Originalus „Glashütte“ pristatys pertvarkytą „Pano“ kolekciją „WatchTime“

„Nesijaukink sėkmės“ yra mantra, kurią užsisako daugelis laikrodžių prekės ženklų; Kita vertus, vokiečių prabangių laikrodžių prekės ženklas „Glashütte Original“ priėmė dar vieną patarimą: „Nenusileisk ant laurų“. Kaip įrodymą galite pamatyti subtilų, tačiau reikšmingą bendrovės pertvarkymą populiarioje „Pano“ laikrodžių kolekcijoje, iš kurios praėjusį mėnesį „Baselworld“ debiutavo keturi nauji modeliai. Spustelėkite žemiau, kad gautumėte informacijos apie naujų laikrodžių informaciją, kainas ir ekrano fono paveikslėlius.

„Pano“ laikrodžiai į laikrodžio sceną atkeliavo prieš 12 metų su pirmojo „PanoRetroGraph“ – chronografo su akį traukiančiu asimetrišku ciferblatu ir „retro“ chronografo mechanizmu su 30 minučių skaitikliu. Ribotas 50 vienetų platinos leidimas, kuris greitai buvo išparduotas, jį pakeitė pirmasis „PanoGraph“ modelis 2002 m., Kuris įtraukė daugybę dizaino elementų, kaip ir kiti modeliai, tokie kaip „PanoMatic Lunar“, „PanoReserve“ ir „PanoInverse“.

2012 m. Debiutuojantys „Pano“ laikrodžiai turi didesnes dėžes (dauguma jų išauga nuo 39 mm iki 40 mm; „PanoInverse XL“ turi 42 mm dėklą) ir platesnius ciferblatus dėl plonesnių rėmelių ir „Glashütte Original“ dizaino sprendimo praleisti skyrių žiedus ankstesnių modelių. Kiekvienas naujas „Pano“ modelis taip pat turi savo patobulinimų, kuriuos bendrovė įtraukė į elegantiškesnę, šiuolaikiškesnę išvaizdą.

„PanoGraph“ naudojasi didesniu dėklų dydžiu ir rinkimo matmenimis, perjungdami fiksuojamosios valandos / minutės ir antrinių sekundžių subdialus į kairę, palikdami didelį „Panorama“ datos ekraną („Glashütte“ specialybę) 4 valandos padėtyje. 30 minučių chronografo skaitiklis turi tris 10 minučių skales su trimis atskirais rodyklėmis; 4 ir 2 valandos „chrono“ stumdytojai pažymi atitinkamai „START-STOP“ ir „FLY-BACK“, nurodydami jų funkciją. Judėjimas, rankinis vėjas gamyba „Caliber 61-03“ turi chronografą su kolonėle ir tradicinę trijų ketvirčių plokštę su „Glashütte“ bangų apdaila. Laikrodis yra rožinio aukso dėkle ir yra su juodos arba rudos odos dirželiu, kuris yra šiek tiek platesnis nei ankstesnė versija. Jo kaina siekia 37 200 EUR.

GO „PanoGraph“

GO „PanoGraph“ herojus

Didesni skalės matmenys taip pat padeda „PanoReserve“ pasiekti švarią, minimalistinę išvaizdą. Didžioji data yra 4 valandą, šalia valandų, minučių ir sekundžių, esančių už centro ribų, ir šiek tiek žemiau nuimto energijos rezervo indikatoriaus (vokiečių kalba pažymėta „auf“ ir „ab“ – „išjungta“ ir „už“ įjungta “. Laikrodis yra varomas rankiniu vėju gamyba Kalibras 65-10, turintis 42 valandų galios rezervą. „PanoReserve“ dabar yra rožinio aukso leidimas su sidabriniu ciferblatu (21 500 EUR) arba dvi nerūdijančio plieno versijos (abi 11 000 EUR), viena su sidabriniu ciferblatu, mėlynomis rankomis ir mėlynojo plieno indikatoriumi galios rezervo ekrane; kitas su pilka rutenio ciferblatu, baltai auksinėmis rankomis ir baltai pilka „Panorama“ data.

Eiti „PanoReserve“

GO „PanoReserve“ herojus

„PanoInverse XL“ – laikrodis, iš esmės perkeliantis galinį laikrodžio vaizdą į priekį, sumaniai pertvarkius judesį, laikrodžių pasaulis šurmuliavo, kai jis debiutavo 2008 m. Esamas nerūdijančio plieno modelis šiais metais buvo atnaujintas iki 42 mm korpusas, kuris suteikia dar didesnę trijų ketvirčių plokštės vitriną, svyruojančią sraigto pusiausvyrą ir judesio dėmesio vertą technikos elementą – dvipusio gulbės kaklo reguliavimą, kuris reguliuoja laikrodžio greitį, kurie visi matomi iš surinkite laikrodžio pusę kartu su valandomis, minutėmis, mažomis sekundėmis ir energijos rezervu. „Glashütte“ originalas perdirbo visas judesio plokštes ir ratų pavaros pogrupius „Caliber 66-04“, kad tiktų naujiems matmenims. Laikrodis yra 12 600 EUR ant aligatoriaus dirželio ir 13 600 EUR už plieninę apyrankę. Šiais metais taip pat bus išleista rožinio aukso spalvos „PanoInverse XL“ versija, apribota iki 200 vienetų (24 900 EUR).

Eiti „PanoInvers“

„GO PanoInvers“ herojus

Galiausiai kolekcijos mėnulio fazės modelis „PanoMaticLunar“ išlaiko asimetrišką dizainą, tačiau su keliais pakeitimais: valandos minutės ir mažos sekundės subdialai išlieka išlyginti vertikalia ašimi kairėje nuo ciferblato centro, o „Panorama“ data ir mėnulis – fazės ekranas yra šiek tiek išdėstytas atitinkamai apatiniame ir viršutiniame dešiniajame kampuose. Prekės ženklo gerbėjai taip pat atkreipia dėmesį į mažesnius, elegantiškesnius indeksus ir paryškinto arabiško „12“ trūkumą valandų / minučių antriniame rinkinyje. Judėjimas yra paties „Glashütte Original“ „Caliber 90-02“. Yra trys naujos „PanoMaticLunar“ versijos: viena rožinio aukso dėkle su rožinės aukso rankomis ir rodyklėmis bei sidabriniu ciferblatu (21 300 EUR); dar vienas iš nerūdijančio plieno su melsvo plieno rankomis, sidabro valandos indeksais ir sidabriniu ciferblatu; ir kitas plieninis su rutenio ciferblatu, sidabro indeksais ir baltojo aukso rankomis. Abi plieninės versijos yra 10 800 EUR už aligatoriaus dirželius ir 12 000 EUR už plienines apyrankes.

GO „PanoLunar“

GO „PanoLunar“ herojus

Gaukite visas „WatchTime“ naujienas, funkcijas ir apžvalgas nemokamai! Prisiregistruokite mūsų nemokamame savaitraštyje ir gaukite visas naujienas į savo pašto dėžutę.

vyriški laikrodžiai