Kodėl Jums reikia GPS sekimo įrenginio

Priežastys, kodėl jums reikia automobilio GPS sekimo įrenginio

Galima drąsiai teigti, kad automobiliai yra lietuvių gyvenimo dalis. Ne tik 80 % visų namų ūkių turi transporto priemonę, bet 48 % jų turi dvi ar daugiau.

Turint tai omenyje, būtina apsaugoti savo automobilį.

Nors draudimas padeda spręsti tokias problemas kaip automobilio vagystė, medicininės sąskaitos ar automobilio remontas po avarijos, yra paprastas prietaisas, kuris gali padėti apsaugoti ir stebėti savo automobilį ir jo vairuotojus: GPS seklys.

Nors kai kurie gali manyti, kad GPS sekimo įrenginys automobilyje paprastai yra tik tai, ką šnipai daro tik filmuose, yra daugybė priežasčių, dėl kurių automobilyje reikėtų įrengti sekimo įrenginį. Štai kodėl.

Kaip veikia GPS sekimo įrenginys?

Automobilio GPS sekimo įrenginys arba kitaip tarian GPS seklys – tai nedidelis prietaisas, kuris prijungiamas prie automobilio ir, naudodamas GPS (pasaulinę padėties nustatymo sistemą), nustato automobilio buvimo vietą.

Priklausomai nuo sekimo įrenginio, jis taip pat gali turėti kitų funkcijų, kuriomis stebima bendra transporto priemonės būklė ir veikimas, stebimas greitis ir kiti vairavimo įpročiai ir net siunčiami įspėjimai, jei automobilis buvo pervežtas ar suklastotas.

Automobilio GPS sekiklio privalumai
Dabar, kai jau turite pagrindinį supratimą apie tai, ką gali (ir ko negali) daryti transporto priemonės sekimo įrenginys, apžvelkite svarbiausias priežastis, kodėl GPS sekimo įrenginys yra protinga idėja.

1. Sužinokite, kur bet kuriuo metu yra jūsų transporto priemonė
Pagrindinė GPS automobilio sekimo įrenginio funkcija – nurodyti transporto priemonės buvimo vietą. Yra daugybė situacijų, kai tai gali praversti. Pavyzdžiui, jei nuvykę į stovėjimo vietą randate, kad jūsų automobilio nebėra, naudodamiesi GPS sekimo įrenginiu galite sužinoti, ar automobilis nebuvo nuvilktas. Arba galbūt jūsų sutuoktinis ar paauglys turėjo būti namuose prieš valandą, o jūs norite sužinoti, kur jie yra.

2. Gaukite pagalbą nelaimės atveju


Dauguma sutiktų, kad greitas pagalbos gavimas nelaimės atveju yra svarbiausias GPS sekimo įrenginio privalumas. Naudodami transporto priemonės sekimo įrenginį, jei įstrigote arba patekote į avariją, galėsite pagalbos darbuotojams tiksliai pasakyti, kur esate. Tai ypač svarbu, jei esate nepažįstamoje vietovėje.

3. Stebėkite savo paauglius
Paauglių vairuotojų tėvai dažnai nerimauja dėl savo vaikų saugumo prie vairo. Vairavimo patirties stoka ir didesnė greičio viršijimo tikimybė – tai tik keletas veiksnių, dėl kurių autoavarijos yra pagrindinė paauglių mirties priežastis JAV. Arba jums gali kilti klausimas, kur jie yra, jei vėluoja grįžti namo.

Jei turite neseniai licenciją gavusį paauglį vairuotoją, GPS seklys, kuris taip pat pateikia kelionės statistiką, gali padėti tėvams stebėti vairavimą ir spręsti problemas su paaugliais.

4. Greičiau atgaukite pavogtą transporto priemonę
Kiekvieną dieną pavagiama daugiau kaip 818 000 transporto priemonių. Daugeliu atvejų automobilių vagims net nereikia įsilaužti į automobilį ar įjungti karštą laidą – savininkai palieka raktelius ar raktų ryšulėlį viduje, todėl jų automobilis tampa lengvu taikiniu. Naudodami GPS automobilio sekimo įrenginį galite teisėsaugai nurodyti savo automobilio buvimo vietą, todėl padidėja tikimybė, kad pavogtas automobilis bus grąžintas.
5. Gaukite informaciją apie kelionę ir statistinius duomenis
Kai kurie transporto priemonių sekimo įrenginiai taip pat pateikia kelionės informaciją ir statistiką, pavyzdžiui, kelionės pradžios datą ir laiką, kokį atstumą nuvažiavo jūsų automobilis ir vidutinį greitį. Jis netgi stebi galimai nesaugius įpročius, pavyzdžiui, staigų stabdymą ar greitą greitėjimą. Ši naudinga informacija gali padėti suprasti savo ar šeimos narių vairavimo įpročius.

6. Gaukite savo automobilio diagnostiką
Pažangesni GPS sekimo įrenginiai ne tik pateikia informaciją apie keliones ir statistiką, bet ir padeda stebėti bendrą automobilio būklę, pateikia automobilio diagnostiką arba primena, kada laikas atlikti įprastinę techninę priežiūrą. Taip pat gali įspėti apie rimtesnes problemas, kad žinotumėte, kada laikas automobilį vežti pas mechaniką.