„Longines Conquest“ 1/100-oji „Roland Garros“ švenčia „French Open“ „WatchTime“

Jei daug sportuojate, tikriausiai pastaruoju metu per televiziją matėte „Longines“ sparnuoto smėlio laikrodžio logotipą. Šveicarijos laikrodžių kompanija yra ne tik oficialus žirgų lenktynių trigubos karūnos lenktynių laiko partneris, kuris baigėsi šio savaitgalio Belmonto kuolais; tai taip pat oficialus „French Open“ – antrojo turnyro „Grand Slam“ čempionato turnyre – laikas, kuris taip pat įsibėgėja šiuo metu. Šiemet, pagerbdama molio aikštės teniso klasiką, „Longines“ savo „Conquest“ kolekcijoje pristato naują laikrodį: šios savaitės „Watch to Watch“, „Longines Conquest 1 / 100th Roland Garros“.

Pavadintas garsiuoju Paryžiaus teniso stadionu, kuriame kasmet vyksta „French Open“ („Longines“ yra laiko partneris nuo 2007 m.), „Conquest 1/100“ „Roland Garros“ yra patentuotas Šveicarijos kvarco chronografo judesys („Caliber L440“, sukurtas judėjimo kūrėjo ETA). tai yra „Longines“ sesers prekės ženklas „Swatch“ grupėje), galintis išmatuoti kelis tarpinius laikus ir rodyti įrašytus intervalus iki 1/100-osios sekundės. (Tas pats judesys buvo naudojamas pernai pristatytame „Longines“ „Conquest 1 / 100th Alpine Slidinėjimo“ laikrodyje.) Judesyje yra mikrovaldiklis, leidžiantis akimirksniu atstatyti laikrodį ir rodyti tarpinį laiką. Centrinė ranka, rodanti 1/100-osios sekundės laikus, taip pat įvairūs flanšo rodikliai, yra oranžinės spalvos, skirtos sužadinti „Roland Garros“ teniso kortų raudoną molį.

Antracito pilkos spalvos ciferblatas, kuris skiriasi nuo oranžinės spalvos, rodo valandas ir minutes rodžiu padengtomis rankomis, padengtomis „Super-LumiNova“; 6 valandos subdialas skirtas mažoms sekundėms, o 2 ir 10 valandos – atitinkamai įrašyti chronografo minutes (30) ir valandas (12). Data yra langelyje 4 valandą. Korpusas, pagamintas iš 41 mm skersmens ir pagamintas iš nerūdijančio plieno, priekyje turi nerefleksišką safyro kristalą, o priešingoje pusėje – užsukamą dėklą su išgraviruotu „Roland Garros“ logotipu. Karūna prisukama žemyn ir yra apsaugota dviem plieniniais „pečiais“, o dėklas gali pasigirti 300 metrų atsparumu vandeniui.

„Longines Conquest 1/100“ „Roland Garros“ yra ant plieninės apyrankės su trigubu saugiu sulankstomu užsegimu ir stumdomu atidarymo mechanizmu. Tai ribotas 1 000 vienetų tiražas, kurio kaina – 1 650 EUR.

„Longines Conquest“ 1/100-oji „Roland Garros“ - nugara

vyriški laikrodžiai