Ralphas Laurenas atidaro pirmąjį JAV laikrodžių ir juvelyrikos saloną „WatchTime“

„Ralph Lauren“ atidarė savo pirmąjį „USA Watch & Jewelry Salon“, įsikūrusį naujame pavyzdiniame moterų ir namų prabangos aukcione, 888 Madison Ave. Niujorke. Salone yra „Ralph Lauren Timepiece“ kolekcija, ji debiutuos „Ralph Lauren Fine Jewelry“ kolekcijoje.

Pagrindinis flagmano pirmo aukšto plotas „Watch & Jewelry Salon“ atsiskleidžia į intymių erdvių seriją, besidriekiančią beveik 600 kv. Salonas, vedantis į saloną, yra baltai dažytas dailylentėmis su veidrodėliais ir kalkakmenio grindimis. Svarbiausias yra kaltinis geležinis vitrinas, akcentuotas juodu pjedestalo ir sienų vitrinomis. Prancūziški damaskiniai užuolaidos įrėmina įėjimą į saloną, kur kupranugarių kilimai, juodos prancūziškos poliruotos dailylentės, dekoratyviniai metaliniai grotelės ir moteriškos detalės, tokios kaip puošnus krištolo sietynas, sukuria prabangią privačią salono atmosferą. Individualūs senoviniai sidabro stalai ir sieniniai vitrinai, įrėminti iš antikvarinio sidabro su įbrėžtais juodais krokodilų proseniais, teikia pagrindinius „Ralph Lauren Watch & Jewelry“ kolekcijų pristatymo taškus.

„Watch & Jewelry Salon“ siūlo visą „Ralph Lauren“ laikrodžių pasiūlą: „Stirrup“ kolekciją, „Slim Classique“ kolekciją ir „Sporting“ kolekciją. „Stirrup“ kolekcija įkvėpta jojimo stiliaus palikimo ir yra iškart identifikuojama su dizaineriu. „Slim Classique“ kolekcija siūlo įmantrią, rankomis valdomą giljotiną ir ypač ploną dėklą. „Sporting“ kolekcija primena Ralpho Laureno buvimą polo, golfo ir teniso pasaulyje ir siūlo sportinę eleganciją su preciziškumu. Kiekviename laikrodyje yra „Piaget“, „IWC“ ir „Jaeger-LeCoultre“ mechaniniai judesiai, sukurti Ralphui Laurenui.

Šis atidarymas yra strategijos dalis pristatyti „Ralph Lauren“ laikrodžius visoje prekės ženklo „gyvenimo būdo koncepcijos“ aplinkoje laikrodžiams skirtoje erdvėje, parodant įsipareigojimą suteikti išskirtinę horologinę patirtį.

Ralpho Laureno salonas
Ralpho Laureno salonas
„Ralph Lauren“ laikrodžių ir juvelyrikos salonas
„Ralph Lauren“ laikrodžių ir juvelyrikos salonas

vyriški laikrodžiai