Patarimai, kaip išsinuomoti krovininį furgoną

Sakoma, kad persikraustymas yra vienas iš didžiausią stresą keliančių įvykių per visą gyvenimą. Tai reiškia, kad viskas, kas padeda sumažinti stresą, yra sveikintinas privalumas. Jei nusprendėte kraustytis patys, gera išeitis būtų išsinuomoti krovininį mikroautobusą. Daugelis žmonių renkasi sunkvežimių arba U-haul nuomą, tačiau kai kuriais atvejais jiems reikia specialios licencijos arba papildomų išlaidų. Krovininį furgoną paprastai galima išsinuomoti pigiau, be to, jam nereikia specialaus vairuotojo pažymėjimo.

Patarimai, kaip išsinuomoti krovininį autobusą


# Nr. 1 – aplankykite (arba paskambinkite) visiems vietiniams lengvųjų automobilių ir sunkvežimių nuomos atstovams savo vietovėje. Pasiteiraukite, ką jie turi, kokia kaina ir kokie yra paslėpti mokesčiai ar rinkliavos. Naudodamiesi šia informacija galite palyginti geriausias kainas ir sutaupyti šiek tiek pinigų – o tai visada malonu persikraustant!

# Nr. 2 – Paklauskite pardavėjo apie jums reikalingą keliamąją galią (jie žinos, ką tai reiškia). Furgonai yra pritaikyti vežti skirtingą svorį, todėl pardavėjas turėtų sugebėti pateikti pagrįstą spėjimą, pagrįstą jūsų poreikiais.

# 3 – Prieš išsinuomodami krovininį furgoną, išbandykite jį ir įsitikinkite, kad jums patogu vairuoti furgoną. Taip pat pabandykite pastatyti furgoną ir važiuoti atbuline eiga, jei neturite patirties atliekant šiuos veiksmus.

# 4 – Užduokite visus rūpimus klausimus ir įsitikinkite, kad nuomojamo furgono draudimas apima ir jame esančius krovinius!

# 5 – Jei persikraustote dideliu atstumu, teiraukitės apie mikroautobusų nuomą į vieną pusę. Tai reiškia, kad pasinaudojus mikroautobusu jums nereikės jo grąžinti į pradinę vietą.

Krovininio mikroautobuso nuoma yra puikus pasirinkimas, nesvarbu, ar kraustotės į naują vietovę, ar tik į kitą vietą. Pamatysite, kad dauguma kokybiškų automobilių nuomos salonų turi mikroautobusų nuomai, o kainos yra gana priimtinos.

 

Straipsnio šaltinis: https://eurosiunta.lt/krovininiu-mikroautobusu-nuoma/