IWC žvaigždės naujame veiksmo filme RED | „WatchTime“

IWC Schaffhausenas mato raudoną spalvą naujame „Summit Entertainment“ ir „DC Comics“ filme, kuriame vaidina Bruce’as Willisas, Johnas Malkovičius, Oskaro laureatai Morganas Freemanas ir Helen Mirren.

Remiantis kultiniais Warreno Elliso ir Cully’io Hamnerio „DC Comics“ grafiniais romanais, „RED“ yra veiksmo komedija apie išėjusius į pensiją CŽV agentus, kurie supranta, kad išėję į pensiją dar gali būti jiems nepasiruošę. Filmas dabar yra kino teatruose, o lankytojai ras IWC laikrodžius ant Bruce’o Williso ir Morgano Freemano riešų. Willis nešioja „Pilot’s Watch Mark XVI Automatic“ iš nerūdijančio plieno, o „Freeman“ sportuoja stilingą portugališką „Automatic Chronograph“ iš nerūdijančio plieno su juodu ciferblatu ir juodu aligatoriaus dirželiu.

Filme Frankas (Bruce’as Willisas), Joe (Morganas Freemanas), Marvinas (Johnas Malkovičius) ir Viktorija (Helen Mirren) yra pensininkai CŽV agentai, tačiau jų turimos paslaptys juos nukreipia. Įtraukti į nužudymą jie vėl sujungia ir naudoja savo kolektyvinius įgūdžius bei patirtį, kad liktų vienu žingsniu priekyje savo persekiotojų. Kartu jie pradeda misiją, siekdami įsiveržti į CŽV būstinę, kur atskleidžia vieną didžiausių sąmokslų ir slėpimų vyriausybės istorijoje.

Žiūrėkite priekabą Oficiali svetainė.

IWC raudona spalva