„Glashütte Original“ pristato naują rankiniu būdu suvyniojamą skeleto laikrodį | Žiūrėjimo laikas

Laikrodžių su skeletu gerbėjai įvertins naujausią Vokietijos prabangių laikrodžių prekės ženklo „Glashütte Original“ pasiūlymą – „Senator Manual Winding Skeletonized Edition“, kuriame yra visiškai naujas karkasinis mechanizmas, sukurtas įmonėje, Glashütte Original Caliber 49-18.

„Glashütte Original Senator Manual Winding Skeletonized Edition“, kurio 42 mm skersmens korpusas pagamintas iš poliruoto 18k rožinio aukso, cinkuoto sidabro ažūrinio ciferblato centre demonstruoja sudėtingą skeleto judesį. Juodas geležinkelio bėgių minučių žiedas ir dailiai nupiešti romėniški skaitmenys puošia ciferblato pakraščius, o mėlynos, nerūdijančio plieno valandų ir minučių rodyklės rodo laiką.

Iš abiejų pusių matomas karkasinis, rankiniu būdu suvyniotas „Caliber 49-18“ – su daugybe rankomis išgraviruotų apdailų, nuožulniais ir poliruotais kraštais, mėlynais varžtais, rankiniu būdu užbaigtu gulbės kaklo reguliavimu ir 40 valandų galios rezervu. dėl neatspindinčio safyro kristalo priekyje ir safyro peržiūros langelio gale. Šis mechanizmas taip pat turi sraigtinį balansą su 18 svertinių varžtų, Anachron balansinę spyruoklę, Incabloc apsaugą nuo smūgių, 28 800 vph dažnį ir 19 brangakmenių guolių, įskaitant penkis varžtais pritvirtintus auksinius sraigtus, kurie yra Glashütte laikrodžių gamybos požymis.

„Glashutte Original Manual Winding Skeletonized Edition“ yra ant juodo Luizianos aligatoriaus odos dirželio su rožinio aukso užsegimu. Jo kaina yra 37 100 EUR.

Glashütte Original Senator Manual Winding Skeletonized Edition – priekyje

Glashütte Original Senator Manual Winding Skeletonized Edition – Dial CU

Glashütte Original Senator Manual Winding Skeletonized Edition – atgal

vyriški laikrodžiai