Pasirinkti tinkamą odos šveitimą: „Simildiet” šveitiklių kolekcijos vadovas

„Simildiet” siūlo platų šveitiklių, skirtų skirtingiems odos tipams ir problemoms spręsti, asortimentą. Nuo šviesinančių pilingų iki senėjimą stabdančių serumų – kiekvienam rasite tinkantį pilingą. Tačiau išsirinkti jūsų odai tinkamą pilingą gali būti nelengva užduotis, ypač jei nesate susipažinę su įvairių tipų pilingais. Šiame straipsnyje plačiau apžvelgsime „Simildiet” šveitiklių kolekciją ir padėsime išsirinkti jūsų odai tinkamą šveitiklį.

Šviesinanti odą

Šviesinančioji žievelė skirta hiperpigmentacijai mažinti ir bendram odos atspalviui gerinti. Šio pilingo sudėtyje yra veiksmingų ingredientų mišinys, įskaitant kojinę rūgštį, arbutiną ir vitaminą C, kurie kartu veikia šviesindami odą ir mažindami tamsių dėmių atsiradimą. Šviesinantis pilingas idealiai tinka tiems, kurių oda yra papilkėjusi, netolygaus atspalvio, ir yra saugus visų tipų odai.

Mandelinis pilingas

Mandelinis šveitimas yra švelnus šveitimas, idealiai tinkantis tiems, kurių oda jautri. Šio pilingo sudėtyje yra mandelinės rūgšties, kuri yra alfa-hidroksi rūgšties (AHA) rūšis. AHA veikia šveičiant odą, todėl oda tampa šviesesnė ir lygesnė. Mandelinė šveitimo priemonė saugi visų tipų odai ir ypač naudinga tiems, kurių oda linkusi į aknę.

Glikolio pilingas

Glikolio pilingas – tai galingas šveičiamasis pilingas, kurio sudėtyje yra 70 % glikolio rūgšties. Šis pilingas idealiai tinka turintiems riebią, į spuogus linkusią odą ir yra skirtas poroms išvalyti, sumažinti riebalų gamybą ir pagerinti bendrą odos tekstūrą. Glikolio pilingas nerekomenduojamas tiems, kurių oda jautri, arba tiems, kurie niekada anksčiau nenaudojo pilingo.

Azelaininis pilingas

Azelaino pilingas yra švelnus pilingas, idealiai tinkantis jautrią odą turintiems žmonėms. Šio pilingo sudėtyje yra azelaino rūgšties, kuri yra dikarboksirūgšties rūšis, turinti antibakterinių savybių. Azelaino pilingas skirtas uždegimams mažinti, poroms atkimšti ir bendrai odos tekstūrai pagerinti. Šis pilingas saugus visų tipų odai ir ypač naudingas tiems, kurių oda linkusi sirgti rožine.

Bazinis organinis silicis 1 %

Basic Organic Silicon 1% yra universalus produktas, kurį galima naudoti kaip pilingą arba kaip serumą. Šio produkto sudėtyje yra organinio silicio, kuris yra mineralas, būtinas kolageno gamybai. Basic Organic Silicon 1% skirtas odos elastingumui didinti, smulkioms raukšlelėms mažinti ir bendrai odos struktūrai gerinti. Šis produktas yra saugus visų tipų odai ir gali būti naudojamas kaip atskira procedūra arba kartu su kitais pilingais.

„Xtra-Face” serumas ir kremas nuo senėjimo

Serumas ir kremas „Xtra-Face Anti-aging Serum and Cream” skirti senėjimo požymiams mažinti ir bendrai odos būklei gerinti. Šiuose produktuose yra galingų ingredientų mišinys, įskaitant hialurono rūgštį, vitaminą C ir retinolį, kurie veikia kartu, kad pagerintų odos elastingumą, sumažintų smulkias raukšleles ir pagerintų bendrą odos tekstūrą. Serumas ir kremas „Xtra-Face Anti-aging Serum” yra saugūs visų tipų odai ir ypač naudingi brandžią odą turintiems žmonėms.

„Xtra-Hair Restorer” buteliukai

Xtra-Hair Restorer Vials yra skirti plaukų augimui skatinti ir bendrai plaukų būklei gerinti. Šiuose buteliukuose yra veiksmingų ingredientų mišinys, įskaitant biotiną, keratiną ir vitaminą E, kurie kartu maitina galvos odą, stiprina plaukų folikulus