-Paulas Journe’as, „FP Journe“ laikrodžių prekės ženklo įkūrėjas ir bendravardis, jau seniai svajojo iš aukso pagaminti ne tik dėklus. 2004 m. Jo laikrodžių kompanija „Montres Journe“ tapo pirmąja, sukūrusia visus 18k rožinio aukso judesius, o šiemet Journe’as pridėjo dar vieną komponentą: auksinius ciferblatus trims savo prekės ženklo laikrodžių modeliams.

Nauji ciferblatai, kurie debiutuoja naujose „FP Journe Chronomètre Souverain“, „Octa Automatique Reserve“ ir „Octa Automatique Lune“ versijose, yra pagaminti iš 18 tūkst. Aukso ir juose integruoti reljefiniai, veidrodiniai skaičiai. Kiekvieno ciferblato pagrindas yra šlifuojamas iki tobulumo prieš dedant sidabro sluoksnį pačiame Journe’o procese. Skaičiai yra paviršiumi ir deimantiniu įrankiu jiems suteikiamas veidrodinis blizginimas. Laiko rodmenų ir „FP Journe“ logotipo perkėlimas spaEurintuvu yra paskutinis žingsnis atliekant ciferblatus, naudojant iki penkių iš eilės apdailos sluoksnių, kad būtų sukurta tobula „bombos“ forma. Kiekviename ciferblate taip pat yra atpažįstamos FP Journe’o „lašo formos“ rankos.

„FP Journe Chronomètre Souverain“ maitina Journe’o „Caliber 1304“ – rankiniu būdu suvyniotas judesys, pagamintas iš rožinio aukso, kurio skersmuo yra 30,4 mm, o jo galios rezervas yra maždaug 56 valandos, laikomas dviejose lygiagrečiose maitinimo šaltinio statinėse. Judėjimo puošmenose yra iš dalies apskrito grūdėtumo pagrindo plokštė ir poliruotos varžtų galvutės su nusklemptomis angomis. „Chronomètre Souverain“ korpusas, kurį galima įsigyti iš 18k rožinio aukso arba platinos, yra 40 mm skersmens ir 8,6 mm storio. (Klientai taip pat gali paprašyti versijos su šiek tiek mažesniu, 38 mm dėklu.) Naujame auksiniame ciferblate yra centrinis valandų ir minučių ekranas, mažos sekundės, kai subdialas yra 7:30, ir galios rezervo indikatorius – 3 valandą. . Rankos yra auksinės rožinio aukso modelio ir plieno – platininės versijos. Laikrodžio kainos yra šios: 31 150 EUR už 40 mm rožinio aukso modelį; 30 580 EUR už 38 mm rožinį auksą; 37 590 EUR už 40 mm platiną; ir 36 440 dolerių už 38 mm platiną.

FP Journe Chronometre Souverain - rožinis auksas

„FP Journe Chronometre Souverain“, rožinis auksas (viršuje) ir platina (žemiau)

„FP Journe Chronometre Souverain“ - platinaKiti du nauji laikrodžiai su auksiniais ciferblatais yra iš „FP Journe“ kolekcijos „Octa“, kurių abiejuose yra automatinis „Caliber 1300.3“, 30,8 mm skersmens, 21 600 vph dažnio ir maždaug 120 valandų galios rezervas. Judėjimas turi 15 dantų išėjimo angą ir centrinį apvijos rotorių. Jo tiltai turi apskritimą Ženevos krantai raštas ir jo pagrindo plokštė yra dalinai apskrito formos. Keli plieniniai komponentai, judantys kitu būdu kieto aukso judesyje, yra šlifuoti ir nulaužti rankomis, o ratai yra nusklembti ir apvalūs. Abiejuose „Octa“ laikrodžiuose yra 40 mm korpusai iš platinos ar rožinio aukso ir trijų padėčių vainikai, skirti laikrodžiui vynioti, nustatyti laiką ir datą, o „Octa Lune“ – nustatyti ir koreguoti mėnulio fazės indikaciją.

„FP Journe Octa Reserve“ rinkinyje yra centrinės valandos ir minutės, mažos sekundės 4:30, didelis datos langas 11:30 ir parašo komplikacija, energijos rezervo indikatorius, 9 valandą. Kaip ir „Chronometre Souverain“, kiekvieną iš šių „Octa“ laikrodžių galima įsigyti ir 38 mm korpusu. „Octa Reserve“ kainos: 38 280 EUR už 40 mm rožinį auksą; 37 470 EUR už 38 mm rožinį auksą; 45 860 EUR už 40 mm platiną; ir 44 140 EUR už 38 mm platiną.

FP Journe Octa Reserve - rožinis auksas

„FP Journe Octa Reserve“ rožinis auksas (viršuje) ir platina (žemiau)

FP Journe Octa rezervatas - platinaFP „Journe Octa Lune“ (kurio judėjimas turi 291 dalį į „Octa Reserve“ 277 dalis dėl mėnulio fazės komplikacijos) mažų sekundžių subdialas šalia 6 val., Šalia mėnulio fazės rodymo 7 ° „. laikrodis. Kaip ir „Octa Reserve“, didelė data rodoma auksiniame ciferblate 11:30 ir galios rezervo ekrane 9 valandą. „Octa Lune“ kainos: 45 570 EUR už 40 mm rožinį auksą; 45 060 EUR už 38 mm rožinį auksą; 53 330 EUR už 40 mm platiną; ir 51 610 EUR už 38 mm platiną. Laikrodžius bus galima įsigyti visuose 10 FP Journe butikų visame pasaulyje.

FP Journe Octa Lune - rožinis auksas

„FP Journe Octa Lune“, rožinis auksas (viršuje) ir platina (žemiau)

„FP Journe Octa Lune“ - platina

vyriški laikrodžiai