„WatchTime“ ir „Seiko“ renginių vakarienės renginys Niujorke | „WatchTime“

Gruodžio 8 d. Niujorko „Sushi Nakazawa“ restorane Amerikos „Seiko“ korporacija bendradarbiavo su „WatchTime“ ir pasiūlė intymią patirtį savo „Grand Seiko“ kolekcijoje – aukščiausios klasės japoniško prekės ženklo kvarcinių analoginių, mechaninių ir „Spring Drive“ laikrodžių šeimoje. kolekcionierių kulto statusą, nes jie tapo prieinami tarptautiniu mastu 2010 m.

Išskirtiniame renginyje, kurio metu svečiai galėjo tvarkyti ir dėvėti „Grand Seiko“ laikrodžius, daugiausia dėmesio buvo skiriama „Grand Seiko 8-Day Power Reserve“ – pirmajam „Seiko“ mikro menininkų studijos sukurtam „Grand Seiko“ laikrodžiui. Vakaras prasidėjo ilgamečio „WatchTime“ vyriausiojo redaktoriaus (dabar – didžiojo redaktoriaus) Joe Thompsono, kuris „Seiko ritmu“ grojo nuo pat savo pirmojo apsilankymo Seiko mieste Tokijuje 1981 m., Pranešimu. omakase vakarienę pasirinko garsus suši šefas Daisuke Nakazawa, Jiro Ono, proteguojamo populiaraus dokumentinio filmo „Jiro sapnai apie suši“, protegatas. Svečiai mėgavosi Nakazawa paruoštais skanėstais, tokiais kaip sojos marinuota karalinė lašiša, ispaninė skumbrė, laukinė geltonoji uodega ir Kalifornijos jūrų eelis.

Kaip ir „Seiko“ bei „WatchTime“ gruodžio 3 d. Majamyje surengtas renginys, šventė buvo puikios japoniškos virtuvės su dar puikesniu japonų horologiniu meistriškumu demonstracija. Slinkite žemyn, norėdami pamatyti keletą vakaro nuotraukų.

Seiko_NYC_2_1000
Seiko_NYC_3_1000
„Seiko_NYC_4_1000“
„Seiko_NYC_7_1000“
„Seiko_NYC_6_1000“

vyriški laikrodžiai