Maurice’as Lacroix’as Le Chronographe’o skeletas LE | „WatchTime“

Šiame 45 mm chronografe yra Maurice’o Lacroixo judesys, kalibras ML 106-7. Rankomis suvyniotas 16,5 Ligne (36,6 mm) judesys yra kuriamas, gaminamas ir surenkamas namuose. Siūlant klasikinį kolonėlės ratų dizainą, 1/5 sekundžių tikslumą ir 60 minučių skaitiklį, judėjimas taip pat pasižymėjo unikalia patentuota sistema, kuri sumažina smūgių poveikį blokavimo ir paleidimo fazėse.

Chronografo sekundės rodomos centrine ranka su 60 minučių chronografo skaitikliu 3 val., O mažos sekundės – 9 val. Judesys reguliuojamas 5 padėtyse ir vyksta 22 brangenybėmis 18 000 Vph (2,5 Hz) greičiu, esant 42 valandų galios rezervui. Tiltai dekoruoti rankomis. Plieninis dėklas sujungia poliruotus saulės spindulius, apskritus ir vertikaliai šepečiu padengtus paviršius. Kupolinis safyro krištolas yra atspindėtas iš abiejų pusių. Karūna prisukama žemyn, o laikrodis atsparus vandeniui iki 100 metrų. Ciferblatas yra safyro kristalo, apdorotas metalu, be to, jis turi atspindinčią dangą iš abiejų pusių, kad pagerintų judėjimo vaizdą. Skaitikliai ir sekundžių takeliai pažymėti „SuperLumiNova“.

„Maurice Lacroix“ šedevras „Le Chronographe Squelette“ bus gaminamas ribotu 250 vienetų tiražu, kurio kaina – 20 000 EUR. Vėliau šiais metais ieškokite pas mažmenininkus.

lacroix_chronograph_squelette_sm
lacroix_chronograph_squelette_2_sm1
lacroix_chronograph_squelette_bk_sm

Spustelėkite žemiau, kad pamatytumėte Maurice’o Lacroix Le Chronographe Squelette LE vaizdo įrašą …

vyriški laikrodžiai