Atminties laikas: „Graham“ specialiojo leidimo laikrodžiai minimi D-dienos 75-metį | „WatchTime“

Kaip jūs tikriausiai jau skaitėte ar girdėjote – nebent esate vienas iš tų žmonių, kurie daro ilgas pertraukas žiūrėdami naujienas, šiandien tai yra svarbus 20-ojo amžiaus istorinis įvykis, 75-osios D dienos invazijos metinės, kuri pasuko Antrojo pasaulinio karo banga. Kas būtų geresnė diena, kai atkreiptumėte dėmesį į porą specialių laikrodžių, pagamintų Šveicarijos prekės ženklo su Didžiosios Britanijos kilmės dokumentais, išleistų pagerbti sąjungininkų karius, kurie 1944 m. Birželio 6 d. Šturmavo Normandijos paplūdimius? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte šios savaitės „Watch“[es] žiūrėti: „Graham Chronofighter Vintage D-Day“ ir „Vintage Chronofighter Overlord“.

„Graham Chronofighter Vintage D-Day“ ant odos

Kaip ir pagrindinės „Chronofighter Vintage“ kolekcijos broliai, abu laikrodžiai turi apvalius dėklus, kurių skersmuo yra 44 mm, o kairėje pusėje – į rankinį granatą panašus įjungimo mechanizmas chronografo paleidimui ir sustabdymui. Kariniams pilotams lengviau valdyti savo laikrodžių funkcijas, kai jie valdo lėktuvą ir mūvėdami pirštines. Korpuso viduje abu modeliai yra varomi automatinio „Caliber G1747“, pagrįsto ETA 7750), su 25 brangenybėmis ir 48 valandų galios rezervu, kuris valdo chronografą su centrine sekundės ranka ir 30 minučių skaitikliu 6 val. ir dienos rodymas 9 val. Abi yra ant guminių diržų su karinių įrankių įkvėptų tinklelių raštu arba ant veršio odos.

„Graham Chronofighter Vintage Overlord“ - priekis

„Graham Chronofighter Vintage Overlord“ ant tinklinės tekstūros gumos

Jubiliejiniai leidimai labai skiriasi vienas nuo kito daugeliu kitų aspektų. „Vintage D-Day“ yra graviūruotas juodas ciferblatas su „D-Day“ didelėmis, drąsiomis baltomis raidėmis be baltos raidės, tiesiai po „Graham“ logotipu, 12 val. 6 val. IšspaEurintas subdialas, taip pat kontrastingai baltos spalvos, „1944“ ir „Birželio 6“, žymintys tikslią datą, kai Didžiosios Britanijos, Amerikos, Kanados ir Laisvosios Prancūzijos pajėgos pradėjo amfibijos išpuolius penkiuose Normandijos paplūdimiuose okupavo Prancūziją. Tiesą sakant, invazijos prasidėjo 6.30 val., Todėl šios dienos įdėjimas į 6 val. Subdialą buvo ypač skaudus. Apskritusios žvaigždės, standartinio karinio sąjungininkų pajėgų žymėjimo, padėtis 3 valandą taip pat yra reikšminga: tą pačią reikšmingą dieną 3 valandą britų Mulberry uostai – nešiojamieji uostai, pastatyti greitai iškraunant. krovinių, kol didieji Prancūzijos uostai negalės būti atimti iš vokiečių – numatyti per Anglijos kanalą papildyti invazijos armiją.

„Graham Chronofighter Vintage D-Day“ - surinkite CU

„D-Day“ ir „1944-June 6“ ženklai yra kontrastingai balti ant blaivaus juodo ciferblato.

„Vintage Overlord“ monikerį paėmė iš operacijos „Overlord“ – karinio kodo, skirto invazijai į Normandiją. Jo korpusas pagamintas iš šlifuoto atlaso bronzos, primenančios metalą, naudojamą laivų laivų statybai, kurie buvo tokie gyvybiškai svarbūs D-Day sėkmei. Ant jo karinės žalios spalvos smėlio srovės skalės yra balti valandos skaitmenys šriftu, kuris buvo naudojamas JAV karinių oro pajėgų epochoje. „Indianhead“ simbolis 6 valandą yra viena iš labiausiai skelbiamų JAV armijos vienetų emblemų – Antrosios pėstininkų divizijos, nusileidusios Omahos paplūdimyje birželio 7 dieną (D + 1).

„Graham Chronofighter Vintage Overlord“ - surinkite CU

Indianhedo emblema valandą yra Antrosios pėstininkų divizijos simbolis.

„Graham“ – laikrodžių prekės ženklas, kuris savo vardą ir įkvėpimus sėmėsi iš legendinio ir įtakingo anglų laikrodžių gamintojo George’o Grahamo ir kuris anksčiau yra sukūręs specialius leidimus, žyminčius Didžiosios Britanijos ir Amerikos karo istorijos etapus, įskaitant 2005 m. „Chronofighter VE-Day“ leidimą ir 2015 m. Bendradarbiavimą su Navy SEAL fondas – pareiškė, kad dalis pajamų iš kiekvieno laikrodžio (kiekvienam skiriama po 75 vnt.) bus paaukota „Normandijos muziejams, kurie atiduoda duoklę žuvusiems kariams“. Plieno „D-Day“ leidimas parduodamas už 5 950 EUR, o bronzos „Overlord“ mažmeninė prekyba yra šiek tiek didesnė – 7 450 EUR.

vyriški laikrodžiai