Prabangūs vyriški laikrodžiai 2021

Kai prieš šiek tiek daugiau nei dešimtmetį technologijos pradėjo išstumti gaminius ir tendencijas, kai kurie žmonės manė, kad geriausi prabangių laikrodžių ženklai išstums iš mados. Tie žmonės galvojo neteisingai. Jei kas, geriausi vyriški laikrodžiai ir jų ženklai yra tokie pat įdomūs kaip niekada anksčiau ir visada stumia save kokybės ir estetikos prasme. Įmeskite retrospektyvinį atgimimą ir ko čia nemylėti?

Iš tiesų netgi galima teigti, kad visur esantis ekranas ir išmanieji telefonai tik dar labiau padidino mūsų vertinimą dėl klasikinės horologijos ir gretimo jos viliojimo. Be to, ar iš tikrųjų Šveicarijos laikrodžių prekės ženklai, tokie kaip „Audemars Piguet“ ar „Rolex“, išnyks iš mados? Mes manome, kad ne. Arba, tiksliau, tikimės, kad ne.

Negana to, geriausi prabangūs laikrodžiai (ir prekės ženklai) ir toliau kalba apie juos nešiojantį asmenį kur kas daugiau nei bet kuri technika. Kiekvienas prabangus vyrams skirtas rankinis laikrodis reiškia asmeninį skonio, tapatumo, sportiškumo, klasės ir rafinuotumo vaizdą, kartais iš karto. Jau nekalbant apie tai, kaip brangiausi ir populiariausi suknelių laikrodžiai iš aukščiausios kokybės medžiagų, šlovingo dizaino ir sudėtingos mikromechanikos audžia patarlines simfonijas.

Norėdami sužinoti viską, pradedant madingais žudikais ir funkcionaliais aviacijos laikrodžiais, turėsite žinoti visus geriausius laikrodžių dizainerius ir prekės ženklus. Galų gale, kaip kitaip žinosite, kur išleisti kitą didžiulį premijos patikrinimą? Apimkite 32 geriausių prabangių laikrodžių prekių ženklų sąrašą, kad švęstumėte nesenstantį meno laiką.

 

juodas juodas diržas

1. A. Lange & Söhne laikrodis

Geriausių prabangių laikrodžių prekių ženklų sąraše yra… gerai, vienas geriausių laikrodžių prekės ženklų. A. Lange & Söhne varžybų laikrodžius valė nuo 1800-ųjų vidurio. Žvaigždžių laikrodžiai išlieka techninių pasiekimų kvintesencija. Išskyrus keletą riboto leidimo kūrinių, kiekvienas A. Lange & Söhne laikrodis veikia dideliu mechaniniu judesiu, kuris yra sukurtas ir sumontuotas namuose. Korpusai dažnai gaminami iš platinos arba įvairių auksinių atspalvių, o veidai išlaiko labai kryžiuočių estetiką. Tuo tarpu tokie įrašai kaip „Lange 1“ iš naujo apibrėžia chronografą, kad pasiektų visiškai puikų efektą. Laikrodžių gamybos srityje šveicarai gali prisiimti liūto dalį kredito, tačiau A. Lange & Söhne yra aukštas kaip vokiečių amatų ir inžinerijos stulpas su kainų etikete, kurią reikia parodyti.

Įkurta: 1845 m., 1990 m. (Paleista iš naujo)
Steigėjas: Ferdinandas Adolfas Lange
Šalis: Vokietija

A. Lange & Söhne

arnold & son aukso spalvos dirželis

2. Arnoldas laikrodis

„Arnold & Son“ „Arnoldas“ yra legendinis britų laikrodžių meistras Johnas Arnoldas, kuriam priskirtas pirmasis oficialus „chronometras“ (dar žinomas kaip išskirtinio tikslumo laikrodis). Pati įmonė nuo Jono dienos keletą kartų pasikeitė savininkais, tačiau išlieka nepaprastas naujovių ir tikslumo standartas. Daugybė išleidimų apima sudėtingas funkcijas, tokias kaip dvigubas pabėgimas ir dvigubas „Tourbillon“, kurie kartu su nepriekaištingu dizainu tampa geriausiais prabangiais laikrodžiais, kuriuos galite turėti. Patikrinkite TB88, kad jūsų protas būtų išpūstas iš pirmo žvilgsnio.

Įkurta: 1764 m.
Steigėjas: John Roger Arnold
Šalis: Jungtinė Karalystė

Arnoldas ir sūnus

audemars piguet plieno laikrodžių grandinė

3. Audemarsas Piguetas laikrodis

Keletas vardų yra prabangesnių laikrodžių gamybos sinonimai nei Audemarsas Piguetas. Šio prabangaus šveicariško laikrodžio gamintojo kilmė siekia 1700-uosius. Jis ne kartą sukūrė horologijos legendos dalykus. Tarp jo pasiekimų yra pirmoji pasaulyje šokinėjanti sekundė, ploniausias laikrodis ir griaučių laikrodis. „Audemars Piguet Royal Oaks Watch“ yra būtinas dalykas norintiems įsigyti.

Įkurta: 1875 m.
Steigėjas: Jules Louis Audemars, Edward Auguste Piguet
Šalis: Šveicarija

Audemarsas Piguetas

„Baume et Mercier“ juodos odos dirželis

4. Baume et Mercier laikrodis

Ne kiekvienas geriausias prabangus laikrodis turi kainuoti tiek, kiek mažas namas. Apsvarstykite Baume et Mercier. Šie laikrodžiai, turintys beveik 200 metų patirtį ir sveiką (vyrų ir moterų) įžymybių pritarimą, sujungia geriausias sporto ir stiliaus savybes ir tradiciškai parduoda nuo 2000 iki 5000 USD. Tai daro juos kur kas labiau prieinamus nei kai kurie alternatyvūs aukščiausios klasės laikrodžiai, nors ir vizualiai ne mažiau stulbinantys. Šis prekės ženklas yra puikus pasirinkimas ieškantiems aukščiausios kokybės ir elegantiško vidutinės klasės prabangaus laikrodžio.

Įkurta: 1830 m.
Steigėjas: Louis-Victor ir Célestin Baume
Šalis: Šveicarija

Baume et Mercier

„bell & ross“ juodas odinis dirželis

5. Bell & Ross laikrodis

„Bell & Ross“ pradėjo veikti 1992 m. Ir nuo to laiko jį nužudė. Viena iš nuolatinės sėkmės priežasčių yra ta, kad ji yra įvaldžiusi nišines rinkas, tokias kaip naro laikrodis. Iš esmės „Bell & Ross“ gamina labai atsparius laikrodžius, kurie paprastai skirti konkrečiai demografinei padėčiai ar profesijai. Be to, laikrodžius vis tiek gali dėvėti ir įvertinti visi, kurie turi gerą skonį.

Įkurta: 1992 m.
Steigėjas: Bruno Belamich, Carlos A. Rosillo
Šalis: Prancūzija

Bell & Ross

breguet juodas odinis dirželis

6. Breguet laikrodžiai

Įkurta 1775 m., „Breguet“ yra viena iš seniausių ir geriausių pasaulyje laikrodžių prekių ženklų. Tarp gausybės pažangių technologinių laimėjimų buvo turbuliono išradimas ir pirmojo rankinio laikrodžio gamyba. Dabar „Swatch Group“ priklausanti „Breguet“ toliau skleidžia išskirtinumą ir blizgesį monetų kraštų dėklais, architektūriniais ciferblatais ir neabejotinai mėlynomis rankomis.

Įkurta: 1775 m.
Steigėjas: Abraomas-Louisas Breguetas
Šalis: Prancūzija

Breguet

breitling aukso spalva

7. Breitlingas

„Breitling“ išgarsėjo sukurdamas išskirtinės kokybės aviaciją ir naro laikrodžius. Kiekvienas laikrodis yra pagamintas meistriškiausio Šveicarijos meistriškumo būdu ir turi kalibro B01 arba kalibro B04 judesius. Kiti bendri bruožai yra lengvai įskaitomas veidas ir griežtai mechaninis vyniojimo mechanizmas. 2009 m. „Breitling Chronomat“ buvo pirmasis kompanijos laikrodis, sukurtas visiškai namuose, ir iki šiol tai išlieka vidutinės klasės šedevru. „CVC Capital Partners“ neseniai įsigijo „Breitling“ už milžiniškus 870 milijonų dolerių, todėl galima sakyti, kad šis aukščiausias laikrodžių prekės ženklas kažką darė gerai.

Įkurta: 1884 m.
Steigėjas: Léon Breitling
Šalis: Šveicarija

Breitlingas

„bremont“ prekės ženklas gali pasigirti stipriu

8. Bremontas

Bremontas yra palyginti naujokas, kuris, be kita ko, ištobulino aviacijos horologijos meną. Atitinkamai, prekės ženklas gali pasigirti stipriu karinių tipų atstovu. Tiesą sakant, daugelį „Bremont“ leidimų galima įsigyti tik tiems, kurie tarnavo tame pačiame orlaivyje ar karo laive, kurį mini laikrodis.

Įkurta: 2002 m.
Steigėjas: Nickas English, „Giles English“
Šalis: Jungtinė Karalystė

Bremontas

Cartier rožinės auksinės laikrodžių juosta

9. Cartier

Žinomi dėl prestižinių juvelyrinių dirbinių ir laikrodžių, „Cartier“ ir „Royal“ praktiškai žengia koja kojon. Tai ir nuoroda į išskirtinį dizainą, ir faktas, kad bendrovių produkciją tiesiogine to žodžio prasme palaiko karaliai, karalienės, princai ir princesės. Tiesą sakant, pats Anglijos karalius Edvardas VII Kartierą kažkada pavadino „karalių juvelyru ir juvelyrų karaliumi“. Tai ne tik vienas iš geriausių laikrodžių prekių ženklų – tai prabanga, laikotarpis.

10. Šopardas

Šveicarijos laikrodininkas Chopardas, būdamas oficialiu Kanų kino festivalio ir Monako istorinio „Grand Prix“ partneriu, užima daugybę išskirtinių vietų. Kai kurie jo laikrodžiai ir brangenybės atspindi viršutinę blizgesio ir žavesio lentyną, o kiti – tobulumą ir funkcionalumą. Pridėjus tam tikrą etišką supratimą apie legendinę prekės ženklo sėkmę, įsipareigojama naudoti tvarų auksą, kai tik įmanoma.

Įkurta: 1860 m.
Steigėjas: Louis-Ulysse Chopard
Šalis: Šveicarija

Šopardas

corum mėlynos spalvos laikrodis

11. Corum

Taip pat žinoma kaip „Montres Corum Sàrl“, prabangių laikrodžių kompanija „Corum“ visiškai užkariavo drąsaus dizaino ir patikimos mechanikos meną. Konkurencija iš esmės siekia „Admiral’s Cup“ ir „Bubble“ laikrodžių serijų kartu su kitais riboto leidimo laikrodžiais. Didžioji „Corum“ kainų dalis yra vidutinio lygio, tačiau laikas nuo laiko laikrodis bus išleistas tik geriausiems dolerių kolekcionieriams. Šveicarijos laikrodžių ženklas šiuo metu priklauso tai tikrai prabangus laikrodis , Kinijos kompanijai, tačiau patys laikrodžiai tebėra ryškūs bebaimės Šveicarijos inžinerijos pavyzdžiai.

Įkurta: 1955 m.
Steigėjas: Gastonas Riesas, René Bannwartas
Šalis: Šveicarija

Corum

frederique nuolatinis juodas laikrodis

12. Frederique Constant

Per palyginti trumpą laiką prabangių laikrodžių kompanija „Frederique Constant“ šoktelėjo į prabangos pakuotės galvą. Meteorinę sėkmę lemia valdomos kainos, kruopštus dėmesys detalėms, neabejotinas patrauklumas ir nenuilstamos naujovės. Tarp daugelio Šveicarijos laikrodžių prekės ženklo pasiekimų yra savo apdovanojimų pelniusio „Heart Beat“ judesio ir silicio pabėgimo rato kūriniai. Kad šios kūrybingos sultys nenutekėtų, Frederique Constant neseniai įsiveržė į prabangių išmaniųjų laikrodžių teritoriją. Rezultatai yra puikūs visomis šio žodžio prasmėmis.

Įkurta: 1988 m.
Steigėja: Aletta Stas, Peter Stas
Šalis: Šveicarija

Frederique Constant

girard perregaux juodas laikrodžio diržas

13. Girardas Perregaux

Turėdamas apie 80 patentų ir turėdamas daugiau nei 200 verslo metų, prabangių laikrodžių gamintojas Girardas Perregaux išlieka titanu ir pradininku, prieš kurį kiti klūpoja dėl pagarbos. Prekės ženklo istorijoje gausu pasiekimų, kad ji praktiškai panaši į pačios Šveicarijos laikrodžių gamybos istoriją. Natūralu, kad jo gaminiai yra aukščiausio lygio ir dažnai naudojami kaip aukščiausio lygio amato ir dizaino etalonai. Jaunos, ambicingos kompanijos tikrai galėtų išmokti ką nors iš šio senosios mokyklos milžino.

Įkurta: 1791 m., 1852 m. (Girard & Cie)
Įkūrėjas: Jean-François Bautte, Constant Girard
Šalis: Šveicarija

Girardas Perregaux

„glashütte“ originalus juodas laikrodžio diržas

14. „Glashütte Original“

Iš prestižinio to paties pavadinimo laikrodžių miesto kilęs vokiečių laikrodžių prekės ženklas „Glashütte Original“ veiksmingai sujungia nesenstančią techniką su pažangiausiomis naujovėmis. Bendrovė pateikia pretenzijas iki 10 nuosavų judesių, o kiekvieno laikrodžio viduje yra kalibras, kurio gamyba užtrunka iki 300 valandų.

Įkurta: 1845 m.
Steigėjas: Ferdinandas Adolfas Lange
Šalis: Vokietija