H. Moser & Cie. Išleidžia specialųjį leidimą „Pioneer Center“ sekundės besisukančiu rėmeliu C.02 kolektyvinei horologijai | „WatchTime“

H. Moseris ir Cie. sukūrė gerą laikrodžių stiliaus ir patraukliai modernaus dizaino reputaciją. Praėjusią savaitę Schaffhausene įsikūręs prekės ženklas dar kartą pademonstravo savo išskirtinį stilių, išleidęs Specialusis leidimas „Pioneer Center“ sekundės sukamasis rėmelis C.02, skirtas kolektyvinei horologijai, naujas plieninis sportinis laikrodis, pagamintas bendradarbiaujant su Silicio slėnyje įkurta laikrodžių kolekcionierių grupe, Kolektyvinė horologija. Naujasis modelis yra įdomus pagrindinio „Pioneer Center Seconds“ dizaino, išleisto šių metų pradžioje, rifas – naujausias „Moser“ augančios, į sportą orientuotos „Pioneer“ kolekcijos priedas.

Laikrodžio 42,8 mm x 10,6 mm plieno dėkle yra šiek tiek suapvalinti kraštai ir kintama šlifuota bei poliruota apdaila. Pats dėklas iš priekio atrodo gana paprastas, tačiau iš šonų atsiskleidžia jo pakilęs įstrižas, dešinėje pusėje taip pat yra išlenktas užsukamas vainikas. Ciferblato aplinka yra laikrodžio vardo savybė, juodas, dvikryptis 12 valandų „keliautojo“ rėmelis, sukurtas padėti dėvėtojams nustatyti antrąją laiko juostą.

Po kupoliniu safyro kristalu yra žalias fumé ciferblatas, dėl kurio galbūt labiausiai žinomas prekės ženklas, jo spalvos pereina nuo tamsiai juodos iki šiek tiek šviesesnės žalios, kai jūsų akys juda nuo krašto iki veido centro. Visame ciferblatoje rankoms ir rodyklėms Moser naudojo naują šviečiančią medžiagą, pavadintą „Globolight“, kuri yra keramikos pagrindo medžiaga, turinti „Super-LumiNova“.

Ant flanšo randame lenktą juodą žiedą, taškuotu baltais žymekliais valandoms, kurie atitinka atspaEurintus baltos valandos žymeklius pagrindiniame ciferblate. Švirkšto tipo valandos ir minutės rodyklių rinkinys rodo laiką. Minimalistinio ratuko suapvalinimas yra paprastas baltųjų sekundžių rodyklė ir trumpas baltas H. Moser & Cie. Logotipo ženklas žemiau 12 val.

120 metrų vandeniui atsparaus dėklo viduje yra automatinis HMC 200 kalibras – judėjimas, kuriame kaupiamas trijų dienų energijos rezervas, kurio apdailos briaunos ir karkasinis rotorius matomi už safyro korpuso. Modelis bus standartinis ant nelaimės ištikto odinio dirželio kartu su papildoma šepetėliu apdailinta „H-link“ plienine apyranke.

Naujo specialiojo leidimo „Pioneer Center“ sekundžių sukamasis rėmelis C.02, skirtas kolektyvinei horologijai, galės įsigyti tik kolektyvinės horologijos nariai, todėl jų bus gaminama ribotą kiekį. Nuo šiol „Moser“ šio specialaus leidimo modelio kainą nustatė 15 900 EUR.

Norėdami sužinoti daugiau apie naują laikrodį ir sužinoti apie pirkimą, galite apsilankyti „Collective Horology“ svetainėje čia.

vyriški laikrodžiai