„Urwerk“ sukuria unikalų „UR-103 Phoenix“, skirtą tik laikrodžiams | „WatchTime“

Laikrodžių meistras ir vienas iš „Urwerk“ įkūrėjų Feliksas Baumgartneris išdidžiai praneša apie „Urwerk“ dalyvavimą „Only Watch 2011“. Kaip įsipareigojimo „vienintelio laikrodžio“ reikalui išraiška „Urwerk“ aukcione parduos unikalų laikrodį „UR-103 Phoenix“, pagamintą iš baltojo aukso ir dekoruotą rankomis. graverio meistro Jeano-Vincento Huguenino, vieno gabiausių šios srities menininkų, autorius.

„Only Watch“ yra labdaros aukcionas, skirtas pasinaudoti Duchenne’o raumenų distrofijos tyrimais, vykusiais rugsėjo 22 d. Monake, kurį globojo HSH princas Albertas II. Žavėdamas visuotinėmis legendomis, Jeanas-Vincentas neilgai trukus apsisprendė dėl šio kūrinio temos. Pripažindamas visus dalyvius, kovojusius už vaikų išgelbėjimą nuo raumenų distrofijos, UR-103 turi esminį pasipriešinimo ir atsparumo simbolį: nuo liepsnos kylantį feniksą.

„Kasdieniame gyvenime visi turime šiek tiek talismaniškų objektų“, – sako laikrodžių menininkas ir „Urwerk“ įkūrėjas Martinas Frei. „Mums patinka, kad jie būtų šalia, paliečiant atstumą. Nesuteikdami jiems mistinės vertės, mes jiems priskiriame dorybę, „aurą“. Atsižvelgdami į tai, suprojektavome šį UR-103 kaip tikrą talismaną – energijos šaltinį būsimam savininkui “.

Skaitykite daugiau apie „Tik žiūrėti“ oficiali „Antiquorum“ svetainė.

Išsami techninė informacija apie UR-103 Phoenix pateikiama po vaizdais. UR-103 vaizdą galima padidinti spustelėjus.

Jeanas-Vincentas Hugueninas dirba prie savo suolo.
Jean-Vincent Huguenin

Jo kūryba: „UR-103 Phoenix“.
„Urwerk UR-103“ skirtas tik žiūrėti

UR-103 „Phoenix“ techninės savybės

Skambučio pusė
Laikas, esantis 103-ajame, nurodomas skriejančių valandos palydovų metu, kai jie praeina minučių lanką. Nuožulnios valandos palydovų pusės užtikrina nevaržomą laiko vaizdą, nesukant riešo net ir važiuojant, o paryškinta „SuperLumiNova“ užtikrina puikų matomumą tiek dieną, tiek naktį. Besisukanti palydovo komplikacija yra 103 serijos laikrodžių širdis ir siela. Orbitinis kryžius neša keturių valandų palydovus, o vidinis Ženevos kryžius valdo kiekvieną iš šių palydovų. Šie Ženevos kryžiai pasižymi labai mažomis trinties savybėmis, tačiau turi būti pagaminti nepaprastai tiksliai. Kiekviename iš palydovų yra trijų valandų numeriai. Palydovui artėjant prie karūnos, jo Ženevos kryžius sujungia kaištį, pasukantį diską 120 °, kad nauja valanda užimtų savo poziciją. Aukštųjų technologijų 2 laipsnio titanas yra plačiai naudojamas per visą palydovo komplikaciją, įskaitant orbitinio kryžiaus ir Ženevos kryžių statybą. Titano siūloma jėga ir lengvumas suteikia mažesnę inerciją ir pagerina judesio sinchroniškumą. Valandiniai palydovai yra pagaminti iš aliuminio. Integruotos diržą laikančios kilpos užtikrina, kad aptakus dėklas patogiai tilptų ant įvairių riešo formų ir dydžių.

Valdymo lenta
Valdymo skydelyje, esančiame 103 gale, yra šios nuorodos ir funkcijos: „Chrono“ matuoklis su dvigubomis 15 minučių ir sekundžių rankenėlėmis užtikrina maksimalų tikslumą nustatant laiką. 36 valandų galios rezervo rodiklis. Taikymo varžtas, leidžiantis vartotojui reguliuoti laikrodžio laiką +/- 30 sekundžių per dieną.

Judėjimas
Kalibras: rankiniu būdu suvyniotas UR 3,03
Likutis: monometalinis
Dažnis: 21 600 V / h, 3Hz
Galios rezervas: 36 valandos, vieno maitinimo šaltinio statinė
Paviršiaus apdaila: apskrito grūdo ir rodio dengta pagrindo plokštė
Smaigstytos ir poliruotos varžtų galvutės

Indikacijos
Klajojimo valandos nurodymas ant keturių rankų karuselės
Nugaroje: Titano valdymo plokštė su „Power-reserve“ indikatoriumi
15 minučių ir 60 sekundžių rinkimai tiksliam laiko nustatymui

Paviršiaus apdaila
Smėliavimo ir satino apdaila karuselė; žiedinis grūdėjimas
Cheminis garų nusodinimas plazmoje
Šviesos valandų ir minučių skalė

Valdikliai
Dviejų padėčių vyniojamas vainikas
Nugaroje: tiksliai sureguliuojamas varžtas (greitas / lėtas)

Byla
Formos atvejis
Medžiaga: baltas auksas, nugara iš titano
Matmenys: 50 mm x 36 mm x 13,5 mm
Akiniai: safyro kristalas su antirefleksine danga
Atsparumas vandeniui: slėgis patikrintas iki 3ATM
Paviršiaus apdaila: poliruotas korpusas
Graviravimas rankomis
Apdorotas nugaros PECVD (padidintas plazmos cheminis garų nusodinimas)

vyriški laikrodžiai