Parmigiani prideda naują Tourbillon prie savo pershing kolekcijos „WatchTime“

Laikrodžių meistro Michelio Parmigiani įkurtas butikų prekės ženklas „Parmigiani Fleurier“ įtraukė naują riboto leidimo laikrodį „Tourbillon Abyss“ į savo „Pershing“ laikrodžių kolekciją, įkurtą 2007 m. Bendradarbiaujant su prestižiniu Italijos jachtų gamintoju.

Sausio mėn. SIHH laikrodžių salone pristatytas „Pershing Tourbillon Abyss“, kuriame yra tik 30 atskirai sunumeruotų vienetų, turi išskirtinai lengvą titano korpuso vidurį, dinamometrinį užsukamą vainiką ir rožinio aukso spalvos, vienakryptį rėmelį. Ciferblatas sukelia jūrinę Pershingo jachtų įtaką, turint gilų žydros spalvos atspalvį ir bangų raštus įvairiuose šviesesniuose mėlynos spalvos atspalviuose, pasiekiamus sukūrus kelis smulkius sluoksnius galvanizuojant.

Kaip ir kiti Parmigiani Pershing šeimos laikrodžiai – pirmoji prekės ženklo sportinė kolekcija – laikrodžio dėkle yra išskirtinės kreivės, kurios primena jachtos korpuso formą. Pagrindinė korpuso medžiaga yra 5 klasės titanas, naudojamas tiek aviacijos, tiek jūrų pramonėje ir vertinamas dėl savo stiprumo ir atsparumo korozijai. Jis taip pat yra 60 procentų lengvesnis už plieną, kuris, be abejo, yra vertinamas tokiame laikrodyje kaip šis, kurio didelis korpuso skersmuo yra 45 mm. Titano korpuso viduryje yra dvigubai šlifuota satino ir poliravimo danga, tinkama tauriesiems metalams. (Norėdami padidinti vaizdus, ​​spustelėkite nuotraukas.)

„Parmigiani Pershing Tourbillon Abyss“ - priekis

Parmigiani Pershing Tourbillon bedugnė - pusė

„Parmigiani Pershing“ korpuso profilis buvo sukurtas panašiai į jachtos korpusą.

Laikrodžio parašo funkcija yra „Tourbillon“ 6 valandą, kuris, kaip ir visas laikrodžio judesys, buvo suprojektuotas ir pagamintas „Parmigiani“ ateljė mieste, Šveicarijos Fleurier mieste. Judėjimas „Parmigiani Caliber PF 510“ taip pat gali pasigirti visą savaitę trunkančiu energijos rezervu, kurį 12 valandą rodyklėje rodo rankinio tipo indikatorius. Jį sudaro 237 komponentai, jis dekoruotas Ženevos pakrantėmis ir rankomis nulaužtais tiltais. Korpusas, atsparus vandeniui iki 100 metrų, turi safyro parodos korpusą, per kurį savininkas gali įvertinti judėjimą ir jo apdailą.

Centrinės valandos ir minutės rodyklės yra išskirtinės „Parmigiani“ formos „Delta“ formos ir padengtos liuminescencine medžiaga, o geltonos aukso spalvos indeksai puikiai kontrastuoja su blykstėmis. Dar vienas firminis „Parmigiani“ prisilietimas – „Hermès“ odos aligatoriaus dirželis, tamsiai mėlynos spalvos mėlynos spalvos, papildantis ciferblatą, užbaigia pakuotę kartu su reguliuojama saugia sulankstoma sagtimi iš poliruoto titano. „Pershing Tourbillon Abyss“ bus mažmeninė prekyba už 225 000 EUR.

Parmigiani Pershing Tourbillon bedugnė - surinkite CU

Mėlynas ciferblatas turi daugiasluoksnį bangos modelį; savaitės galios rezervas nurodomas 12 val.

Parmigiani Pershing Tourbillon Abyss - baltas bkgd

vyriški laikrodžiai