„Dive Watch“ trečiadienis: mažiausių pasaulyje nardymo laikrodžių rinkimas | „WatchTime“

Yra gerų naujienų visiems laikrodžių entuziastams, kovojantiems su laikrodžių dydžiais, viršijančiais 42 mm … jums įdomu apie tai dabar): Skirtingai nuo turimų atsarginių dalių ir aksesuarų, skirtų mūsų mylimiems laikrodžiams, taip pat yra daugybė priedų šiems 12 colių veiksmo paveiksliukams.

Čia galite rasti ne tik bet kokį (nuostabiai išsamų) miniatiūrinės karinės įrangos gabalą, drabužius ir kitus priedus, bet ir stebėtinai didelį mažintų rankinių laikrodžių pasirinkimą – dauguma jų aiškiai identifikuojami kaip nardymo laikrodžiai. Jūs netgi galite pasirinkti tarp (tikrų!) „Velcro“ dirželių, kieto plastiko ar standartinės gumos, ir bent vieną modelį galima lengvai atpažinti kaip „Luminox“, nes ant mažyčio ciferblato yra užuominos.

Taigi, jei atsitiktinai esate šių 12 colių paveikslų kolekcionierius, ar ne laikas galvoti apie tą antrąją laikrodžių kolekciją? O jei labiau domitės „Lego“ minifigūromis, nesijaudinkite: jau yra bent vienas laikrodis ir vienas nardymo kompiuteris, kurį taip pat gali įsigyti daugelis trečiųjų šalių tiekėjų.

O jei dirbate laikrodžių pramonėje, galbūt laikas pagalvoti apie praleistas produktų rodymo galimybes. Arba kaip kitaip paaiškinti SLC „Maiale“ komplektą 1/35-oje skalėje iš „Italeri“ be „Panerai“ laikrodžių ant narų riešų ar nemažai mėnulio nusileidimo rinkinių, kuriuose nėra „Omega Speedmaster“? Kartais berniukus nuo vyrų skiria ne žaislų dydis.

Miniatiūrinė nardymo laikrodžių kolekcija

Norėdami sužinoti daugiau apie bet kokių formų ir dydžių nardymo laikrodžius, žiūrėkite mano tinklaraštį „Nardykite (į) laikrodžius“.

vyriški laikrodžiai