Fratello penktadienis: Jaeger-LeCoultre Grande Reverso pagerbimo 1931 m. Apžvalga | „WatchTime“

„Jaeger-LeCoultre Reverso“ laikrodžio dizainas datuojamas 1931 m. Nustatęs, kad tos epochos žaidėjai sirgo ir buvo pavargę nuo laikrodžių pažeistų kristalų žaisdami savo žaidimą, Jaeger-LeCoultre’as sugalvojo apverstą laikrodį – vieną šie sportininkai galėjo apversti riešus, kad apsaugotų kristalą nuo rimtų sumušimų. Per kelis dešimtmečius „Reverso“, kuris buvo pristatytas ir užpatentuotas 1931 m., Tapo ikonišku laikrodžiu, koks yra ir šiandien.

2011 m. „Jaeger-LeCoultre“ šventė 80 metų „Reverso“ kolekcijos jubiliejų. Per SIHH 2011 Ženevoje Jaeger-LeCoultre paminėjo šį etapą su šiuo „Grande Reverso Ultra Thin Tribute to 1931“ modeliu. Jaeger-LeCoultre gana rimtai žiūri į „ypač ploną“ apibrėžimą; „Reverso“ yra tik 7,2 mm storio. Jaegeris-LeCoultre’as savaitei paskolino mums „Grande Reverso Ultra Thin Tribute“ 1931 m. Tai man davė laiko įgyti praktinės patirties naudojant šį laikrodį. Su ankstesniais „Reverso Gyrotourbillon 2“ ir „Reverso Classique“ rašymais savo tinklaraštyje „Fratello Watches“ jau turėjome tam tikros patirties tvarkant „Reverso“.

Jaeger-LeCoultre Grande Reverso pagerbimas 1931 m

Nors man patinka daugelis „Reverso“ modelių, prisipažinsiu, kad turiu ypač silpną vietą itin ploniems laikrodžiams. Manau, kad jie yra labai elegantiški, net ant gana didelių riešų. Nuolankia mano nuomone, jums ne visada reikia didelio laikrodžio, nors jūsų riešas ir gali tikti. Kuklų 46 mm ilgio, 27,5 mm pločio ir tik 7,2 aukščio matmenų šis laikrodis tiks beveik kiekvienam. Nors 46 mm skamba puikiai, iš tikrųjų jis tinka normalaus dydžio riešui. „Reverso“ santykis yra tiesiog tobulas, ypač turint labai ploną dėklą.

Jaeger-LeCoultre Grande Reverso pagerbimas 1931 m. - aukštas kampas

Mano atveju ši „Reverso“ man tinka kaip pirštinė. Plonas dėklas yra toks patogus, ypač kartu su gražiu aligatoriaus dirželiu. Taip pat labai lengva pakeisti riešo dėklą. Tiesiog suimkite dešinę laikrodžio pusę, patraukite ją, kairę dėklo pusę stumkite per dešinę, pasukite laikrodžio vainiko pusę iki kairės ir spustelėkite. Šiek tiek sunku paaiškinti žodžiais, bet žemiau pateiktas paveikslėlis gali padėti tai suprasti.

Jaeger-LeCoultre Grande Reverso pagerbimas 1931 m. - apverstas

Nėra lengva apibrėžti ar net paaiškinti „X faktorių“, kuris laikrodį paverčia piktograma. Tačiau „Reverso“ yra akivaizdus laikrodis, pelnęs savo piktogramos statusą. Kartu su „Cartier“ tanku tai yra labiausiai atpažįstamas stačiakampis laikrodis. Jaeger-LeCoultre turi daugybę „Reverso“ variantų, įskaitant stiprią kolekciją moterims. Šie variantai svyruoja nuo „tik valandų ir minučių“, kaip šis „Reverso Tribute“ iki 1931 m., Iki modelių su minutiniais kartotuvais ir turbulionais. Nors pastarieji modeliai tikrai turi originalaus „Reverso“ dizaino DNR, manau, kad šis itin plonas „Tribute to 1931“ modelis geriausiai atspindi šiuolaikinę piktogramą. Švarus „Art Deco“ stiliaus ciferblatas, originalios „Reverso“ įtakos ir, žinoma, plonas dėklas daro tai „Reverso“ laikrodžiu, kuris tikrai išsiskiria.

Jaeger-LeCoultre Grande Reverso pagerbimas 1931 m. - surinkite CU

Kaip paaiškinta aukščiau, labai lengva apversti šio laikrodžio korpusą. Kaip matote vienoje iš aukščiau pateiktų nuotraukų, dalis, kuri paprastai būtų laikoma vidine korpuso nugara, yra baigta gražiu perlage. Nors verta pažvelgti į viduje sukurtą judėjimą „Caliber 822“, Jaegeris-LeCoultre’as nusprendė likti šalia originalo ir laikė bylą uždarytą. Didelio poliravimo dėklo apdaila atrodo nuostabiai ir palieka vietos asmeniniam užrašui, šeimos keterai ar kitoms graviūroms. Šepečiu padengtas korpuso apdaila turi ramią išvaizdą, tačiau turi keletą graviūrų ir žymių. „Jaeger-LeCoultre“ logotipas nerodomas ant ciferblato, tačiau yra ant korpuso, kartu su priminimu, kad laikrodis yra „Reverso“. Pastarasis tikriausiai yra nereikalingas priedas, bet manęs tai tikrai nevargina. Kaip matote žemiau esančioje nuotraukoje, laikrodis taip pat atsparus vandeniui iki 3 barų (30 metrų), kurį Jaeger-LeCoultre laikrodininkai kontroliavo 1 000 valandų. Priešingai nei atliekant COSC chronometro testą, kurio tikslumas tikrinamas be jokių judesių, Jaeger-LeCoultre „pagrindinis valdymas“ tikrina jų judesius.

Jaeger-LeCoultre Grande Reverso pagerbimas 1931 m. - atgal

Jaeger-LeCoultre Grande Reverso pagerbimas 1931 m. Ant mano riešo buvo vieną savaitę, ir buvo labai sunku jį paleisti. Akivaizdu, kad tai skiriasi nuo daugelio kitų laikrodžių, kurie laikomi piktogramomis („Rolex Submariner“, „Omega Speedmaster“, „Audemars Piguet Royal Oak“, „Patek Philippe Nautilus“ ir netgi „Cartier Tank“). Jei esate nuolatinis šio tinklaraščio skaitytojas, žinosite, kad esu ikoninių laikrodžių čiulptukas. Šis „Reverso“ puikiai įsilietų į mano kuklią kolekciją.

Jaeger-LeCoultre Grande Reverso pagerbimas 1931 m. - plokščias

Tai buvo nemaža patirtis dėvint šį stačiakampį grožį iš Jaeger-LeCoultre, nes tai man suteikė visiškai kitokį jausmą, nei kiti praeityje išbandyti „Reversos“. Plonas dėklas beveik vientisai integruojamas su juodu aligatoriaus dirželiu (ir sagtimi iš nerūdijančio plieno). Dėl elegantiškos išvaizdos šis laikrodis yra puikus priedas iškilmingoms progoms arba dėvint marškinius ir kaklaraištį. Jei atvirai, turėjau įprasti dėvėti šį laikrodį su laisvalaikio apranga. Žinoma, galite to išsisukti, tačiau nepamirškite, kad aligatoriaus dirželis ir aukštai šlifuotas, plonas dėklas pritrauks dėmesį, jei vilkėsite marškinėlius ar polo marškinėlius. Mažmeninė kaina yra 7800 EUR.

vyriški laikrodžiai