Vienspalvis pirmadienis: „Raymond Weil Freelancer Titanium Chronograph“ apžvalga „WatchTime“

Per metus, kai mirė Raymondo Weilo įkūrėjas ir bendravardis, tvirtos kompanijos aukos parodė ilgalaikį palikimą. Savo tinklaraštyje „Monochrome-Watches“ neseniai rašėme, kad muzikinis įvertinimas ir menai, kuriems būdinga nuolatinė simbiozė su kompanija, tikriausiai paskatino prekės ženklą apibūdinti „Raymond Weil Freelancer Titanium Chronograph“ kaip mezzo-pianiną arba vidutiniškai minkštą. Po kelių savaičių dėvėjimo mes galime pasirinkti vidutiniškai garsų „mezzo-forte“ dėl drąsių „Freelancer“ šaknų pobūdžio, tačiau titano lengvumas suteikia minkštumo riešui. Kalbant apie platų universalumą, šis laikrodis pasiekia tinkamą natą.

Bendras išvaizda:

Laikrodžiui, kuris yra sportinis chronografas, „Raymond Weil Freelancer Titanium Chronograph“ taip pat yra dvigubas debonerio laikrodis (13,7 mm storio), suteikdamas jam greitą prisitaikymą; geras laikrodis „viskas viename“. Su įvairia veikla ir su įvairiais drabužiais šis laikrodis yra namuose. Vienintelis akiai nepastebimas apribojimas yra 100 metrų atsparumas vandeniui, o tai reiškia, kad patraukli sportinė išvaizda nusprendė dėl apribojimų. Vandenyje laikrodis yra daugiau fortepijono nei forte, tačiau prie takelio, automobilyje ar virš puodo su verdančiais makaronais chronografas atlieka.

Laikrodis turi drąsią spalvų gamą, su ryškiais oranžiniais akcentais, susijusiais su chronografo komplikacija. Galiausiai, į IWC panašaus peržiūros datos lango matomi varžtai yra pagrindinis „Freelancer“. Atsižvelgiant į visa tai, kas vyksta ciferblate, spalvų schema leidžia lengvai atskirti laiko ir chronografo laiką.

Funkcijos:

„Raymond-Weil-Freelancer-Titanium-Chronograph-2“

Du neapsaugoti senosios mokyklos stūmikai užfiksuoja chronografą pagal veiksmą ar neveikimą, tačiau jie tvirtai pasistumia. Chronografo funkcija turi aiškų, tvirtą jausmą kaip įtemptas sportinio automobilio vairavimas, o ne laisvas močiutės klunkerio jausmas. Kiekvieno starto metu mes manome kokybę; su kiekvienu sustojimu manome tikslumą; ir kiekvieną kartą atstatę, mes manome, kad „daryk tai dar kartą“. Stumtuvų sulygiavimas su karūna leidžia jums žinoti, kad tai yra integruotas chronografas, o ne modulinis chronografas, kuriame chronografo funkcija dedama kaip modulis ant pagrindinio laikrodžio judesio. Kai tiek daug chronografų suteikia tik 30 minučių ar vienos valandos maksimalų laiką, „Raymond Weil Freelancer Titanium“ gali įrašyti 12 valandų laiką.

Rinkimas / rankos:

„Raymond-Weil-Freelancer-Titanium-Chronograph-4“

Šiferio pilkas, cinkuotas ciferblatas išdėstytas keturkampiu stiliumi, o chronografo subdialai yra virš ir žemiau centro, o mažos sekundės kairėje – dienos / datos peržiūra dešinėje. Visos chronografo rankos yra oranžinės, o chronografo antriniai – juodi. Paspaudus stūmiklį, didelė, centrinė chronografo ranka suskaičiuoja sekundes, kurios kaupiasi viršutiniame 30 minučių subdiale, kurios savo ruožtu kaupiasi apatiniame 12 valandų subdiale. Oranžinės rankos ne tik daro chronografo įskaitomumą momentinį, bet ir laiko padalijimas į valandas, minutes ir sekundes leidžia lengvai nuskaityti tikslų laiką. Norint pasiekti tikslius rodmenis, 12 valandų subdialo skyriuje skamba valandos ir pusvalandžiai kartu su 30 minučių skaitikliu.

Žvelgiant per ciferblatą horizontaliai, iš kairės į dešinę, pirmiausia ateina mažos sekundės, o tai yra mažiau subdialas, nei artikuliatorius. Nuo rankos iki skaitmenų iki rodyklių mažas sekundžių ekranas yra visiškai baltas, be baltų skaitmenų ir indeksų ant skyriaus žiedų, kuris atitinka baltą statinės formos minučių ir valandų rodyklių spalvą. Balta yra laiko spalva; oranžinė yra laiko spalva. Išimtis yra papildoma oranžinė datos rodyklės ir „tachimetro“ naudojimas viršutiniame skyriaus žiede. Dešiniajame dešiniajame kampe yra dienos ir peržiūros datos langai.

„Raymond-Weil-Freelancer-Titanium-Chronograph-7“

Krištolas yra safyras ir turi dvipusę neatspindinčią dangą. Pasviręs rėmelis padidina žiūrėjimo plotą po kristalu.

Be čia matomos juodos / pilkos / oranžinės / baltos spalvų schemos, „Raymond Weil Freelancer Titanium Chronograph“ yra baltos / pilkos / raudonos spalvų schemos, o laikrodis gali turėti titano apyrankę arba juodos / rudos odos dirželį.

Dėklas / dirželis:

Korpusas yra satino apdailos titanas. Lygus rėmelis yra šiek tiek pakreiptas nuo ciferblato, kuriame yra visas dėmesys. Titano dėklas yra labiau patyręs nei matytas ir atkreipia vartotojo dėmesį, nes jo lengvas svoris atrodo nesuderinamas su 45 mm dydžiu ir chronografo funkcionalumu. Keturi varžtai pritvirtina kuprinę ir turi keturis mažus įdubimus, kad būtų galima pašalinti kuprinę. Nugaros centras yra skaidrus, pagamintas iš safyro.

„Raymond-Weil-Freelancer-Titanium-Chronograph-5“

Užsukamas vainikas yra per didelis ir lengvai naudojamas. Jo briaunoti kraštai padeda sukibti ir paversti apčiuopiamą patirtį. RW monograma yra išgraviruota į karūną, ją taip pat galima pamatyti ant apyrankės sagties.

Raymondas Weilas gamina kokybiškas apyrankes. Ši apyrankė yra tvirta ir patogi, o saugumui naudojama dviguba stūmikė. Tačiau norint užrakinti „Raymond Weil Freelancer Titanium“ užsegimą, atrodo, kad tai nėra intuityvi ir reikia šiek tiek pakoreguoti. Vietoj to, kad pirmiausia užsifiksuotų apatinė apyrankė, o paskui viršutinė apyrankė, viskas vyksta atvirkščiai; viršutinė apyrankė pirmiausia turi būti užrakinta, o „Raymond Weil“ monograma yra panaši į sagtį. Gali prireikti kelių kartų, kad tinkamai užsegtumėte užsegimą, tačiau, įvaldžius, visos mintys eina į puikų apyrankės pojūtį.

Judėjimas:

„Raymond-Weil-Freelancer-Titanium-Chronograph-3“

Po korpuso nugaros krištolu sėdi RW5000 kalibras. Pažįstamos kameros ir svirtys tai atskleidžia kaip perdirbtą „ETA Valjoux 7750“, tikrą laikrodį laikrodžių pramonėje, tačiau kadangi „Swatch Group“ sumažino judėjimo galimybes, jis randamas tik tam tikruose prekės ženkluose už grupės ribų, tuo tarpu Raymondas Weilas. Judėjimas turi 25 brangenybes ir 46 valandų galios rezervą. Tiltai yra „Spartan“ ir nedekoruoti, tačiau kietasis rotorius turi apdirbtą, apvalų tvirtinimą, mėlyną logotipą ir kalibro žymes.

Išvada:

„Raymond Weil Freelancer Titanium Chronograph“ atrodo ir jaučiasi brangiau nei yra – „Raymond Weil“ specialybė, o estetinio patrauklumo, funkcijų ir vertės derinys daro jį universaliu laikrodžiu bet kuriai progai. Kaina yra 2 990 eurų arba 3350 EUR.

„Raymond-Weil-Freelancer-Titanium-Chronograph-10“

Verdiktas:

Argumentai už:
• Titano naudojimas korpusui
• Rinkimo išdėstymas
• Spalvų schema pagal funkciją su oranžine spalva
• Apyrankė
• Chronografas „jaučia“ pradedant ir sustojant
• Kainos ir kokybės santykis

Minusai:
• Tik 100 metrų (300 pėdų) atsparumo vandeniui
• Mažas judesio puošmena

vyriški laikrodžiai