Parmigiani švenčia Brazilijos futbolą su naujomis CBF laikrodžių kolekcijomis „WatchTime“

Kai Brazilijos CBF futbolo komanda birželio 30 d. Konfederacijos taurės finale 3: 0 nugalėjo valdančią pasaulio čempionę Ispaniją, jų linksmybių skyriuje buvo bent viena Šveicarijos laikrodžių kompanija: „Parmigiani Fleurier“, kuri tapo oficialia komandos laikrodžių partnere 2011 m. metų SIHH, Parmigiani pristatė keturis naujus laikrodžius iš dviejų kolekcijų, įkvėptų komandos ir Brazilijos tautos.

Nauji laikrodžiai, skirti pagerbti CBF (Confederaçåo Brasileira de Futebol) į sportinę „Parmigiani“ kolekciją „Pershing“ įtraukite du vyriškus ir vieną moterišką modelį, abu chronografus; ir dvi prekės ženklo universalioje „Transforma“ kolekcijoje, kuri debiutavo 2011 m.: chronografas ir retrogradinis metinis kalendorius.

Vyriškas laikrodis „Pershing Chronograph 005 CBF“ yra 45 mm titano dėklas su pasirinktu titano, rožinio aukso arba baltojo aukso rėmeliu. CBF komandos spalvos, atspindinčios Brazilijos vėliavos spalvas, yra akivaizdžios dizaine: mėlyna – fono spalva ciferblate, kuris turi Ženevos krantai baigti; auksas dviem chronografo rankoms; ir žalios spalvos penkioms „pergalės žvaigždėms“, simbolizuojančioms penkis Brazilijos rinktinės pasaulio taurės čempionatus ir dėvėtas ant žaidėjų megztinių, išdėstytų ratu 3 valandą, pakeičiant mažų sekundžių antrinį rinkinį. Vyrų modelis yra su mėlyna „Hermès“ aligatoriaus odine dirželiu arba geltona gumine juostele su reljefiniu CBF logotipu. JAV mažmeninė kaina už kiekvieną yra 25 000 EUR.

„Parmigiani Pershing Chronograph 005 CBF“ - duetas

„Parmigiani Pershing Chronograph 005 CBF“ - vyrai

Moterims skirtas „Pershing Chronograph 002 CBF“ turi mažesnį titano dėklą (42 mm) su rožinio aukso rėmeliu su 56 brilianto pjūvių deimantais. Baltame perlamutro ciferblate yra rožinio aukso skaitmenys ir pritaikyti rožinio aukso indeksai. CBF tamsiai mėlyna spalva čia atsiranda tik Delta formos valandos ir minutės rodyklių kraštuose; 3 valandą mažų sekundžių subdialo perimetre vėl pasirodo žalios žvaigždės. Šis laikrodis yra ant balto aligatoriaus odinio dirželio. Tiek 002, tiek 005 yra Parmigiani chronografas „Caliber PF334“, kuris valdo 1/4 sekundžių chronografą su 30 minučių ir 12 valandų skaitikliais, taip pat su mažomis sekundžių ir datos rodymo galimybėmis. Visuose „Pershing“ CBF modeliuose yra grobis, išgraviruotas su CBF logotipu ir atskirai sunumeruotas. Kaina: 29 000 EUR.

„Parmigiani Pershing“ chronografas 002 CFB

Kaip ir kiti „Parmigiani“ „Transforma“ linijos modeliai, naujieji „Transforma CBF“ laikrodžiai yra sukurti taip, kad „transformuotųsi“ į tris atskirus laikrodžio režimus: rankinį, kišeninį ir miniatiūrinį stalo laikrodį. CBF versija yra su dviem laikrodžių galvutėmis. Vienas yra chronografas su anglies gaubtu (43 mm skersmens) su poliruoto plieno laikikliu ir grafitu padengtu juodu cinku su cinku, su trimis CBF spalvomis atsargiose vietose, pavyzdžiui, ant chronografo skaitiklio rankos ir skaitmenų aplink tachimetrą. skalė. Žaliosios pergalės žvaigždės yra viršutinės ciferblato pusės periferijoje. Ciferblato išorinis kraštas yra atlasinis, o jo vidinė dalis turi a giljotina raštas. Chronografo subdialai (30 minučių skaitiklis 9 valandą ir 12 valandų skaitiklis 6 valandą) yra sukamaisiais sraigėmis. Šiame modelyje taip pat yra Parmigiani „Caliber PF334“.

„Parmigiani Transforma CBF Chronograph“ - rankinis laikrodis
„Parmigiani Transforma Chronograph CBF“ - kišeninis laikrodis

Kitas „Transforma CBF“ laikrodžio „galvutė“ yra metinis kalendoriaus laikrodis, kuriame yra „Parmigiani“ „Caliber PF339“, anksčiau naudotas šio prekės ženklo „Tonda Quator“ laikrodyje. Metinio kalendoriaus CBF „Pantone“ mėlynas ciferblatas gali pasigirti banguotų miežių grūdų apdaila centre, apsuptas opalino krašto. Čia. penkias žalias žvaigždes galima rasti mėnulio fazės ekrano mėnulio diske 6 valandą; Be to, pats mėnulis yra įvykdytas CBF parašo geltona spalva. Kaip metinį kalendorių, laikrodį reikia taisyti tik kartą per metus vasario mėnesį, išskyrus keliamus metus, o mėnulio fazės funkcija yra išskirtinai tiksli, todėl ją reikia koreguoti tik kartą per 120 metų. Trijų dalių rožinio aukso dėklas su plieniniu laikikliu yra 43 mm skersmens. Kaip ir „Pershing CBF“ modeliai, „Transformas“ turi atskirą numeravimą ir graviruotus žodžius „Confederaçåo Brasiliera de Futebol“. „Transforma CBF“ rinkinio, į kurį įeina ir chronografas, ir metinis kalendorius, kaina yra 66 500 EUR.

Parmigiani Transforma metinis kalendorius CBF - rankinis laikrodis
„Parmigiani Transforma“ metinis kalendorius CBF - kišeninis laikrodis

vyriški laikrodžiai