Laimėk naująją „Seiko Ref.“ SRP773K1 „Vėžlys” | „WatchTime“

Jei viena iš jūsų Naujųjų metų pažadų buvo išleisti mažiau pinigų laikrodžiams, čia yra keletas labai gerų naujienų: „WatchTime“ dovanoja vieną nuorodą. SRP773K1 žiūrėti iš „Seiko“ – visiškai naujas prekės ženklo legendinio „Ref.“ leidimas. 6309, taip pat žinomas kaip „Vėžlys“.

Šis modelis ką tik pradėtas gabenti mažmenininkams ir džiaugiamės galėdami pranešti, kad galime pasiūlyti šį modelį vienam laimingam naujienlaiškio abonentui. „Seiko SRP773K1“ yra su mėlynu ciferblatu ir rėmeliu ir maitinamas šio prekės ženklo 4R36 kalibru. Korpuso matmenys yra 44,3 mm, o jo atsparumas vandeniui yra 200 metrų; mažmeninė kaina yra 459 eurai.

Taigi, ką jūs turite padaryti? Nieko, jei jau esate „WatchTime“ populiaraus dienos naujienlaiškio prenumeratorius. Jei nesate (ir ateityje nenorite praleisti svarbiausių naujienų ir apžvalgų), eikite į prenumeratos puslapį nuo šiol Ketvirtadienis, sausio 14 d (piešimas vyks tą dieną 17:00 EST) ir gausite neribotą prieigą prie neprilygstamo „WatchTime“ horologinio turinio ir galimybę laimėti vieną iš naujausių „Seiko“ laikrodžių modelių.

Paspauskite čia: https://www.watchtime.com/newsletter/

vyriški laikrodžiai