IWC atidaro savo pavyzdinį Niujorko butiką su „VIP Gala“, riboto leidimo laikrodžiu | „WatchTime“

Kai kas pasakys, kad IWC Schaffhausen atidaryti savo pirmąjį pavyzdinį JAV butiką Niujorke jau seniai pavėluota; galų gale, 1868 m. įkurtas prekės ženklas skiriasi tuo, kad yra vienas iš nedaugelio šveicariškų prekių ženklų, kuriuos įkūrė amerikietė Florentine Ariosto Jones. Šią savaitę IWC perteikė juostą ant šio ilgai lauktojo orientyro, esančio madingame Niujorko Madisono prospekte, rengdama išskirtinį kokteilių vakarėlį, kuriame dalyvavo šio prekės ženklo draugai, ir pristatė tik JAV riboto leidimo laikrodį. Daugelis IWC gerbėjų greičiausiai pastebės, kad parduotuvės verta laukti.

Atviros nakties aferoje pasirodė tokie žymūs IWC gerbėjai kaip supermodeliai Adrianna Lima ir Karolina Kurkova; aktoriai Matthew Foxas („Dingę“), Channingas Tatumas („Įžadas“) ir Chrisas Hemsworthas („Keršytojai“); ir bokso legendos Evanderis Holyfieldas ir Larry Holmesas. Taip pat dalyvavo keletas žymių žmonių, susijusių su bokso piktograma Muhammadu Ali, įkvėpimu naujam riboto leidimo laikrodžiui, kuris buvo pristatytas butike: Ali dukra Miya; Thomas Hauseris, Ali biografijos „Muhammadas Ali: jo gyvenimas ir laikai“ autorius; ir Howardas Binghamas, asmeninis Ali fotografas ir viso gyvenimo draugas.

Naujasis butikas, kurio parduotuvių grindys yra didesnės nei 3000 kvadratinių pėdų, išskyrė unikalią tapatybę tarp kitų aukščiausios klasės laikrodžių parduotuvių Niujorke dėl savo daugia tematikos dizaino. IWC yra prekės ženklas, turintis platų identitetų spektrą, ir butikas tai atspindi: kiekviena IWC šeima turi savo sritį, kuri yra visiškai atskira ir vis dėlto suderinama su kitomis. Pavyzdžiui, portugalų kambarį apibūdina jo atsidavimas jūrų tyrinėjimo temai; lakūno budėjimo kambarys pagal savo aviacijos temą; „DaVinci“ kambarys prie jo meno ir mokslo bibliotekos; ir „Aquatimer“ kambarys prie akvariumo su nardymo reikmenimis.

Spustelėkite žemiau, kad pamatytumėte vaizdus iš butiko ir atidarymo vakaro renginio:

[imagebrowser id=7]

IWC pabrėžė kiekvienos savo laikrodžių šeimos gyvenimo būdo elementus, kiekvienoje iš jų parduodant priedus: eksponuojamas ir parduodamas „Ingenieur“ anglies pluošto rėmo dviratis; „Aquatimer“ firmos nardymo krepšiai, šlepetės ir kiti aksesuarai; ir autentiškos „IWC Top Gun“ jūrų aviatoriaus striukės. Kitas akcentas yra tikrasis pilotų zonos skrydžio treniruoklis, kurį lankytojai gali išbandyti ir, pasak vieno šaltinio renginyje, įsigyti. IWC Georgesas Kernas, dalyvavęs atidarymo vakaro renginyje, pavyzdinį butiką vadina prekės ženklo „istorijų namu“.

Išskirtinis butiko laikrodis, „Big Pilot’s Watch Edition Muhammad Ali“, yra 250 dalių ribotas tiražas, pagrįstas unikaliu kūriniu, kuris praėjusį mėnesį buvo parduotas aukcione „Celebrity Fight Night“ iškilmėse Fenikse, Arizonoje, ir kurios pajamos buvo naudingos legendinio kovotojo labdarai. , Muhammado Ali centre. Dalis naujo riboto leidimo pajamų (kuri turės plieninį dėklą, o ne unikalaus kūrinio baltąjį auksą) taip pat bus naudinga Ali labdaros tikslams. Kaip ir unikalus kūrinys, laikrodis bus pristatytas su didžiulės kolekcinės Ali knygos „OŽIOS – visų laikų didžiausia“, kurioje yra Binghamo nuotraukos, kopija; kiekvieną egzempliorių autografuos Ali. Pagrindinio butiko premjerai antrame aukšte eksponuojama 12 pasirinktų juodai baltų knygos nuotraukų, eksponuojamų iki 2012 m. Gegužės pabaigos.

„Big Pilot’s Watch Edition Muhammad Ali“, supakuoto su „OŽIŲ“ kopija, kaina yra 17 900 EUR. Norėdami gauti daugiau informacijos apie laikrodį ir knygą, spustelėkite čia.

Gaukite visas „WatchTime“ naujienas, funkcijas ir apžvalgas nemokamai! Prisiregistruokite mūsų nemokamame savaitraštyje ir gaukite visas naujienas į savo pašto dėžutę.

vyriški laikrodžiai