Šviesos smūgis: „Bell & Ross“ pristatė „BR 03-92 Full Lum Limited Edition“ „WatchTime“

Nuo pat „BR 03-92 Diver“ pristatymo 2017 m., Jo pirmasis nardymo laikrodis, pasižymintis žymia kvadratine dėže, yra prancūzų laikrodininkas Bell & Ross išplėtė šį populiarų modelį į visą kolekciją. Šį mėnesį prekės ženklas paskelbė debiutuojančią BR 03-92 „Full Lum Limited Edition“, septintoji nuoroda pridėta prie šios „Instrumentų“ kolekcijos, čia yra ratukas, padengtas „Super-LumiNova“.

„BR 03-92 Full Lum Ref“. BR0392-D-C5-CE / SRB yra ribojamas iki 999 vienetų.

Naujasis modelis pirmą kartą naudoja „Bell & Ross“ „Lum“ techniką, naudojamą keliuose pilotų įkvėptuose modeliuose ir įkvėptas žibintų oro uosto kilimo ir tūpimo takuose. Korpuso skersmuo yra 42 mm x 42 mm (atsižvelgiant į 2019 m. Prekės ženklo modelį), kurio aukštis yra 11 mm. Juodos spalvos keraminis dėklas, atsparus vandeniui iki 300 metrų, yra „atsparus smūgiams“ su „antimagnetine apsauga“ – dviem reikalingomis visų nardymo laikrodžių funkcijomis pagal 1996 m. Nustatytus tarptautinius ISO 6425 standartus.

Aplink naujojo laikrodžio vidinį kraštą yra besisukantis rėmelis su vienakrypte 60 minučių skale, leidžiančia nustatyti nardymo laikus. Dangtelio skaičiuose, taikomose ciferblato rodyklėse ir skeleto rankose yra žalios spalvos „Super-LumiNova C3“ pigmentai, o tai suteikia papildomą įskaitomumą „Full Lum“ ciferblatui dienos šviesoje ir naktį.

Ciferblatas, apsaugotas safyro krištolu su antirefleksine danga, šviečia „ultravioletinę šviesą žalią“, pagal prekės ženklą, jo valandos, minutės ir sekundės rodomos rankos, sujungtos mažu apvaliu datos langu, 4:30 val. Judėjimas laikrodžio viduje yra automatinio kalibro BR-Cal.302 (tas pats judesys, naudojamas ankstesniuose „BR 03-92 Diver“ modeliuose), pagrįstas „Sellita SW 300.1“, su 38 valandų galios rezervu.

Keramikinis dėklas su antimagnetine apsauga.

Riboto leidimo „BR 03-92 Full Lum Limited Edition“ (999 vnt.) Montuojamas ant juodo guminio dirželio (taip pat galima pasirinkti ypač atsparų juodą sintetinį drobės diržą), su juodos spalvos PVD dengta plienine kaiščių sagtimi ir kaina 4500 EUR. „BR03-92 Diver Full Lum“ dabar galite įsigyti „Bell & Ross“ elektroninėje parduotuvėje.

Gamintojas: Bell & Ross
Modelis: BR03-92 „Diver Full Lum“
Šaltinio numeris: BR0392-D-C5-CE / SRB
Funkcijos: Valandos, minutės, sekundės, datos rodymas 4:30
Judėjimas: BR-Cal.302, automatinis, pagrįstas „Sellita SW 300-1“, 38 valandų galios rezervu
Byla: Matinė juoda keramika, vienkryptis besisukantis keramikos rėmelis su 60 minučių skale, atsparus vandeniui iki 300 metrų, atsparus smūgiams, su antimagnetine apsauga
Apyrankė ir užsegimas: Juoda guminė juosta su itin atsparia juoda sintetine drobe, juoda PVD dengta plieno kaiščių sagtis
Matmenys: Skersmuo = 42 mm
Aukštis = 11 mm
Kaina: 4500 EUR

Norėdami pamatyti naujausią „Bell & Ross“ nardymo laikrodžių seriją, spustelėkite čia.

vyriški laikrodžiai