Klijuota prie TV žinių? Štai kovo mėnesį pristatyti laikrodžiai, kurių galėjote praleisti „WatchTime“

Mes žinome, kad … dabartinė pasaulinė sveikatos ir ekonomikos krizė ir visos jos žiniasklaidos reportažas daugelį iš mūsų šiek tiek išsiblaškė galvodami apie savo mylimus rankinius laikrodžius. Geros laikrodžių pramonės naujienos, jau nekalbant apie naujų gaminių išleidimą, atrodo nedaug šiais precedento neturinčiais metais, kai pagrindinės parodos ir renginiai sutemo neribotą laiką. Nepaisant to, patvirtindamas pramonės atsparumą ir kolekcionierių optimizmą, 2020 m. Kovo mėn. Jis pasiūlė daugybę pagrindinių pristatymų įvairiose kategorijose, pradedant aukščiausios klasės komplikacijomis, baigiant senoviniais pakartotiniais leidimais ir baigiant išmaniaisiais laikrodžiais. Norėdami priminti, prie ko mes visi stengiamės grįžti, išjunkite naujienas, pristabdykite bet kokią „Netflix“ seriją, kurią žiūrite, ir perskaitykite naujų laikrodžių sąrašą, paskelbtą per chaotiškiausią pastarosios istorijos mėnesį. Spustelėkite nuorodas, kad sužinotumėte daugiau apie kiekvieną laikrodį.

Aukščiausios klasės horologija: „Greubel Forsey“ pristatė naują nepaprastai komplekso versiją QP à Équation 18k rožinio aukso dėkle su šokolado spalvos auksiniu ciferblatu. Jo „mechaninio kompiuterio“ judėjimas sukelia daugybę kalendorinių ir astronominių komplikacijų, įskaitant laiko lygtį. Jaquet Droz Mylintis drugelio automatas yra ciferblatas, pagamintas iš itin retos suakmenėjusios medienos, vadinamos šinšilos raudona, kurioje yra daugiasluoksnė animacinė gamtos scena su žalumynais ir judančiomis figūromis, pagamintomis iš aukso. „Breguet“ siūlo naują iteraciją „Marine Tourbillon Équation Marchante 5587“, su rožinio aukso korpusu ir šiferio pilku ciferblatu su jūrinės bangos motyvu. Laikrodis sujungia turbulioną su laiko lygtimi. MB ir F HM10 buldogas vaizdinio įkvėpimo semiasi iš savo bendravardžio iliustracijos su mechaniniais „žandikauliais“, kurie atsiveria ir užsidaro nusausinant energijos rezervą. „Hermès Arceau Squelette“ turi skeletais susuktą judesį, rodomą už surūkyto safyro ciferblato.

Išskirtiniai chronografai: Audemarsas Piguetas atgaivino labai retą (1953 m. Pagaminti tik devyni) 20-ojo amžiaus vidurio modelį [Re]meistras01 savaime vyniojamas chronografas. su dviejų spalvų plieno ir aukso dėklu ir „tricompax“ šampano ciferblatu. „Breitling“ tęsia savo naujausią sėkmingų senovinių pakartotinių leidimų seriją „Top Time Limited“ leidimas, bicompax chronografas, kurio retro stiliaus „Zorro“ ciferblatas sužadina svyruojančius šešiasdešimtmečius. Estetiškai pagerbdami klasikinius 1940-ųjų ir 50-ųjų „Minerva“ laikrodžius, „Montblanc Heritage Pulsograph“ turi akį traukiantį, rūkytą tabako rinkinį ir rožinio aukso dėklą. Senovinių laikrodžių entuziastų įvardijamas kaip „gydytojo laikrodis“, jo chronografo funkciją kadaise gydytojai naudojo paciento ramybės būsenos širdies susitraukimų dažniui matuoti per ciferblato pulsografo skalę.

Derliaus atgimimas: „Grand Seiko“ pažymi savo 60-metį 2020 m. Gausybe naujų istoriškai įkvėptų laikrodžių ir keletu naujų kalibrų. Naujasis „Grand Seiko Hi-Beat Caliber 9SA5“ debiutuoja 100 dalių ribotame leidime iš 18 tūkst. Geltonojo aukso, kuris grįžta į patį pirmąjį 1960 m. „Grand Seiko“ laikrodį. Hamiltonas pristatė PSR, grįžtamasis modelis, primenantis aštuntojo dešimtmečio „Pulsar“ skaitmeninį laikrodį, atnaujintas skaitmeniniu OLED laiko ekranu. „Bulova“ chronografas „Banglentė“ yra modernus senovinio laikrodžio išleidimas iš 1970-ųjų su spalvingu, horizontaliai orientuotu „banglentės“ motyvu, jungiančiu du jo subdialus.

Narai ir pilotai: Bremontas šventė istorinį Gurkha alpinisto Nimo Purjos istorinį 14 aukščiausių pasaulio kalnų viršūnių užkariavimą su Galimas projektas ribotas leidimas. Remiantis tvirtu „Supermarine 500“ naru, tai yra pirmasis britų prekės ženklo laikrodis su bronza. „Omega“ išplėtė ciferblatų paletę savo prabangioje sportinėje „Aqua Terra“ kolekcijoje du nauji modeliai kurio jūrinis tikmedžio ciferblatas yra tamsiai mėlynos ir kariškai žalios spalvos, ir abu turi pagrindinio chronometro judesius. Japonijos „Seiko“ minėjo pirmojo narų laikrodžio 55 metų jubiliejų derliaus įkvėpti leidimai – trys modernios legendinių 1965, 1968 ir 1975 metų modelių kopijos, taip pat šiuolaikinis 1965 m. Originalo pavyzdys. „Bell & Ross“ išplėtė savo BR 03–92 „Lum“ modelių seriją, kurios intensyviai šviečiantys ciferblatai įkvėpė naktinių oro uostų takų žibintų (Lum yra trumpas prancūzų kalba „Lumière“ arba „šviesa“), su nauju BR 03-92 Pilka liumena.

Tiems, kurie domisi aukščiausios klasės išmaniuoju laikrodžiu, „TAG Heuer“ siūlo naujausią ir naujausią jo leidimą „TAG Heuer Connected“ laikrodis, universalus laikrodis, siūlantis klientams daugybę su gyvenimo būdu susijusių galimybių, pradedant kasdien sujungtomis paslaugomis (kurias teikia „Wear OS by Google“), ir įtraukiančia sporto patirtimi per visiškai naują sporto programą. Prijungus laikrodį prie išmaniojo telefono, nauja, specialiai sukurta programa palaiko golfą, bėgimą, važiavimą dviračiu, ėjimą, kūno rengybą ir kitą veiklą. „Montblanc“ išleido naujos kartos prabangaus išmaniojo laikrodžio „Summit“ versiją, kuri pirmą kartą buvo išleista 2017 m. Naujasis Aukščiausio lygio susitikimas 2+ yra pirmasis toks laikrodis, turintis tiesioginį korinį ryšį per „Google“ programą „Wear OS by Google“ „Android“ išmaniuosiuose telefonuose, o tai reiškia, kad dėvėtojas gali palaikyti ryšį net ir atsiskyręs nuo savo išmaniojo telefono. Lauko laikrodžio „lauko įrankių dėžutė“, skirta lauko žmonėms ir dažnai keliaujantiems, turi daugybę funkcijų, puikiai tinkamų griežtai veiklai atlikti įvairiais nustatymais, įskaitant spidometrą, altimetrą, barometrą, kompasą ir GPS sekiklį.

Galiausiai ponios Vacheron Constantin pristatė savo atgaivintą Égérie kolekcija, istorinė šveicarų kalba gamybos pirmoji nauja moterų kolekcija per kelis dešimtmečius, kurios misija yra suburti moterų pasaulius aukštoji mada ir haute horlogerie. Seriją sudaro trys baltojo aukso, rožinio aukso ir plieno 37 mm ilgio mėnulio fazės modeliai, kurių kiekvienas turi skirtingo laipsnio deimantinius akcentus; ir du 35 mm automatiniai rožinio aukso ir plieno modeliai, kurių dauguma brangiausių papuošalų gali pasigirti deimantiniais ciferblatais. Visuose yra „Vacheron“ vidiniai mechaniniai kalibrai, matomi už safyro korpusų, ir greitai atleidžiami, keičiami dirželiai.

Vacheronas Constantinas Égerie

vyriški laikrodžiai