Rodoma „WatchTime Live 2020“: „Breguet Tradition Quantième Retrograde 7597“ „WatchTime“

Įkurta 2005 m. Breguet’s Tradicinis rinkimas atiduoda pagarbą vienos rankos „prenumeratos“ kišeniniams laikrodžiams, kuriuos 1796 m. Išrado įkūrėjas Abraomas-Louisas Breguetas, ir jų įpėdiniams, vadinamiesiems „takto“ laikrodžiams, dedant pagrindinius judesio komponentus ant pagrindinės plokštės viršaus šalia centruotas subdialas. Naujausias kolekcijos papildymas Tradicija Quantième Retrograde 7597, bus rodomas „WatchTime Live“, pirmasis mūsų skaitmeninių kolekcininkų renginys, prasidedantis vėliau šią savaitę.

„Tradition 7597“ modelis sujungia skiriamąjį, nesusitelkiantį subdialo laiko rodymą su retrogradiniu datos rodymu – tai komplikacija, kurią pavadino „Breguet“ įkūrėjas vienas iš pirmųjų. 40 mm baltojo aukso arba rožinio aukso dėkle yra žinomos išlenktos šoninės pusės ir korpusai gamybos savaime susisukantis „Caliber 505Q“, su atbulinės eigos svirtimi su silicio ragais ir silicio balanso spyruokle. Jo vientisas auksinis rotorius, matomas už permatomo korpuso, primena tuos, kurie buvo naudojami pačiuose pirmuosiuose laikrodžiuose, vadinamuose Perpetuelles.

Kaip ir istoriniuose „Breguet“ laikrodžiuose, didelę statinę viršija simetriškai išdėstytas pavarų traukinys, o 8 valandą esantis centrinis ratas 4 valandą įjungia panašaus dydžio svyravimo mechanizmą. Osciliatorius yra patobulintas dar viena ankstyvąja Breguet naujove – pare-chute apsaugos nuo smūgių prietaisas – taip pat „Tradition“ kolekcijos bruožas. Valandų ir minučių subdialas, pagamintas iš aukso ir ekscentriškai išdėstytas 12 valandą, primena ankstyvųjų „Breguet“ takto laikrodžių laikrodžius – su romėnišku skaičiumi, varikliu pasukant „Clous de Paris“ raštu centre, o klasikinės mėlynos Breguet rankos. Surinkimo balansas yra atgalinė datos skalė, besitęsianti nuo 3 iki 9 valandos, elegantiškai išlenkta ranka nurodant datą, kai ji juda vertikalioje plokštumoje. Patentuotas mechanizmas suteikia galimybę tiksliai sureguliuoti šią ranką, kurios daugiapakopė forma leidžia peršokti judesio komponentus. 10 valandą įsukamas korektorius leidžia vartotojams nustatyti datą.

„Breguet Tradition 7597“ yra ant juodos (baltojo aukso dėklo) arba rudos (rožinio aukso) aligatorinės odos dirželio su atitinkama auksine sagtimi. Norėdami sužinoti apie kitus naujausius „Breguet Tradition“ kolekcijos modelius, spustelėkite čia. Norėdami sužinoti daugiau apie „WatchTime Live“, remiančius laikrodžių prekės ženklus, išsamią informaciją apie pristatymų ir panelių tvarkaraštį bei užsiregistruoti bilietams į renginį, paspauskite čia.

vyriški laikrodžiai