Bendras skaidrumas: „Bell & Ross BR-X2 Skeleton Tourbillon“ mikrorotoras | „WatchTime“

„Judėjimas, nešiojamas tiesiai ant riešo“ Bell & Ross apibūdina naujausią riboto leidimo leidimą haute horlogerie kūryba, BR-X2 „Tourbillon“ mikrorotoras. Sukurtas vaisingo prekės ženklo kūrybos direktoriaus Bruno Belamicho, laikrodis naudoja simbolinę „Bell & Ross“ kvadrato formos formą, kad pabrėžtų architektūrą, kurioje dėklas ir kalibras susivienija ir sudaro vieną elementą.

„Bell & Ross BR-X2“ skeletinis „Tourbillon“ mikrorotoras

„Bell & Ross“ sukūrė visiškai naują, kvadrato formos laikrodžio judesį, gaminantį „Caliber BR-CAL.381“, kuris yra tarp dviejų skaidrių safyro plokščių, sujungtų siaura juosta, apdirbta iš vieno plieno gabalo. Rezultatas – beveik visiškai nevaržomas judesio vaizdas, kuris buvo kruopščiai sukonstruotas skeleto grotelėmis, kad būtų pašalinta kuo daugiau medžiagos, o komponentai vis tiek galėtų veikti aukšto efektyvumo lygiu. Maitinimas dviem rankomis rodomas ir valdomas skrendančio turbilono 6 val., Judėjimas savaime vyniojamas naudojant mikrorotorą, kurį patį sudaro išskirtinai tankus lydinys, sudarytas iš 95 procentų volframo, tankesnės už plieną beveik toks pat tankus kaip platina.

„Bell & Ross BR-X2 Skeleton Tourbillon“ mikro-rotoriaus judėjimas

Kvadrato formos judesys nustatomas tarp dviejų safyro plokščių.

Naudojant mikrorotorą, judėjimas gali būti ypač plonas – vos 4,05 mm, o jo matmenys tvirtai priglunda prie 42,5 mm satino poliruoto plieno korpuso, atsparaus vandeniui iki 50 metrų, ribose. atvejis, kai norėtumėte nešioti šį laikrodį plaukdami. Taikomi valandos indeksai ir lazdos rodyklės užpildomos „Super-LumiNova“; „Bell & Ross“ logotipas plūduriuoja virš ažūrinio ciferblato, pritaikyto nerefleksiniam safyro kristalui. Laikrodis yra ant pilkos aligatoriaus juostos ir tvirtinamas sulankstoma sagtimi iš atlasinio poliruoto plieno.

„Bell & Ross BR-X2 Skeleton Tourbillon“ mikrovariklis - plokščias

Byla siūlo neribotą skeletonizuoto „Tourbillon“ judėjimo vaizdą.

„Bell & Ross BR-X2 Skeleton Tourbillon Micro-Rotor“ yra tik 50 vienetų, kurių kaina – 79 000 EUR. Kokios jūsų mintys apie naujausią „Bell & Ross“ žygį į aukštą laikrodžių gaminimą? Praneškite mums toliau pateiktose pastabose.

„Bell & Ross BR-X2 Skeleton Tourbillon Micro-Rotor“ - kareivis

Laikrodis ribojamas iki 500 vienetų.

vyriški laikrodžiai