Mokyklos apranga

Prieš stodami į bet kurią mokyklą, pirmiausia turite susipažinti su joje galiojančia politika. Tai padės jums pritapti prie likusios mokyklos bendruomenės. Vienas svarbiausių aspektų, į kurį reikia atsižvelgti, yra mokyklos uniforma.

Štai keletas uniformų taisyklių, taikomų keliose Australijos mokyklose, pavyzdžių.

Cherrybrook Technology High School (CTHS)

CTHS turi įvairių mokyklinių drabužių. Jie skirstomi pagal vyresniųjų ir jaunesniųjų mergaičių / berniukų kategorijas, taip pat pagal vasarinius ir žieminius drabužius.

Pirma, vyresniųjų mergaičių vasarinius drabužius sudaro vidutinio pilkumo vilnoniai sijonai su baltomis palaidinėmis trumpomis rankovėmis. Prie jų pridedami juodi vilnos mišinio švarkai su herbais ir juodi vilnoniai džemperiai / nevilnoniai megztiniai su herbais. Žiemą apranga keičiasi į raudoną ir pilką languotą ir (arba) vidutiniškai pilką vilnos mišinio sijoną su baltomis trumpomis palaidinėmis trumpomis rankovėmis. Sijonus galima pakeisti juodomis verslo stiliaus kelnėmis. Tačiau džemperis ir švarkas lieka tie patys.

Vasarą jaunesniosios mergaitės vilki pilkas ir raudonas dryžuotas sukneles. Skirtingai nei vyresniosios, jos taip pat turi juodus nevilkėtus švarkus su užtrauktukais priekyje ir herbais. Žiemą jos dėvi panašius sijonus, kelnes ir palaidines kaip ir vyresniųjų klasių merginos, tik ant palaidinių yra išsiuvinėti herbai.

Vyresniųjų berniukų vasaros aprangą sudaro balti marškiniai trumpomis rankovėmis su išsiuvinėtais herbais ir juodos dalykinio stiliaus kelnės arba pilki dalykinio stiliaus šortai. Be kelnių, su mergaitėmis jie panašūs tik džemperiu ir švarkeliu. Jaunesniųjų klasių berniukų vasarinė mokyklinė apranga beveik tokia pati, išskyrus kelnes, kurios yra pilkos, o ne juodos. Žiemą visi berniukai vilki baltus marškinėlius ilgomis rankovėmis.

Sidnėjaus mergaičių vidurinė mokykla (SGHS)

SGHS turi unikalią rudos ir geltonos spalvos uniformą. Mergaitės nuo 7 iki 9 klasės dėvi tunikas ir marškinėlius, o nuo 9 iki 12 klasės – sijonus ir marškinėlius. Mokymosi įstaigos aprangos kodas taip pat numato švarkus, džemperius ir megztinius be rankovių. Be to, 12 metų mokiniai turi unikalius 12 metų marškinėlius.

Nors mokykla leidžia tokius aksesuarus kaip kaspinai, žieminiai šalikai ir plaukų sruogos ir (arba) segtukai, jie turi būti mokyklos spalvų. Be to, bet kokie mokinių dėvimi papuošalai turi būti diskretiški.

Deividsono vidurinė mokykla (DHS)

DHS aprangos kodas gerokai skiriasi nuo SGHS ir CTHS aprangos. Akivaizdu, kad DHS yra daugiau spalvų ir raštų.

Pirma, vyresniųjų klasių mergaičių apranga yra „Davidson” tartano sijonai su baltais polo marškinėliais vasarą arba baltos palaidinės trumpomis rankovėmis su smailiomis apykaklėmis žiemą. Jų džemperiai yra tamsiai mėlynos spalvos, o ant jų yra logotipas.

Kita vertus, vyresnieji berniukai vasarą vilki baltus medvilninius arba poliesterio polo marškinėlius, o žiemą – baltus marškinėlius smailia apykakle. Prie jų derinami tamsiai mėlyni šortai arba ilgos pilkos kelnės. Viską užbaigia tamsiai mėlynas džemperis.

Jaunesniųjų mergaičių uniforma pernelyg nesiskiria nuo vyresniųjų, išskyrus vasarą dėvimą languotą suknelę ir tuniką. Jų bendraamžiai vaikinai taip pat turi tamsiai mėlynus šortus kaip alternatyvą kelnėms.