Aliuminio laužo rūšys

Aliuminis yra spalvotasis metalas (tai reiškia, kad jis nepritraukia magneto), kuris yra lengvas. Yra keletas skirtingų aliuminio laužo rūšių, ir visų jų kaina skiriasi. Daugumoje metalo laužo supirktuvių aliuminis skirstomas į šias rūšis:

Liejamasis aliuminis

Radiatoriai (švarūs ir užteršti)

Ekstruzijos (švarios ir užterštos)

Ratai (švarūs ir chromuoti)

Šoninės dangos

Aliuminio / vario radiatoriai (švarūs ir užteršti)

Senas lakštas

Liejamas aliuminis yra labai trapus, o sudaužytas jo vidus atrodys labai grūdėtas. Didžioji dalis lieto aliuminio, kuris patenka į mūsų skalę, yra iš automobilių dalių. Transmisijų korpusai, variklių cilindrų galvutės ir elektronikos dangteliai – visi liejamo aliuminio automobilių dalių pavyzdžiai. Kiti įvairūs daiktai, pagaminti iš lieto aliuminio, yra BBQ dangčiai, kai kurios kaitlentės ir keptuvės bei kai kurie šviestuvų korpusai.

Aliuminio radiatoriai į mūsų kiemą gali būti atvežti dviejų pavidalų: užteršti arba švarūs. Iš švaraus aliuminio radiatoriaus turi būti pašalinti visi bakeliai, žarnos, plienas ir plastikas. Plastikinėse talpyklose, esančiose abiejuose radiatoriaus galuose, paprastai būna plieno, tačiau kartais jose būna aliuminio arba žalvario vamzdelis.

Ekstruzijos procesas – tai medžiagos stūmimas per štampą, siekiant suteikti jai tam tikrą formą, labai panašus į „Play-Doh” spagečių mašiną. Dažniausiai pasitaikanti aliuminio ekstruzijos forma, kurią matome, yra langų rėmai, tačiau ji labai dažnai naudojama ir kitose rėmų sistemose bei konstrukcijose. Ekstruzijos gaminiai skirstomi į užterštus ir švarius; švariuose ekstruzijos gaminiuose nėra plieno, plastiko, gumos ar izoliacijos.

Aliuminio ratlankiai būna dviejų rūšių – aliuminio ir chromuoto aliuminio. Chromuoti ratlankiai dėl chromo priemaišų yra šiek tiek pigesni už gryną aliuminį. Ratlankiai su plastikiniais priekiniais dangteliais taip pat laikomi chromuotais dėl užterštumo plastiku ir klijais. Mūsų nurodyta ratų kaina daroma prielaida, kad ratų svoriai, vožtuvų koteliai ir centriniai dangteliai vis dar pritvirtinti. Jei jie nuo ratų nuimti, aptarkite tai su mūsų svarstyklių operatoriumi ir jis gali padidinti kainą.

Aliuminio dailylentės taip pat apima latakus, lietvamzdžius ir kitus plokščius aliuminio gaminius. Kad gautumėte aliuminio dailylenčių kainą, medžiagoje neturi būti plieno, polistireninio putplasčio, dervos, izoliacijos ar kitų teršalų.

Aliuminio / vario radiatoriai yra oro kondicionavimo įrenginiuose. Tai variniai vamzdeliai, apsupti aliuminio briaunų. Švariame aliuminio / vario radiatoriuje nebus plieninių flanšų. Jei nuo nešvaraus aliuminio ir vario radiatoriaus nupjaunami plieniniai flanšai, likusią radiatoriaus dalį galima parduoti kaip švarią, o flanšus, jei juose dar yra šiek tiek aliuminio ir vario, galima parduoti kaip aliuminio laužą.