„Nomos Glashütte“ švenčia 175 metus su trim riboto leidimo laikrodžiais | „WatchTime“

Vokietijos Nomos Glashütte savo kilmę siekia 1990 m., tačiau puikių „Glashütte“ laikrodžių gamybos tradicija tęsiasi kur kas toliau – iš tikrųjų 175 metus. Prekių ženklas tą sukaktį mini pristatydamas tris riboto leidimo savo klasikos modelius Nomos Liudvikas modelis, kurio dizaino elementai yra kilę iš istorinių kišeninių laikrodžių. Kiekvienoje versijoje yra tik 175 vienetai, ją „Nomos“ reguliuoja ir išbando chronometro lygio tikslumu.

Romėniški skaitmenys ir melsvo lapo rankos yra Ludwigo modelio požymiai.

Visi trys naujieji modeliai pasiskolino tradicines savybes, primenančias ankstyvųjų kišeninių laikrodžių dizainą. Kiekvienas laikrodis turi poliruotą, emalio-baltą ciferblatą su užapvalintomis, grūdinto plieno mėlynomis rankomis, klasikinio lapo formos ir ribotas geležinkelio stiliumi. chemin de fer minutės takelis. Apsukant išorinį kiekvieno laikrodžio korpuso kraštą, graviūra užrašyta „Limited Edition Ludwig – 175 metų laikrodžių gamyba Glashütte“ tamsiai pilkomis raidėmis ir laikrodžio riboto leidimo numeriu (iš 175).

Naujų „Ludwig“ leidimų korpuso skersmuo svyruoja nuo 35 mm iki 39 mm iki 41 mm.

Laikrodžių maitinimas yra rankiniu būdu suvyniotas „Nomos Alpha“ kalibras, naudojamas mažiausio modelio, 35 mm skersmens Ref. 205.S2; automatinis kalibras „DUW 3001“, įmontuotas „Ludwig neomatik 39 mm“ modelio viduje, pasižymintis iki 43 valandų galios rezervu; ir automatinis „Caliber DUW 6101“, kuris erkina „Ludwig neomatik 41 Datum“ viduje, kaupdamas 42 valandų galios rezervą ir valdydamas datos funkciją, be valandų, minučių ir mažų sekundžių visose trijose nuorodose.

Plieniniai dėklai montuojami ant tarpinių apvalkalo diržų.

Visi judesiai yra matomi per safyro korpusus ir apima tradicines saksų detales, pvz., Trijų ketvirčių pagrindą, grūdintus mėlynus varžtus ir briaunuotą poliravimą, taip pat paties „Nomos“ vidaus suprojektuoto ir pastatyto „sūpynės sistemos“ išlėkimą, kuriame ji debiutavo 2014. Laikrodis ir judesys yra atsparūs vandeniui (atsparūs purslams) iki 30 metrų. „Alfa“ judėjime yra 17 brangenybių, o abiejuose savisvyniojamuose kalibruose – 27 brangenybės.

Judesiuose yra tradicinės „Glashütte“ dekoracijos.

Kartu su aukščiau aprašytomis savybėmis „Ludwig Neomatik“ 41 mm skersmens modelį galima išskirti kitu estetiniu prisilietimu, kuris buvo naudojamas pirmą kartą: jo kvadrato formos datos lange, esančiame 3 val., Data rodoma naudojant juodą spalvoti romėniški skaitmenys.

„Neomatik 41 Datum“ išsiskiria romėniškais skaitmenimis.

Visiems trims modeliams taikomos chronometro taisyklės ir nuo liepos juos bus galima įsigyti per pasirinktus „Nomos“ mažmenininkus. „Ludwig 175 Years“ modelis (nuoroda 205.S2) parduodamas už EUR2,260, „Ludwig Neomatik“ (nuoroda 250.S1) modelis yra $3 800, o „Ludwig Neomatik Date“ modelis (nuoroda 261.S1) yra $4 200. Visi trys modeliai montuojami ant juodo, tarp natūralaus apvalkalo kordovano diržo.

vyriški laikrodžiai