Naujiena iš „Blancpain“: „X Fathoms Dive Watch“ „WatchTime“

„Blancpain“ generalinis direktorius Marcas Hayekas pasirinko didžiausią pasaulyje akvariumą – Dubajaus akvariumą ir povandeninį zoologijos sodą „Dubai Mall“, kad atskleistų naujausią prekės ženklo nardymo laikrodį. „X Fathoms“ sujungia savo garsiojo „Fifty Fathoms“ protėvio elementus su moderniu mechaniniu gylio matuokliu ir keletu tvirtinamų pasaulio pirmųjų, kad sukurtų tai, ką „Blancpain“ vadina pačiu našiausiu kada nors pagamintu mechaniniu nardymo laikrodžiu. Viduje raskite ekrano užsklandą.

Blancpainas išvardijo šiuos mechaninio nardymo laikrodžio pirmuosius pasaulio tipus:

– Išmatuotas gylis iki 90 metrų
– Maksimalus gylis pasiekė atmintį
– Atskira rodyklė 0-15 m skalėje tikslumu +/- 30 cm
– Retrogradinis 5 minučių skaitiklis, leidžiantis sustabdyti dekompresiją

„Fathom X“ judėjimas, nuoroda 9918B, yra pagrįstas „Manufacture-made Caliber 1315“, kuris pasirodė esąs naudingas keliems „Fifty Fathoms“ modeliams. Savisvyniojimo judesys aprūpintas trimis statinėmis, užtikrinančiomis penkių dienų energijos rezervą, ir silicio balanso spyruoklėmis, kad atlaikytų magnetinius sutrikimus. Įspūdingas 55,65 mm korpusas, pagamintas iš atlasiniu šlifuoto titano, yra atsparus vandeniui iki 30 barų arba 300 metrų. Jame yra helio dekompresinis vožtuvas, skirtas nardymui prisotinti, ir būdingas vienakryptis besisukantis rėmelis.

„Blancpain“ teigia, kad gylio matuoklio membranai pasirinko amorfinį metalą, nes jo tyrimai parodė, kad medžiagos elastinės savybės ir atsparumas nuolatinėms deformacijoms daro ją idealią šiam pritaikymui. Ši medžiaga leidžia membranos storį sumažinti perpus, palyginti su plienu, ir suteikia tikslumo padidėjimą. Anot Blancpaino, ilgalaikis amorfinio metalo stabilumas leidžia išvengti mikroplyšių susidarymo rizikos. Nelinijinis membranos deformacijos pobūdis buvo išspręstas asimetrišku stovo ir krumpliaračio dantimis, linearizuojančiu membranos deformacijos kreivę. Blancpainas sako, kad kiekvieno „X Fathoms“ individualus kalibravimas garantuoja maksimalų gylio indikacijų tikslumą.

Tyrimai taip pat lemia modifikuotus ekranus, kad būtų lengviau įskaityti. Centrinio gylio indikatoriaus rankos, pritvirtintos matiniame juodame fone, padidina kontrastą, o trijų spalvų liuminescencija išskiria indikacijas, naudingas po vandeniu. „X Fathoms“ prie riešo pritvirtina tai, ką Blancpainas vadina „sudėtingiausiu kada nors sugalvotu įpurškiamu guminiu dirželiu“. Diržą sudaro 14 šarnyrinių dalių, užtikrinančių puikų tvirtinimą ant riešo ir leidžiantį vandeniui prasiskverbti po laikrodžiu, kad bet kokiomis aplinkybėmis galėtų liestis su membrana.

Kai einame į spaudą, JAV kaina dar nėra nustatyta. Žemiau esantys vaizdai gali būti padidinti paspaudus.

„Blancpain X Fathoms“
„Blancpain X Fathoms“

vyriški laikrodžiai